Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polecony przedwczorajszy

polecony przedwczorajszy

Polecane posty

Gość raczej kilkanaście
nicków, to informacja bliższa prawdzie :O nie wiem po co to robisz ? nie pacyfikujesz govna, robisz tylko zamieszanie :O nie zmieniasz poglądów ? a twój związek ? jak to jest ? podobno kochasz żonę, a zarazem szukasz tu kobiety do towarzystwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecony gdzieś
wszyscy wiedzą że nie lubisz Vee i sorelli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on rozwalił nie tylko
ten temat, to znany prowokator :O ma tego na koncie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu rozmawiać z nim,już nigdzie nie znajdzie rozmóczyń.Zmieni nick sprawdzimy ajpi i będziesz ugotowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robisz zamieszanie
polegające na bezpodstawnym wyzywaniu innych mało wyszukanymi określeniami. kolejny z misją tępienia kurrestwa które tylko ty widzisz ? a sam szukasz kochanki, taki jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział duch cafe, klaun z 200 nickami. :D Dziadzie, weź zarzuć psychotropy, bo znowu fiksujesz. Zapij je wódką, może zdechniesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe
ostatni raz byłem prowokatorem z 200 nickami w 1979 roku :classic_cool: ależ mi stoi... ja pierrdolę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe
podchodzę bardzo serio do tego forum ponieważ jestem facetem starszym, po 50-ce. Uległym, pasywnym, lubie yebaków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co te
prowo robisz ? nie lepiej powiedzieć co jest do powiedzenia bez plot i ubliżania ? widzisz kij ma dwa końce to co sprzedasz potem otrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe
uwielbiam być dobrze i motzno wyyebany, tak żeby poczuć ból w duupie. oessu... fantastycznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bywam
porywczy a jednak rozmawiam tu normalnie. mógłbym uczynić jak ty wpiepprrzając się na agresywnym nicku robiąc burdę.widzisz to dlatego jest ta akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłeś się polecony od kilku miesiecy.Mnie krzywdy nie robiłeś lecz innym kobietom tak.I to mi sie nie podobało.Vera widzisz robi prowokacje lecz jest nie grożna.Ty natomiast zasialeś wiatr i zbierasz burzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie, vera
pojęczy i beknie na pośladach w końcu, ty polecony jestes manipulatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dajcie spokój chłopakowi :)widocznie za bardzo poczuł się wyluzowany i wyszło nie tak jak chciał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×