Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

aha, no to niezle, to ciezko bedzie ocenic termin porodu itd, bo nie wiadomo, ktora @ byla ostatnia. Ale grunt że jest ciąża :-) gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójde do lekarza to się wszystkiego dowiem, a jeśli chodzi o cycki to mnie za każdym razem bolały i rosły do ogromnych rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Sielanka właśnie tak sie zastanawiałam jak to możliwe ze test tak szybko wykrył Ci ciąże ale juz chyba wszystko jasne, w październiku musialaś zajsc w ciąże a taki "okres" w ciazy sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne że się udało :) mam już jedno dziecko. Pierwsze poroniłam w tygodniu drugie jest a zobaczymy co bedzie teraz bo boje się jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąśnie dopiero na 17 bo nie ma wcześniej terminu a nie chce iść do innego, ten prowadziła każdą moją ciąże wszystko wie itd da mi tabletki i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, też mam nadzieje że bedzie ok bo rodzeństwo faktycznie się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEBELINKA
Hej! Więc dziś dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Test domowy jeszcze ciągle pokazuje jedną kreskę, ale dziś odebrałam Bete z krwi i jest 350!! Do lekarza idę dopiero przed świętami, ale według moich obliczeń data porodu to 12.08!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEBELINKA
Jestem dopiero dwa dni pod spodziewanej miesiączce. Więc to dopiero początki początków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
CEBELINKA no to super, gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
to Twoja pierwsza ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sielanka moze zrob bete to wtedy bedziesz wiedziala mniej wiecej ktory to tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEBELINKA
Tak to moja pierwsza ciąża. Udało się po pierwszym cyklu starań. Więc jeszcze nie możemy uwierzyć:) Dzwoniłam dziś do swojej gin i powiedziała żeby przyjść dopiero ok 7 tygodnia wtedy będzie już wszystko widać i serduszko już powinno bić. Dlla upewnienia mam tylko zrobić bete za dwa dni czy się powiększa i na wszelki poziom progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym ale u nas babadnia są od 7 rano do 7:30, do przychodni muszę jechać autem bo mieszkam na wiosce a nie mam z kim zostawić małego bo mąż ciągle na 7 do roboty, a mój kochany synuś wcześniej niż 10 rano z łóżka się nie podnosi, a poczekam do 17 już nie długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny ale fajnie . Ja tez chcr... Niby piersi mnie bola i podbrzusze co jakis czas kluje... Ale ja nie wierze... Jutro maxymalnie pojutrze powinny przyjsc testy to bede testowac. Chcialabym chociaz cien cienia kreski zobaczyc... Sielanka no ja wlasnie tak myslalam ze ty zaszlas w poprzednim miesiacu. Bo tak szybko testy nie wychidza. A jak u was z brodawkami ? Zmienily sie ? mi sie powiekrzyly... Ale dalej staram sie nid nastawiac na dzidzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny, z tymi wczesnymi objawami to wcale nie jest taka prosta sprawa - bo wiele osob smieje sie jak slyszy, ze np. tydzien jeszcze do okresu a juz objawy ktos ma... ale w moim przypadku, zarowno w pierwszej ciazy jak i teraz, to naprawde po owulacji to mnie kluły jajniki, i piersi tez inne byly, a jeszcze byl dlugi termin do miesiączki... moja kolezanka z kolei - tak samo mowila, ze kilka dni po zaplodnieniu miala mdlosci... wiec mnie sie wydaje ze to roznie z nami moze byc... objawy jak kłucie... powiekszone piersi dlatego nie sa brane pod uwage bo moga wskazywac tez zblizajacy sie okres, a wszystko okazuje sie pozniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja masz racje... Tak naprawde kazde objawye moga byc zarowno na @ jak i na ciaze... Ja np. w pierwszej i drugiej ciazy bylam oslabiona i bylo mi zimno... Piersi troche bolaly ale nie jakos tragocznie... Mam jednak dalej nadzieje.a jak wiadomo nadzieja umiera ostatnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe z tego kalendarzyka wynika ze u mnie wiessze szane sa na dziewczynke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie większe szanse na chłopca, i wiecie co - coś mam czuja, że to chłopiec właśnie... poza tym współżyliśmy w dzień owulacji.. a więc będzie Jaś :-) :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
Alicja miło czytać pozytywne wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pozytywne to się okaże w czwartek, a raczej już w sumie w środę po południu, bo zobaczę, czy beta wzrasta... oj chciałabym bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w fotosiku fotka z pierwszego USG z pierwszej ciąży, córka ma teraz 3 latka, pisała na forum jak byłam z nią w ciąży, i dodałam fotkę z USG, a co do objawów to nie kłuja jajniki bardzo, na zmiane raz czuje jeden raz drugi. a piersi jak zawsze , bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Byłam dzisiaj u gina, zrobił mi usg i coś tam widać... To wczesna ciąża, moja dzidzka ma ok. 2-3mm :D teraz mam przyjść jakoś na początku stycznia - to będzie 10 tydz. Strasznie się ciesze. KAzał mi zrobić badanie na toxoplazmoze i teraz czekamy... Pozdrawiam Was serdecznie i gratuluje kolejnych ciąż! buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×