Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Ja też przesyłam życzenia :) Właśnie dzwonił do mnie kurier,że za jakiś czas będzie z przesyłką. Już nie mogę się doczekać. Pierwszy raz kupiłam coś z allegro. Na początku podobały mi się łóżeczka za zwierzątkami, ale same ciemne były. Wtedy wpadłam na pomysł takiego najprostszego białego. Moja koleżanka ma podobne i bardzo ładnie wygląda. Dzisiaj idę z narzeczonym i rodzicami zarezerwować salę na wesele Oto ona http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Dom-We selny-u-Boryny.html Podoba Wam się? Bo mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama gratuluje syneczka :) Elisska łóżeczko bardzo ładne, też się nad białym zastanawiam:) sala weselna też super! aż mi się przypomniało moje wesele...i ślub :) mega przeżycie!! a to już 8 miesięcy minęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro zeszlo na temat slubow to pochwalcie sie ile jestescie juz czasu po slubie?? u mnie minelo 4 lata i 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada 1 marca 2014 w ostatnią sobotę karnawału :) To będzie ślub i chrzciny :) abcd ślub dopiero przede mną, ale z moim narzeczonym jesteśmy razem 4 lata i 8 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy razem juz 7 lat. nawet nie wiem kiedy to zlecialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie szybko leci ten czas. A dokładnie pamiętam jak się poznaliśmy. Wydaje się jakby to było tak niedawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego:* Widzę,że już jesteśmy na etapie łóżeczek dla maluchów:)To białe śliczne,ale ja muszę kupić ciemne,bo takie mamy meble:)Zaraz prześlę linka:) Elisska my też bierzemy ślub 01.03.2014 i też razem ze chrzcinami:) Właśnie w poniedziałek idziemy zarezerwować salę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama to gratulacje :) pewnie zupelnie inaczej chodzisie z brzuchem, jak juz wiadomo kto tam siedzi? My w czerwcu bedziemy miec 3 rocznice slubu, a w grudniu minelo nam 5 lat razem. Chociaz znam tego czlowieka tak jakbysmy cale zycie byli razem :) a ile juz bylo przygod, to az sie dziwie ze sie pomiescily w tak krotkim czasie. Wczoraj puscilam mezowi - ja sie rozczulalam a on smial sie jak na dobrej komedii http://www.youtube.com/watch?v=r556uPNcL6E&feature=youtube_gdata_player ale chyba juz pogodzil sie z mysla, ze najprawdopodobniej bedzie mial taka sama i przebolal syna. U mnie babcia marzy o prawnusi jak z reklamy Nurofenu, Ibupromu czy cos takiego - z tym blekitnookim dzieckiem w przebraniu kroliczka, co potem zasypia na wielkiej malinie. Moja mama wysyla mi na maila zdjecia malych blondyneczek.. A ja sie pytam skad ja im takie wytrzasne :D mam ciemnobrazowe wlosy i czarne oczy i wszystkie kalkulatory genetyczne wyliczaja, ze to bedzie moja mala kopia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję synka;) Łóżeczko fajne, proste są najfajniejsze, też chciałam białe i białą komodę z przewijakiem, ale też mi chyba nie będzie pasowało do pozostałych mebli. Co do ślubu, to śmiałam się że będę rodzić w pierwszą rocznicę. Ale termin mam 1 sierpnia, a 1 rocznicę- 10;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
My małżeństwem jesteśmy 11 miesięcy ale z sobą jesteśmy prawie 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczyny :) patrzę na Wasze brzuszki i kurcze, u mnie tak tego nie widać tzn widzę, jakby "coś się podnosił do góry", ale generalnie jak już się ubiorę to wcale nie widać nikt nie zauważa co do dotykania, no to nie odczuwam dyskomfortu, niewiele osób to robi i jeśli już to najbliższe i jet to miłe nikt natomiast nie każe mi podnosić bluzki - z resztą jak pisałam, dotykają i mówią, że nic nie czują (w sensie brzucha) to 16tc i od dwóch dni odczuwam w podbrzuszu silne i krótkie "skurcze?" różnią się od tego co wqcześniej czułam, ale są mega nieprzyjemne - znowu zaczęłam brać no-spę abcd123 --- a jak u Ciebie z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) wszystkiego NAJ z okazji naszego swieta:D Troche mnie nie było, bo mialam problemy z komputerem ;) ale juz wszystko ok. Widze ze bardzo