Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Rozne sa przypadki, ktore wygladaja zle na poczatku a pozniej i tak koncza sie oki... Zona naszego znajomego byla w ciazy i tez od poczatku cos bylo nie tak, w pewnym momencie beta przestala rosnac i juz mysleli ze bedzie po ptakach a tu bedzie rodzic w lutym :) Wiec odpoczywaj i czekamy na wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na święta nie zdąrzyłam złożć Wam życzeń, dlatego już teraz życzę wszystkim sierpnióweczką wszystkiego dobrego w nowym roku, żeby był jeszcze lepszy niż ten 2012 i oczywiście szcześliwego,szybkiego i jak najmniej bolesnego rozwiązania, to tak na wszelki wypadek jakbym już tutaj nie zajżała do poniedziałku, ponieważ kuruje się,bo i mnie dopadło chorubsko bez temp, ale głos zupełnie straciłam na wigilie już jest coraz lepiej, zaczyna mi się coś tam odrywać. Dziś jak wstalam wziełam duphaston i folik zjadłam sniadanko (na siłe) wypilam herbatke i wszystko zwróciłam, dlatego wziełam duphaston raz jeszcze, mam nadzieje że dobrze zrobiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusinka wskakuj do łóżka i się kuruj, wszystkie trzymamy kciuki zobaczysz będzie dobrze :) Ja dzisiaj byłam w laboratorium i robiłam badania które zleciła mi moja ginekolog a że chodzę do niej prywatnie to za badania zapłaciłam 270 zł, teraz czekam do poniedziałku na wyniki mam nadzieję że będą w normie choć boję się o mocz bo mam mały problem z nerkami , a 3 stycznia moja kolejna wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś badałam krew+mocz. Dużo tego było strasznie no i 300 zł poleciało...bo też prywatnie...:/ zobaczymy co tam wyjdzie, ale myślę, że powinno być dobrze...raczej nie mam problemów ze zdrowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie macie badania? Ja dostalam morfologie krwi obwodowej, ogolne moczu, glukoza w osoczu, toxoplazmoza. Hiv i zoltaczki B i C nie robie, bo jestem honorowym dawca krwi i oddawalam ostatnio w tym cyklu w ktorym zaszlam, wiec na wszystkie syfy jestem sprawdzana na biezaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamaKamaKama, rolada, jakie robilyscie badania, ze wam tak duzo wyszlo, pamietam, ze ja tez w poprzedniej ciazy robilam prywatnie te podstawowe badania ale nie pamietam, aby mi tylre kasy na to poszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie pamiętam dokładnie bo mi dala taką karteczkę z tymi co mam zrobić, a pani w laboratorium mi ją zabrała. Ale napewno badanie ogólne moczu, morfologia krwi, TSH, glukoza, reszta to jakieś dziwactwa typu hiv, hcv, różyczka, toksoplazmoza, kiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam takie badania: PTA, morfologia, mocz, glukoza, WR, HBS, HCV, rozyczka, TSH, ft4 i mam juz zrobiona toksoplazmoze i hiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej badania widzę że każda z nas robi praktycznie te same, Ja robiłam: mocz, morfologię, WR, HBS , HCV, toksoplazmoza, cytomegalia, glukoza, TSH, HIV , nie robiłam różyczki bo chorowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja właśnie wróciłam od lekarza.Wszystko ok i wielka niespodzianka .Biją dwa serduszka.Narazie jestem w wielkim szoku ,jestem lekko przerażona ale cóż więcej do kochania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wszystkie. Ja mam w poniedziałek swoją pierwszą wizytę i bardzo się boje. Nie wiem dlaczego ale spać po nocach nie mogę. Boje się, że powie mi Pani doktor, ze coś jest nie tak. Im bliżej tym coraz gorzej. A do poniedziałku jeszcze całe dwa dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka555, cudownie !!! Super wiadomość !! Musisz teraz duuużo odpoczywać, bo wiesz, ciąża bliźniacza jest z gruntu ciążą wysokiego ryzyka, więc dmuchaj na zimne!! Gratuluję serdecznie. alema, nic się nie mart, myśl pozytywnie, wszystko będzie ok mamusinka, dobrze zrobilas z tym duphjastonem, bo to ci nie zaszkodzi nawet w podwojnej dawce, wiec ok. Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze!!! a tak w ogole dziewczyny, to glupia jestem ale dzis na you tube poogladalam sobie filmiki dotyczace noworodkow - wiem, troche za wczesnie, ale jestem zupelnie zielona w tym temacie - kąpiel, pielegnacja, karmienie, przewijanie... uff, za kilka miesiecy (jak wszystko bedzie dobrze, odpukac), to bedzie sie dzialo...