Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Szczerze to stary sie juz od prawie roku I zawsze dzialalismy xo max 11 dc... A teraz mialam mikroskop donna ktory mi mial pokazc 3 dni przed owh...i jami wyszlo zaufalam I starlam sie konkretnie w owu... Wiec szanse na corke mam mniej niz 50 % Ale nadzieje mam... Mi wyszlo porod na 18.08 a czemu ty na 20. Ilu dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miesoaczke powinnas dostac 11 bo cykl sie liczy od pierwszego dnia miesoaczmi do dnia poprzedzajacego miesiaczke...ale to juz szczegol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
no ale jak? od 14.11 do 10.12 jest 27 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 15 16 17 itd az do 10 to 27 dni lacznie... Od 11 zaczynalby sie kolejny cykl I wtedy 11 jest pierwszym dniem cyklu. Rozumiesz? Nie liczysz normalnie jakby od jutra tylko od 14 wlacznie 27 dni I 27 dzien jest ostatnim dniem cyklu cyli 28 dzien w ktorym powinnas dostac @ nie jest 28 dniem tylko pierwszym...mam nadzieje ze ci nie namieszalam. Podaj mi swoj poprzedni cykl kiedy dostalas poprzednia @ ja chcesz oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
pogubilam sie haha. Ale tak miałam miesiączke 19 października a kolejną dostałam 14 listopada. wiec teraz myslam ze 10 grudnia ale juz sama nie wiem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Nie no,nie wierzę... Okres ma dostać za ponad tydzień i dla niej objawem sa sterczace sutki? Buahaha Dzieki Bogu mi tak nie odjebało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
wiem wiem mam urojenia,potwierdzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzedni cykl mialas 26 dniowy. Tzn. Od 19 do 13.byl pierwszy cykl a od 14 do 8 kolejny pod warunkiem ze tez 26 dniowy. Czyli mozesz testowac juz 9 albo nawet ze 3, 4 dni wczesniej jak ja hehe Jeszce raz cykl liczysz od pierwszego dnia miesiaczki do ostatniego dnia. Pierwszy dzien nastepnej miesiaczki to juz nastepny cykl. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
super. dzieki kochana, juz wszystko jasne. Ja juz uciekam. do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliv1991
Ale sie ladnie forum rozwija :)) ja zrobilam 2 testy i na obu jest druga kreseczka ale takie straszne bledziochy. Nie trace nadziei :) w piatek mam dostac @, to znowu przetestuje :) jak wyjdzie wyrazna to ide na bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich testujących przed terminem @ ;] ja też testowałam zwykłymi testami i tymi 10 i 25 i raz wychodziła blada kreska, raz nic, aż wkoncu poszlam na bete i wszystko się wtedy wyjaśniło, więc radzę Wam nie marnować ani nerwów ani kasy ,tylko jak widać bladą kreskę, lecieć od razu na betę :) wyniki są jeszcze tego samego dnia zazwyczaj i macie 100% pewności, i zaoszczędzone nerwy :) takie tam moje rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika23041987
Witam wszystkie Panie. ostatni okres miałam 1 listopada. cykle mam 31 dniowe. W piątek zrobiłam test ale był negatywny, do dzisiaj @ nie ma. wieczorem pojadę kupić test ale jakoś pewności po tym pierwszym nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
AlicjaAlaAlicja i co tam u Ciebie? byłaś u lekarza? Było już coś widać? Witaj monika23041987. Ja na Twoim miejscu jutro rano zrobiłabym test juz powinno wyjść, moze tamten zrobilas za szybko. Powodzenia:) Ja tez czekam na te dwie krechy ale jeszcze pare dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
Właśnie Alicja jak po wizycie bo cały dzień trzymamy kciuki ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
ale tu cisza dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie już 3 dni po terminie test pozytywny wyszedł już dwa tygodnie wcześniej a cycki to mi mało nie odpadną tak bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie już 3 dni po terminie test pozytywny wyszedł już dwa tygodnie wcześniej a cycki to mi mało nie odpadną tak bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie już 3 dni po terminie test pozytywny wyszedł już dwa tygodnie wcześniej a cycki to mi mało nie odpadną tak bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kochane :-) nie tarce nadziei, wróciłam od lekarza, zrobił mi usg, potwierdził ciąże, ale powiedział, że to tak wcześnie że na granicy wykrywalności.. maleńki pęcherzyk ciążowy.. no jest ciąża,ale więcej niestety mi nie powiedział, kazał jednak przyjść do niego jeszcze w czwartek i zobaczymy czy pęcherzyk rośnie. Zrobię jutro jeszcze betę (pytałam się go czy jest sens jeszcze robić, powiedział, że warto). Czyli w czwartek znowu do gina, ale jak tą betę jutro zrobię to w środę po południu będę wiedziała, czy rośnie mi hcg. Oczywiście mam brać cały czas luteinę 2 razy po 2 tabletki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas jeszcze czekam na jakieś potwierdzające objawy - na ból piersi (oj bardzo bym chciała), na wymioty, mdłości, sikanie nocne - na razie cisza ... teraz jestem jakieś 2 dni po terminie @ - wiem, że to wcześnie, no ale ... może się doczekam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Alicja no to super:) Czekałam na Twoją wiadomość i ciesze się ze wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Alicja Ty czekasz na ból piersi a Sielanka narzeka hehe nie dogodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlicjaAlaAlicja ja miałam dostać @ 30 listopada ale nie dostałam ostatnią @ miałam 30 października a 16 listopata test wyszedł już pozytywny, a zrobiłam bo właśnie w nocy co chwile chodziłam do kibelka i cycki mi spuchły. Wizyte mam dopiero na 17 listopada to zobaczymy co to będzie, ale cycki to masakra tak bolą że nie można się dotknąć a spuchły że już czas zmienić biustonosz na większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w poprzedniej ciązy też bolały piersi, baardzo, i to właśnie już w tym okresie w którym teraz jestem, czyli w okolicach terminu @. Więc panikuję strasznie, ale wiadomo, że każda ciąża inna, i to jest moja pociacha choć chętnie bym ponarzekala na cycki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem co jest grane robiłam pink test a potem quick vue czy jakoś tak ale 12 było przytulanko to raczej nie jest to możliwe i tak sobie podejrzewam że to chyba w październiku już coś się zaczeło bo w sumie @ to była niby normalna ale jednk trwała tylko 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Alicja na razie dzielnie odliczam czas tak do 10, no może do 9 hehe:) zobaczymy,najchętniej juz bym zrobiła ale wiem ze to bez sensu bo pewnie i tak nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×