Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość natalka88
Dołaczam się do tabelki nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu gosienka22.........25................. 3.11.................12.08.2013 AlicjaAlaAlicja.......29..................30.10.......... ......11.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................17.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..04.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... ........04.08.2013 abcd123.............25...................23.10........... .......30.07.2013 rolada................28...................3.11.......... ..........11.08.2013 natalka88.............24...................31.10........... .........7.08.2013 Rolada mam nadzieje ze dobrze przyrasta.... moj wynuik bety jest pierwszy i wedlug tabelki na badaniu wychodzi 6-7 tydz czyli by sie zgadzalo no i na mojej pisze wiek ciazy liczony od dnia ost @... narazie nie robie 2 bety tylko poczekam na jutrzejsza wizyte :) Mi tez ogolnie nic nie dolega oprocz zaparc :/ i bardzo ale to bardzo zadko mnie zemdli.... no i mniej jem .... i bol piersi tylko podczas dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 10 rano tylko...ale oni to gdzieś chyba wysyłają, tam gdzie byłam to tylko punkt pobrań był...kurde niedobrze mi z tych nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dziewczyny czasem jest tez tak, ze beta rosnie za malo lub spada a nie znaczy to nic zlego - jest to przypadek, kiedy ciaza jest poczatkowo ciaza blizniacza, ale jeden z zarodkow obumiera. Dlatego zawsze kazda niepokojaca sytuacja musi byc poparta USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
co to za laboratorium nam tu zbiorowy stres wprowadza! ja już nawet zdążyłam wrócić. ale nie denerwuj sie! jak Twoj stres się na nas wszystkie trzymające kciuki rozłoży, to powinnaś się nawet uśmiechnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..widze, że mój stres sie udziela...soryyy...z tym lab. to jest tak, punkr przyjec w ktorym robilam jest do 10 a labolatorium jest w innym miejscu i do 12 jest czynne, z tego co tam znalazlam. Ta "firma" ma siedzibe w warszawie i tam jest podany nr do punktu obsługi klienta, czynny do 18. Chyba tam zadzwonie i spytam czy mam czekac, czy jutro sie pojawi ten wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
robiłaś badanie w laboratorium diagnostyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
no to czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
może po prostu pod koniec dnia wrzucą do netu. pewnie po 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy....może się doczekamy...mąż mój w delegacji...tak to by zawsze miło czas umilił...głodna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zjadlam rosol i pajde swiezego wiejskiego chleba ze smalcem i obowiazkowo ogorek kiszony :) a tak ladnie schudlam ostatnio, nawet kupilam spodnie rozm 36 bo wszystkie stare juz za duze, ale cos czuje ze jak tak poloze 10dni i tylko beda mi donosic zarcie do lozka, to szlag trafi cale odchudzanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereska teraz jesz dla malucha wiec glodzic sie nie mozna... Ale narobilas mi smaka na smalec z ogoreczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smalec okazjonalnie, bo kojarzy mi sie z jarmarkiem swiatecznym, a skoro mam lezec to do swiat sie na niego na pewno nie wybiore. Ale ogolnie to chyba bardziej jara mnie w tej chwili ten ogorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
mmmm wiejski chlebek z smalcem i ogorkiem to by byl dobry pomysl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę że kafeteria się rozkręca :) u mnie już trochę lepiej imbir działa na te moje mdłości, ale gorzej z jedzeniem otwieram lodówkę i wszystko śmierdzi :( ciaglę jestem śpiąca i głowa mnie boli , nawet dziś mnie ominęło ważne spotkanie u mojego męża w firmie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
o nie! a weszłam tylko zerknąć czy są już wyniki rolady. a tu o smalcu czytam... pycha!! też bym zjadła!! ale mi smaka narobiłaś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
no ja poki co jeszcze w tym miesiacu nocki pracuje ale od przyszlego juz tylko dniowki .... i nie umiem sie doczekac bo te 12 godzinne nocki to masakra :( jeszce dzis ma przyjechac menager i bedziemy gadac co moim fantem zrobic bo pracuje na umowe zlecenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
a powiem szczerze ze zdko jadam chleb z tustym :) ale teraz bym wciagla :) ja z slaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poki co warszawa, ale marze o wyprowadzce na wies. Juz nawet mamy kupiona dzialke budowlana na podlasiu i to chyba bedzie TO miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi sie marzy domek w spokojnym miejscu...ale jak narazie to chyba nierealne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada - na pewno wszystko jest dobrze, a ta beta to i tak za przeproszeniem o kant d*py..kiedy masz USG? Ja docelowo zapisywalam sie na 8tydz i gdyby nie te plamienia to wlasnie wtedy bym poszla pierwszy raz i niczym sie nie przejmowala. A tak to musialam leciec juz teraz glownie ze wzgledu na L4, no ale u mnie w klinice wizyta = USG i od razu dol, bo zarodka nie widac i od nowa przezywanie jak rok temu. A tak to w 8tyg od razu bylby konkret jest ludzik/nie ma ludzika, dziekuje - po sprawie.. Eh, ile to sie trzeba nastresowac. A nasze babcie rodzily po 11scioro dzieci - w stodole u krow, pod niemieckimi bombami, w przydroznych rowach i jakos wszyscy byli cali i zdrowi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny, Porzadne dwie krechy zobaczylam jakies 10 dni temu wiec chetnie do Was dolacze. No tak, troche mi zabralo przyswojenie tego faktu, nie zeby to mnie zaskoczylo bo ciaza jak najbardziej planowana (tym razem, hi hi) ale myslalam, ze dluzej nam zajmie wcielanie planu w zycie. A tu od razu trafiony zatopiony. I wlasnie sobie przypomnialam, ze jest cos takiego jak forum i ze bylam kiedys na forum luty 2011 i to bardzo fajna rzecz takie pisanie na forum bo jak juz domownicy nie chca sluchac o objawach, obawach, wrazeniach, dolegliwosciach, domyslach, zakupach itp. to na forum zawsze znajdzie sie ktos, kto ma akurat tak samo i chetnie poslucha i swoimi doswiadczeniami sie podzieli. Tak wiec, za pozwoleniem oczywiscie, bede do Was w wyzej wymienionych celach wpadac. Pewnie dosc nieregularnie bo w domu mam juz troche bardzo absorbujacego przychowku (+praca, +szkola). Jak narazie wszystko jest jak nalezy czyli mdli mnie koncertowo, na ryj ze zmeczenia padam okolo 19.00, w cycu pol miseczki do przodu no i maz zachwycony co pare godzin powtarza "jejku, masz dzidziusia w brzuchu", zebym przypadkiem nie zapomniala. Czyli jest super. Termin na 08/08. Jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×