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlicjaAlaAlicja dziękuję.Jeszcze troszkę jestem w szoku.Alema nie martw się ja dziś w nocy nie spałam tak bardzo się denerwowałam . Byłam pewna że coś będzie nie tak a tu taka wiadomość .No to teraz leżę i pewnie długo poleżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka555, moja kolezanka urodzila w lipcu blixniaki - chlopca i dziewczynke :-) ciaze miala dosc pokomplikowana bo pare razy byla w szpitalu, duzo lezenia (glownie lezenie), no i porod przez cc tylko wchodzil w gre.. ale z dzieciakami wszystko w porzadku, mimo,ze urodzily sie wczesniej, przed terminem. Jedyna rada - przygotuj sie, tzn wysypiaj sie w ciaxzy bo potem bedzie ciezko:-) i nie licz ze sama dasz sobie rade z dwojka od razu, najlepiej zeby ktos ci pomagal.. ta moja kolezanka treraz twierdzi, ze jedno to by "z palcem w d*** " wychowala, ale z dwojka to troche ciezko samemu... ale warto sie pomeczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Pierwsze bliźniaki na forum ;) Dbaj o siebie Nikitka i oszczędzaj się. Ciekawe czy będzie parka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka super wiadomosci :) ja juz tez czekam na moja wizyte i mam nadzieje ze uslysze serducho :) Jak wasze mdlosci? Mnie tak muli caly dzien tylko wiczorem jest lepiej....juz nie wiem co jesc zeby bylo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki .Ja ogólnie jestem panikara i już myśli mi latają po głowie co zrobię jak będę z nimi sama ,jak jedno i drugie będzie płakać.Ale ogólnie to sama nie będę mam kochanego męża który do tej pory nie pozwalał mi nic robić,i 12 letniego syna który oszalał odkąd dowiedział sie o ciąży .Sprząta ,jak leże przykrywa mnie, robi soki poprostu oszalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! gratulacje bijących serduszek dla wszystkich :) ja byłam wczoraj u lek. niby jest to 7 tydz od ost @... maluszek był, tętno było, wielokosć odp. 6 tyg. czy ktoraś też tak miała ze wielkościowa niby ciut młodsza ciąża...? crl 5,3 mm czyli odp 6 tyg.... :) pozdrawiam Was ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje dwóch serduszek :) a co do mdlosci to ja do poludnia nie mam mdlosci ale zaczynaja sie ok 16-17 i trwaja do konca dnia. ostatnio zauwazylam ze pomaga mi woda gazowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka - gratuluję dwójeczki :) Też bym była w szoku i to dużym... Ja dalej nie moge sie dodzwonić do gina i umówic się na pierwsza wizytę, zrobił sobie przerwę poświateczna widać... Pocieszajace przynajmniej ze im pozniej pojde na wizyte ty wiecej zobaczę :P Boje sie tylko zeby nie był jakiegos krwiaka (w pierwszej ciąży mialam) albo jeszcze czegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges- a kiedy mialas ostatnią @? ja miałam podobnie ,bylam na usg w 6tyg i 6 dniu ciąży a wg usg 6tydzien i 2 dzień -zarodek miał 5,3 i było już serduszko-lekarz mi powiedział ,że wszystko ok :) A co Tobie powiedział? Nikitka gratulacje -fajnie,że dwa serduszka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ost @ miałam 08.11 mi tez lek, powiedział ze jest ok... to był równo 7 tydz. serducho już też waliło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... Mam nadzieję, ze jeszcze któraś z Was mnie pamięta... Pisałam trochę na początku, potem przestałam, problemy z ciążą i z netem przy okazji... Ale wczoraj doznałam szoku i muszę się pochwalić... Może zaczne od tego, że w 6 tyg dostałam plamień, dostałam Duphaston, zwolnienie i leżeć... OD tego leżenia miałam czarne mysli, bo się naczytałam na innych forach o tych obumarłych ciążach, więc leżało mi się strasznie... A wczoraj poszłam do lekarza i doznałam szoku... Aż kazał mi zawołać mojego z samochodu natychmiast, bo on musi nam to oznajmić razem.. Wystraszyłam się że na prawdę coś nie tak... Ale doktor raczył nas poinformować, że ma fenomenalną nowinę na nowy rok bo serduszka są i to aż DWA!!! Jestem już w 10 tyg więc miały małe rączki którymi machały do mnie z usg.. Płakałam i śmiałam się jednocześnie, a mój z wrażenia chyba zaniemówił... Jestem szczęśliwa ale i przestraszona baaaardzo.. Dobrze, że nie jestem sama, bo wyczytałam, że nikitka jest w tej samej sytuacji ;) Gratuluje nowych serduuszek i życzę spokojnych ciąż w nowym roku ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAjulka i Nikitka555 GRATULACJE spotkało was ogromne podwójne szczęście dwa bijące serduszka :) Dziewczyny ja też w ciągu dnia nie umiem sobie poradzić tak mnie muli dzisiaj w pracy już miałam dość jeszcze jakoś tak mi brzuszek już wyszedł że siedziałam z rozpiętymi spodniami dobrze że miałam dłuższą luźniejszą bluzkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAjulka no to gratulacje , odzywaj się często ,pisz jakie zmiany zachodzą itp bo szczerze to ja jestem zielona jeśli chodzi o ciążę bliźniaczą a 3 tyg mnie wyprzedzasz.A jeśli chodzi o lekarza to po usłyszeniu jak biją te dwa serduszka nic więcęj nie słyszałam (byłam w jakimś transie).Napisz czy lekarz Ci jakoś bardziej kazał na siebie uważać czy mówił o jakiś zagrożeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×