Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

nick .................wiek.......ostatnia @.....termin porodu......płeć elliska................27............14.10...........19.0 7.2013........córka abcd123.............26............23.10... .......30.07.2013.........syn Goosiaa2............25............16.10...........23.07-0 6.08 (roznie podaja).......syn ines89................24............23.10...........30.07 .2013........córka aandzikk.............24............26.10...........01.08 .2013.......córka stokroć................28..........27.10 ...........03.08.2013 KamaKamaKama.....28............26.10...........03.08.2013 Nela88...............22.............29.10...........04.08 .2013 milka-e..............33..............02.11...........04.0 8.2013 zielonażaba.........27.............27.10...........04.08 .2013 Ambrozka.......... 26..............29.10.......... 05.08.2013 natalka88.............24............31.10...........07.08.2013 lalka_tereska........29.............26.10...........08.08.2013.......córka szczesliwakobieta...27.............2.11...........09.08.2 013 rolada................28...............3.11...........10. 08.2013.......córka asiaż32.............. 32...............3.11.......... 11.08.2013 Hanuś27..............27...............4.11...........11.08.2013 oliv91..................21..............5.11...........12 .08.2013 juliaaaa...............21...............6.11...........13 .08.2013 Dominika23..........23..............09.11...........16.08 .2013 doremi25............25...............11.11 ..........18.08.2013 Słońce Moje .........33..............11.11...........18.08.2013 ManiaMania89.......24..............11.11...........18.08. 2013 Niemożliwa..........31...............01.11...........19. 08.2013 justyna1908........24...............12.11...........19.08 .2013 Aniolek2404........29................10.11...........20.0 8.2013 Julka32..............31...............26.10............23 .08.2013 alema.................23..............18.11.............2 5.08.2013 Noelia...............28................18.11............. 25.08.2013 gocha30..............30..............16.11.............26 .08.2013 Olcia30...............30..............20.11.............2 7.08.2013 Sumeja...............30..............24.11..............3 0.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś27 - hmm, no nic na razie wybrałam typ, zanim pojadę go zobaczyć i zanim zamówię, może pojawi się coś innego, a może to okazę się strzał w dziesiątke ale dxzięuje za wszelkie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! U nas też dzisiaj pieknie świeci słońce, wiec zabieran się e za małe porządki:) Gosia mi zdecydowanie podobaja się Twoje typy lamp:) Te męża to bardziej juz dla takiego starszego dzieciaczka moim zdaniem. Patrzcie jakie niezwykłe zdjęcie znalazłam: http://demotywatory.pl/4077830/Niezwykle-rzadkie-zdjecie-dziecka-narodzonego-przez-cesarskie-ciecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Gosia to samo zdjęcie wkleiłysmy:) Dla mnie jest naprawde niezwykłe..Jaki ten bobas ścisniety się wydaje w tym worku nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa - odwolalas w koncu wizyte? Juz ze 3lata temu widzialam to w sklepie internetowym z gadzetami w USA, tylko ze tamto wygladalo troche solidniej, nazywalo sie "why BABY cry" i...kosztowalo 3 razy tyle :D biznes ciazowy jest pewnie jeszcze bardziej dochodowy niz slubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwolalam-niestety :( moj stan zdrowia wogole na to nie pozwalal :( no i przede wszystkim jezeli ktorakolwiek z Was widziala wczoraj przejazd zakopianka... nie wiem ile i jak jechalabym do tego Krakowa :) poza tym stan podgoraczkowy ciagle mi sie utrzymuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Goosiaa2, ale dawaj namiary na siebie podeślę Ci męża jest oburzony, że mu takie zdjęcia pokazuje :D heh, w sumie to moja wina, On się boi pobierania krwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983
Gosia sandzia no robi wrażenie to zdjęcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj nareszcie chyba zrozumial czym sa wody plodowe i co to znaczy ze "one odchodza" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę dać mojemu więcej czasu :) choć i tak mnie zaskakuje w wielu kwestiach poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge powiedziec zlego slowa co do np. pomagania w domowych obowiazkach ale co do dziecka i planowania... ciagle za wczesnie na wszystko, ciagle musze przypominac ktory to tydzien... no i dopiero jak ja cos przeczytam co sie dzieje teraz z naszym dzieckiem to on to przyjmie-sam ucieka od takich stron www...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie super...dlatego małe dzieci lubią jak im "ciasno"...tzn, że uspokajają się jak je się mocno opatuli albo przytrzyma główkę z obu stron dwiema rękami. Moja babcia jest położną i mi kiedyś pokazała to na moim bracie. Tak go właśnie uspokajałam...przytulałam główkę poduszką albo rękami i przestawał płakać...czują wtedy bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa2 --- nie no jeśli chodzi o pomoc mam ją mój mąż sam czyta różne rzeczy i dzieli się ze mną nimi :) pamięta ile przytyłam, a właścwie schudła, który tydzień a wcześniej Niego mowioę w najprosztszej kwestii ale jesli chodzi o tego typu rzeczy, krew, jakies wydzieliny, flaki... to niekoniecznie dlatego ja g do bycia obecnym przy porodzie nie zmuszam :) bo będę musiała jeszcze nim się przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983..
