Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

tak ten sam wlasnie. tez sie tak ukladam ale jeszcze dodatkowo musze brac poduszke pod brzuchi wtedy jest troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny,bo super lekki. Tylko koła ma piankowe,a mąż uparł się na pompowane,bo ponoć lepiej amortyzują... Nie wiem czy znajdę podobny wózek o tej samej wadze i na pompowanych...Bo piankowe chyba lżejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha no ja na dzien dzisiajeszy nastawiam sie na zakup mutsy evo :) Fajnie sie sklada bo jest malutki po zlozeniu a mam male auto i to wazne... a co do piankowych to tez sie boje ale ja bede nim po miescie ezdzic wiec raczej damy sobie rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - a jeszcze co do rogala, to ja go ukladam tez w druga strone - ze cala ta dluga czesc zamiast na plecach jest pod brzuchem :) moze bedzie Ci tak wygodniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz próbowałam tak i tak i jest tak samo. moze po prostu maly gdzies uciska na nerw i dlatego boli. na poczatku bylo fajnie bo robilo sie lekko ale teraz juz boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
lalka, a w którym szppitalu chesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka - w miescie rodzinnym mojego meza. Maja wyremontowany oddzial ginekologiczno-polozniczy i super opinie. A tesciowa znajomego lekarza, ktory tam pracuje i juz mam wszystko wstepnie dogadane :) gdybym miala wybierac w Warszawie, to myslalam o szpitalu Dzieciatka Jezus bo ma bardzo pozytywne opinie z akcji "rodzic po ludzku", ale po przebytym tam poronieniu...nigdy bym tam nie wrocila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
Wołomin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
o, to odważnie.. chociaż na cesarkę umawia się trochę wcześniej, więc raczej nie będziesz mieć problemów z tym, żeby zdążyć dojechać. a czemu mówisz, że na Lindleya tak kiepsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd, troche mnie pocieszyłaś, bo nawet mama mi mówiła, że jak na ten tydzień to mam duży brzucho, ale na szczęście nie tylko ja;) Brzusio piękny;) Dziewczyny, jeżeli nie przerażają was ceny (mnie trochę tak) to gorąco polecam Happymum. Mają genialne ciuchy i sklep internetowy. Ja dziś byłam w stacjonarnym, w Warszawie tylko w Wola Parku (niestety- daleko) i jestem meeega zadowolona z zakupów;) Kojec tutaj znalazłam najtaniej, z przesyłką 135 pln;) http://minikraina.pl/poduszki-dla-kobiet-w-ciazy/875-kojec-motherhood-wrzosowy-w-koleczka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa...spacerek. U mnie leje :-/ Abcd ma brzuszek jak na dziewczynkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze ladna pogoda ale juz jest chlodno. a jaki brzuch powinien byc na chlopaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż ... szpiczasty też trochę jest . Więc przesądy się sprawdzają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesarke mam miec 10dni przed terminem, wiec chyba zdaze dojechac :) dokladny termin mamy ustalic na poczatku lipca jak mi zrobia badania, czyli na pewno wszystko pomierza, policza i beda wiedzieli ile zostalo do rozwiazania. Czemu nie Lindleya? Ze wzgledu na warunki :o Lezalam tam w styczniu zeszlego roku. Stare drewniane okna uszczelniali kocami a i tak telepalo mnie z zimna. Lazienki tylko wspolne na korytarzu...kafelki na scianach i podlodze na pewno starsze niz ja. Kabiny to za duzo powiedziane - rzad odplywow w podlodze, pooddzielane sciankami, tylko w co drugiej nieoberwana zaslonka prysznicowa, zero miejsca zeby postawic gdzies kosmetyki lub powiesic recznik, rownie zimno jak na salach. Krew mi sie lala po nogach a ja nie mialam odwagi isc i sie umyc. Na caly oddzial 2 kibelki z czego w jednym przepalona zarowka. Z jedzenia poczestowalam sie tylko chlebem z maslem. No i troche tez lekarze - maja tam sporo stazystow, rezydentow czy jak to sie nazywa. Lekarze dra sie na tych mlodych, ci mlodzi nie wiedza co robic. Ale byla sytuacja ze z rozpedu lekarka wydarla sie tez na mnie, ze nie odpowiadam na jej pytania, a ja nawet nie rozumialam co ona do mnie mowi, bo mowila lamana polszczyzna.. Z kolei stazysta chcial mnie odeslac do domu, bo jego zdaniem mialam za wysokie b-hcg jak na martwa ciaze (raptem 44tys), mimo ze USG wyraznie pokazywalo ze od 3t nie ma akcji serca i mam zatrzymane poronienie, wiec lada chwila wszystko zaczeloby w srodku gnic.. No masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd ma brzuch typowo na chlopaka, bo jest wysoki :) dziewczynskie sa nisko zawieszone, taki ksztalt gruszki. Ciekawe czy u mnie sie potwierdzi, bo ja mam wlasnie taki - pod biustem prawie plasko a pod pepkiem zebrala sie taka poducha. natka - a Ty juz cos wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka ja nie z warszawy ale po Twoim opisie nawet jakbym tam mieszkała to chyba nawet jakby mi płacili miliony to bym nie chciała tam rodzić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taki brzuch co się właśnie pod biustem zaczyna już..nie jest taki piłkowaty tylko "rozlazły " po całości. A spodziewam się dziewczynki...więc chyba te teorie nie są zbyt dobre...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z corka mialam wlasnie duzo nizej brzuch. nawet wczoraj moja mama mowila ze z corka nigdy nie mialam tak wysoko brzucha. najgorsze jest to ze ten brzuch rosnie z dnia na dzien jak szalony. meza nie bylo przez wekend i mowi ze brzuch jest duzo wiekszy przez te 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie teraz jest pilka i w pierwszej ciazy tez tak mialam. ale mysle ze to wszystko zalezy od kobiety bo moja mama miala 3 razy brzuch wlasnie taki rozlazly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że taki rozlazły jest lepszy, bo nie przeszkadza tak bardzo jak taki fajny, wystający jak piłeczka :) Chodzi o kwestie wygody...ale nie wiem ile dokładnie w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada - ale ja ten szpital mialam wybrany do tego zeszlorocznego, niedoszlego porodu :D na usuniecie mialam skierowanie od mojej gin do zupelnie innego, ale jak tam dzwonilam na Izbe Przyjec to mi powiedzieli, ze nie maja wolnych miejsc i "prosze sie dowiadywac", a ja cala we lzach. W tym powiedzieli "prosze przyjechac"...wiec przyjechalam. Dobrze, ze to wszystko trwalo ok 10h i wyszlam z wypisem na zadanie. Jakby sie wszystko inaczej potoczylo, to wyladowalabym tam w sierpniu (mialam ten sam termin co teraz) i tak szybko by to nie poszlo :D wniosek? Dobrze jest odwiedzic "swoj" szpital wczesniej albo przynajmniej kogos kto juz tam lezal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda bo ta pilka strasznie przeszkadza. moja kolezanka miala 2 rozlazle brzuchy i jeden taka pilka. i tak sie zalila ze z ta pilka jest ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra z tymi szpitalami...ja na razie się dowiaduje u koleżanek, które już rodziły...jednak każda mówi co innego :/ ciężki wybór :/ dziś widziałam panią w zaawansowanej ciąży...dreptała jak pingwinek :) i sobie siebie wyobraziłam za 5 miesięcy...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×