Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ninien

Zmiana wizerunku do świat. Kto się pisze:) ?

Polecane posty

nina na pewno bedzie widac dasz rade zobaczysz , mocno trzymam kciuki ja to chyba zawsze musze juz sie pilnowac z jedzeniem bo jak cos zjem za duzo to wszystko mi idzie w brzuch a nie gdzie indziej widac taki moj urok a nie mogło by w cycki? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
Nic nie szkodzi:) no u mnie jak doczytałaś z biustu najwięcej zjechało ale chyba jestem w stanie to poświęcić w zamian za inne zgubione centymetry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Apple
Witam Można dołączyć? :) Zamierzam do świąt schudnąć 5 kg. Będę stosować dietę MŻ i WR. Motywację mam. W przyszłym roku idę na wesele i chcę pięknie wyglądać w sukience:) Zamierzam ćwiczyć razem z Ewą Chodakowską. Kupiłam płytę i zamierzam sumiennie wykonywać ćwiczenia. Nie liczę na cud bo wiem, że odchudzanie to długi proces. Waga startowa:85 kg Obecna waga: 69-70 kg:( Cel: 65-64 kg ( do świąt ) Wzrost 166 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
Witamy:) zawsze byłam ciekawa co tam jest w tej płycie, jak zaczniesz Ćwiczyć to opowiesz co nieco:) ? Nie to że też bym chciała bo już chodzę na siłownię ale tak z czystej ciekawości pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Apple
Ja mam płytę " Totalna metamorfoza w cztery tygodnie " Fajne ćwiczenia, nie są trudne. Już ćwiczyłam z tą płytą. Chodziłam na zajęcia BS i tam były podobne ćwiczenia. Najbardziej chcę schudnąć z uda i bioder. Brzuch mam w miarę płaski, ale niestety biodra i uda to moja zmora. Muszę ostro z nimi walczyć. Stosujesz jakieś balsamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję Nivelarizone czy cos:) Antycellulitowy- wyszczuplajaco ujedrniajacy:) od dluzszego czasu go stosuje i jestem zadowolona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 godz spodziewam sie gosci, naszykowalam sie obym tylko za duzo nie zjadła jak na razie jestem po jajecznicy na szpinaku i pomidorkach 2 kiwi kawa i tyle zjem salatke z kurczaka i moze wypije kawe latte matino i jak myslicie czy to duzo??? ja stosowalam ostatnio eveline czerwony i ziaji czarny ale od miesiaca smaruje kremem oliwkowym bo zapominam cos zakupic pomysle nad tym w poniedziałek ( jak nie zapomne ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
Ja z Eveline miałam peeling i balsam zielony i niestety nie byłam zadowolona - zero efektu. No ale skoro Tobie ta firma odpowiada to Ok:) ja dziś dwie kanapki z wędlina od rana i duży jogurt, potem jabłko i na obiad skrzydło z indyka z ryżem i warzywami. A ta sałatka to nie jest za dużo jak na moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Apple
Byłam w sklepie i zrobiłam zakupy na cały tydzień. W tygodniu tylko pójdę na rynek, żeby kupić świeże warzywa gdy te co mam już zjem:) Ja używam balsamów z Eveline. Mam zielony i czerwony. Jestem z nich zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
Mnie zakupy jutro czekają, wymiotłam już całą lodówkę, margaryna mi tylko została :P a dziś na obiad będą piersi z kurczaka tylko jak zwykle nie wiem jak przyrządzić. Ktoś może ma pomysł:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Apple
Dzień dobry:) Ja zawsze pierś z kurczaka daję do parowaru. Wcześniej posypuję pierś z kurczaka swoimi ulubionymi przyprawami. Nie robię panierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na patelni bez tłuszczu tylko z wodą i posypka do gyrosa:) A dzisiaj kupiłam pomysł na pierś z kurczaka z papryką:) Pierś owijamy w papirus, który jest w srodku opakowa i na patelnie bez tluszczu. Jedna porcja to ok. 180kcal i jak patrzylam na sklad i tabelke z tylu opakowania, co zawsze robie, juz taki moj nawyk :P to ma bardzo duzo bialka a weglowodanow i tłuszczu malutko :) polecam! do tego jakies warzywka i wsio sycacy i dietetyczny obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloroweŚciany
Hej, wiec i ja postanowiłam dołączyć, odchodzam się już od tygodnia, mój cel to zgubić ok 10 kg może nie koniecznie do świąt ale w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
Dzięki za podpowiedzi:) tylko że nie wiem co to jest parowar :P ale myślę że usmaże na oliwie i z brązowym ryżem i tak jak piszecie bez panierki tylko w samych przyprawach. A ten pomysł na muszę wypróbować:) dobra myśl podsunęłas na przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninien
