Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

dzięki, natka. licząc od daty ostatniego okresu to 8 tydzień. tak realnie to nie wiem jeszcze. może przy najbliższej wizycie dowiem się więcej, jak będzie lepiej widać maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
chodziło o herbatę z liści malin, nie z owoców. bo liście malin na początku ciąży powodują poronienia. zaleca się pić liście malin pod koniec ciąży, żeby wywołać poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
mamusinka:):):) gratuluję!! jeśli już raz poroniłaś, to radzę iść jutro rano sprawdzić poziom progesteronu. to koszt ok.20-30zł, a niski poziom progesteronu jest przyczyną wielu poronień. gdybyś miała niedomogę ciałka żółtego, możesz jeszcze wspomóc się zewnętrznie np. luteiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
Sally, a jaką miałaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Dziewczyny u mnie nadal cisza:) nie robiłam nadal testu bo uparłam się że chcę być wtedy z moim mężczyzną:) ale jak na złość będziemy się widzieć dopiero jutro wieczorem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już miałam taka sytuacje że zrobiłam test była widoczna 2 kreska a pozniej mialam okres ... mjoj maz dostal syrop z winogron od kolegi z turcji smaczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi przejdą po nim mdłości bo dziś doszł wymioty... już jestem ledwo zywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Mam do Was pytanie, może głupie... ale powiedzcie mi czy podwyższona temperatura ale mierzona pod pachą może coś oznaczać. Nie robiłam nigdy żadnych wykresów ale wczoraj tak z czystej ciekawości zmierzyłam temp.pod pachą i miałam 37,4. Nie jestem nawet przeziębiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
Nela, a masz też taki dziwny smak w ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
ja parę dni pod rząd zmierzyłam, mniej więcej o tej samej porze i też miałam ok.37, a poza tym zero obiawów typu katar, ból gardła, czyli żadne przeziębienie. podwyższona temperatura jest naturalna w fazie lutealnej i jeśli po iluśtam dniach (zależnie od tego jak długa jest Twoja faza lutealna) spada, to znaczy, że przyjdzie @, jeśli się utrzymuje - oznacza zazwyczaj ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatury nie mierzyłam nigdy ale to zawsze trzeba z rana i w ustach najlepiej , jeśli do daty kiedy masz termin okresu masz podwyzszona temperature to gratulacje :) tak czasem czuje taki metal, boli mnie podniebienie i dziąsła. muszę ciągle myc zeby bo juz nie moge wytzymac a Ciebie juz to dopadlo?????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
dziekuje Ci za odpowiedź. Mam nadzieję że nie będzie spadała:) aj juz bym chciala wiedziec a jak na złość nie mam Go ze mną, ale pocieszam się że z każdym dniem test będzie bardziej wiarygodny (czyt.pozytywny :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka - nie wiem, jaką miałam betę. poleciałam zrobić badanie następnego dnia po pozytywnym teście, ale do dzisiaj nie odebrałam wyniku - bo byłam potem u lekarza i doszłam do wniosku, że niewiele więcej mi ten wynik wniesie. myślę, żeby jutro iść zrobić to badanie raz jeszcze i odebrać tamten wynik - przed piątkową wizytą u lekarza będę miała oba i może to coś mu powie. wolę z tym poczekać, nie nakręcać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa a czujesz sie tak jakos inaczej ? bo ja juz czulam kilka dni przed terminem. moje żabki sie odezwaly , a maz przygotowuje kolacje, dobrze byc w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Nela88 termin miesiączki miałam na niedziele ale nie pojawiła się, a wczoraj rano mierzyłam temp.ale pod pachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa najlepiej mierz w ustach i przed wstaniem z lozka, duzo o tym czytalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Nela88 co jakis czas kłują mnie jajniki, i mam sterczące sutki ale piersi w ogóle mnie nie bolą, kilka dni temu zakręciło mi się w głowie i musiałam usiąść co wczesniej mi sie nie zdarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia gratuluje i zapraszamy do nas :) na wizyte chyba najlepiej isc w 7 tyg bo wtedy juz powinno bys serduszko...ja planuje isc w 6 bo mnie ciekawosc zje :) Malinowa ja mierzylam tempke pod pacha i tem mialam ok 37 :) wiec jak tempka sie utzrymuje po terminie @ to pweni cos sie tak kluje :D juz ci gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
ja mierzylam teperature przed wstaniem z lozka(bo po wstaniu i ruszaniu sie temp wzrasa) i mierzylam w pochwie i w dniach spodziewanej @ wyno sila 36,9 - 37,4 to tez mi dalo do myslenia... ;) z rana jutro odbieram bete a 13 dlugo wyczekiwana wizyta :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
ja mierzylam teperature przed wstaniem z lozka(bo po wstaniu i ruszaniu sie temp wzrasa) i mierzylam w pochwie i w dniach spodziewanej @ wyno sila 36,9 - 37,4 to tez mi dalo do myslenia... ;) z rana jutro odbieram bete a 13 dlugo wyczekiwana wizyta :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
doremi teraz to juz chyba oszaleję sie z ciekawości:) Nie dziękuję jeszcze za gratulację:) Ale się już nakręciłam,mam nadzieję że nie będzie rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Gdyby rzeczywiście się udało miałabym termin na 19.08. Sprawdzalam na tej samej stronie co wczesniej pisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluję wam serdecznie, fajnie, że są już sierpniówki 2013:) Pamiętam jak dziś test pozytywny 13 grudnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to czułam że w moim organizmie coś sie dzieje, piersi tez mnie bolaly kilka dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili92........................
Hej, mozna dołączyć??? też jestem w ciąży, strasznie sie ciesze! i trzymam ksiuki za was! ps. ile macie lat??? Jest tu ktoś w moim wieku? Jestem rocznik 92 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
a mnie wcale nie bolą, tylko wczesniej bolały mnie troche sutki a teraz jedynie sterczą:) jak nigdy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
lili gratulacje:) Ja mam 25 ale dopiero sie okaże czy to na pewno ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
w sumie ja jestem 1988 ale 25 urodziny juz w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×