A propos poczucia bezpieczeństwa... czytała, ,że dzieci płaczą gdy potrzebują bliskości nie zawsze oznacza to ,że są głodne dlatego radzi się matkom , których dziecko płacze żeby je rozbierały i przytulały do siebie jak najczęściej one lubią dotyk ciała nie cierpią się ubierać. Warto też kupić chustę do noszenia dziecka ze sobą wszędzie, dzięki chuście dziecko jest blisko ciała matki, czuje jej oddech , bicie serca i jest mu dobrze i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chusta tak masaż shantala, poczytajcie dziewczyny, a może któraś już go stosowała przy swoim bobo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
do dziewczyn z Warszawy: w okolicach trasy toruńskiej, niedaleko glebockiej (albo moze to jest głębocka) otworzyli nowy outlet. podobno jest tam tez smyk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis pierwszy raz od momentu kiedy dowiedzialam sie ze jestem w cizy zazylam nospe... mialam skurcze... co chwile i takie krotkie i nagle... masakra :( no a lepsza informacja jest taka ze wyszlo sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wiosenne porządki. Szafa oprózniona z ciuchów, do ktorych sie ni emeiszcze, domek wyprzątany, obiad zjedzony, pozmywane. Teraz meczyk z mężem i po 16 wizyta u moich rodziców. Niestety już nei spacerkiem a samochodem, bo przez to sprzątanie kręgosłup dał o sobie znać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie orientujecie się czy taki pył po remoncie mieszkanie może szkodzić dziecku?? mam aktualnie remont łazienki...dużo kucia, syfu i pyłu i tak się zastanawiałam czy to może jakoś źle wpłynąć na dzidzie?? niestety nie ma mi za bardzo kto pomóc ze sprzątaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada, powiem Ci szczerze że nie jestem pewna, ale wydaje mi się że lepiej byłoby żeby ten najgorszy etao sprzątania, czyli tew szystkie pyłki Ciebie i maleństwo jednak ominęły. Moj tata pracuje w tym zawodzie i strasznie siada to wszystko na płuca... przynajmniej tak jest u niego. Ja bym nie ryzygowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzykowała* oczywiście :) my też planujemy mały coprawda remont, ale na te 2 dni przenoise się do rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Factory - podobno najwiekszy outlet na Mazowszu i pierwszy outlet Smyka w kraju. Natka jak odwiedzisz to napisz czy warto. Chociaz ja nawet w normalnych Smykach nigdy nic nie znajduje :D ale ten w centrum ma fajne stoisko - "Fabryka Misiow". Wybiera sie maskotke, potem ubranka, potem wypelnienie i glosnik. Mozna nagrac dowolny dzwiek np glos mamy i taty lub wybrac cos gotowego. Ja wybiore lewka dla Lwa :) chyba nie bedzie u nas zadnych Rakow? Za to pewnie kilka Panien :) Myslalam, ze mdlosci mam juz za soba...ale cos mnie dzis dopadlo. Szkoda tylko, ze na sniadanie jadlam salatke z burakow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za te wszystkie moje błędy ( co parwda*) ale pisz ena tel i nie ogarniam tego :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak już siedzę w tym syfie od tygodnia...:/ słyszałam, że farby i jakieś rozpuszczalniki to napewno szkodzą...ale takie "cementowe" pyły to nie mam pojęcia. Jutro wraca szwagierka z nart to jej zlecę najgorsze odkurzanie. Na czas kładzenia płytek to napewno się wyniosę z domu, bo to już podobno szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj cos nie mialam weny do pisania. Nie dostalam dzisiaj kroplowki ale w zamian dostaje 3 razy dziennie po 2 nospy ale i tak robia sie skurcze. Kazali mi lezec i wstawac tylko do lazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×