Kolorowe Ściany - cześć :) a z jakiej wagi startujesz? I jaką dietę masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY witam nowe osoby Goscie pojechali o 11 ogarnęłam troche dom i dopiero zjadłam sniadanie wczesniej wypiłam kawe ze słodzikiem ze stevi ale on jest gorzki jakos mi nie smakuje zjadam serek homo, 1 kiwi na obiad zjem ta salatke troszke zostalo z wczoraj a pozniej moze kisiel słodka chwila i jakis jogurt no i latte jak zwykle po drodze wypije kawe czarna ale z lyzeczka cukru jutro sie chyba zwaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja tez kiedys kupilam ten papirus. Popatrz na skład tego. Bez tłuszczu? A tam: olej, tłuszcze utwardzane i jakieś inne cuda, pełno chemicznych dodatków. Chyba lepiej wlać na patelnie łyżkę oliwy. A kurczak jest pyszny po dukanowemu tzn trzeba pierś pokroić na małe kawałeczki, roztrzepać jajko z przyprawami i panierować kurczaka w jajku i otrębach a potem albo do piekarnika albo na ta patelnie z odrobiną oliwy lub na teflonową, Bardzo smaczne. Ja się właśnie zabieram za ćwiczenia. Czuje się dziś fatalnie, grubo i okropnie. Mam wrażenie ze cały świat składa się ze szczupłych ludzi tylko ja wyglądam jak zapaśnik sumo. W dodatku nic nie zjadłam a mam wyrzuty sumienia jakbym się obżarła jak prosiak. Nie wiem skąd ten humor. Idę poćwiczyć to mi się poprawi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Apple
Parowar to takie urządzenie, na którym gotuje się na parze:D Wtedy zachowują się wszystkie wartości odżywcze:) Witam nowe osoby:) Ja dzisiaj na obiad mam rybę ( panga ) + warzywa. Wszystko zrobione w parowarze:) Robiłam papirusa i jest bardzo dobry w smaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że takie gotowe dania mają dużo chemicznych pierdółek, ale to by znaczyło, że teraz nic byśmy mogły nie jesc, bo wszystko niezdrowe... Ale jak do takiej piersi w papirusie dodamy warzywa a piers to białko to obiad wyśmienity a poza tym zobaczcie na sklad: w 1 porcji 150g ok. 200kcal białko 42,0 weglowodany 0,46 tluszcz 1g wiec wydaje mi się, że to jest lepsze niz 'schabowy' nie dosc, ze panierka to jeszcze smazony na glebokim oleju :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tłuszczu nie jest az tak duzo ja tez czasem zjem goracy kubek bo mnie tak wezmie choc chemia jest ale teraz malo gdzie jej nie ma nawet te piersi z kurczak i ogolnie kurczaki maja chyba ze te z hodolwli ale te ze sklepu to wiadomo ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie kolezanko :) A poza tym jak slyszymy slowo DIETA to kazdy mysli, ze tu trzeba ograniczas sie do minimum, a tak naprawde to wielki blad! musimy wszystkie skladniki wprowadzac do organizmu chociazby zjesc cos innego np. makaran raz na tydzien, czy dwa tygodnie i juz wystarczy:) a jak nasze posilki nie beda urozmaicane to jedno wielkie JOJO bedzie albo inne problemy. Ja staram sie jesc zdrowo, ale od czasu do czasu jak zjemy cos innego i w malej ilosi to nie zaszkodzi, a pomoze:) Nawet goracy kubek!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Paulaaa masz malo do zrzucenia, wiec nie musisz sie az tak bardzo martwic o jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja m usze sie ogolnie pilnowac bo jak tyje to wsio rawno mi idzie w brzuch tu niby jestem szczupła a brzuch wypukły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga nigdy nie jest stała... nie wiem dlaczego :/ Ja mogę np. w ciagu miesiaca przytyc 5kg a za miesiac schudnac 5kg, i przytyje tak, ze po mnie widac, buzia, uda i przede wszystkim brzuch! a jak znow schudne to tak, ze buzia zapadnieta, obojczyki wystaja... moze dlatego, ze mam czasem takie napady jedzenia na slodkie zwlaszcza, ze w ciagu 1 dnia moge zjesc od razu po sobie- np cala biala czekolade, chipsy solone, jakies ciastka i batona, wszystko od razu i wszystko zmieszcze. :/ a babci placka drozdowego to od razu pol blachy ;p nie wiem dlaczego tak mam. A jak nie jem to nie jem, musze sie z tym pilnowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria ja mam tak samo z tym jedzeniem i chudnieciem identycznie teraz mi trudno jest ale coz , chce ten brzuch i zoaldek skurczyc co nie co tylko znowu spadne z brzucha to twarz i reszta za szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze nie jestem sama z tym problemem :) ale czego nie robi sie dla idealnej figury :P do konca 2 liceum moglam jesc wszystko slodycze, fast foody i nie tylam i zawsze bylam szczuplutka a teraz?? :/ Ale teraz moja wola wygrywa ze slodyczami i ogolnie jedzeniem :) tyl bardziej, ze swieta niedlugo i wtedy zjem cos w nagrode :d bo przeciez to swieta!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze, teraz mi ten ocet jabłkowy troche pomaga bo mnie nie ciagnie na słodkie ale nie wiem na jak długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×