aktywnie dzialacie tu na forum. Piekne brzuszki prezentujecie, ja jeszcze nie mam takiego duzego jak niektore z Was, mimo ze to juz 15 tydz, ale jak juz bede miala sie czym pochwalic to tez wrzuce fotke brzuchola. A jesli chodzi o staz malzenski to widze ze wiekszosc to mlodziutkie pary.Ja po slubie jestem 9 lat, a w sumie razem 15 lat z mezulkiem. Ale pamietam jak 9 lat temu tez u mnie dzialo sie wszystko jednoczesnie slub ,narodziny pierworodnego a potem chrzest i wszystko to w przeciagu 1 roku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zasypiania, spie w sumie dobrze - w sumie, bo już przed ciążą miałam bóle biodra lewego, wtedy nie zdążyłam zrobić pełenj diagnostyki, bo zaszłam w ciąże ale teraz to jakiś koszmar - czyżby te "rozsuwające się stawy"? kość ogonowa jest ta obolała,, że nie moge siedzieć, jakby była obita , no i pieczenie tego biodra i jak tu spać na lewym boku później ? podkładam poduchy pod żebra i pod udo lewej nogi, żeby ciężar nie skupiał się na biodrze, ale i tak budze się w nocy ma któraś z Was tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skurcze to chyba normalka z tego co piszecie i nic groznego to nie zapowiada. natomiast ja mam czasami takie kłócia w podbrzuszu, ale wiem ze to z powodu nie regularnych wyproznień. Moja gin kazała mi kupic( w aptece bez recepty) taki syropek na zaparcia Lactulosum, pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noelia jak tylko nie wezme nospy to sa wtedy skurcze ale czesto zdarzaja sie nawet po nospie ale duzo rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia skurcze sa normalne aale nie w 16 tygodniu. po 20 tygodniu oczywiscie ze sa normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam czasmi bóle kości ogonowej, a ostatnio po dobrych kilku godzinach sprzatania mialam bóle w pośladkach, dziwne... ale po porzadnym odpoczynku wszystko przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra skoro o stażowym mowa :) my 11 lutego obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu :) ale razem jesteśmy ponad siedem lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia30 --- no ja po tzw odpoczynku mam gorzej, bo albo leżenie, albo pól - leżenie i ciągle ten ciężar na kości ogonowej i biodrze no a na brzuchu, p-omimo, że go nie widać nie chcę już leżeć abcd123 ------ no to chyba będę brać tę nospę, wizyta za 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama gratulacje z powodu synusia :) ale ci dobrze ze juz masz pewnosc co do lozeczka to my mamy upatrzone takie sosnowe :) raczej jasne kolorki preferujemy, juz na allegro mamy upatrzone caly komplet razem z posciela :) U nas w lipcu bedzie 3 lata po slbie a znamy sie tylko rok wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My braliśmy ślub w czerwcu 2012 roki, czyli jakieś 8 miesięcy temu, z razem jesteśmy chyba 6-7 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jak jest u Was z apinaniem pasów w aucie?? Ja jeszcze mam mały brzuszek, wiec spokojnie zapinam, ale nie wiem jak to bedzie gdy brzuszek bedzie duzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi u mnie bylo podobnie :) poznalismy sie w styczniu 2010, w marcu zareczylismy a w czerwcu 2011 byl slub :) wiec bedzie dwa lata w tym roku :) ja dzis po wielkich przygodach z badaniami-ale zrobiono mi wszystkie ktore dostalam na skierowaniach (z krwii bylo az 13-scie roznych) :) wymazy (nie polecam z cewki moczowej-dyskomfort i bol na przemian) :( no a za tydzien w sobote jestem umowiona nareszcie na usg genetyczne :) nasluchalam sie Waszych rad i opinii wiec idziemy :) dzis bardzo boli mnie kregoslup-pierwszy raz od momentu zajscia w ciaze wiec ide troche polezakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pasow to ja staram sie zapinac... ale tylko jak jade gdzies w dalsza trase... na miescie nie :) wiem, ze jakby co to usprawiedliwie sie przezd policja :) a co do bezpieczenstwa... ja mam dwojakie uczucia-raz mialam ciezki wypadek-sama policja powiedziala, ze dobrze ze nie mialam pasow bo by mnie nie wyjeli z samochodu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×