Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

abcd - zawsze to lepiej lezec w domu niz w szpitalu :) z kolei w domu zawsze jest wiecej powodow, zeby wstac, wiec uwazaj na siebie. My wlasnie wrocilismy ze spaceru po Lazienkach Krolewskich i wcale nie bylo zimno, za to tak sie dotlenilam od lazenia pod gore, ze az mi sie oczy zamykaja. Byly juz nawet pawie i wiewiory. Byla tez rewia wozkow, bo z wyjatkiem turystow praktycznie kazdy cos pchal, a bylo duzo ludzi. Maz mowi, ze strasznie bezczelnie sie za nimi ogladam, a ja tylko oceniam jak sie sprawuja w pozasklepowych warunkach :D (aandzikk - Mura wygrala :D nawet nie bylo na niej widac chodnikowego blota) natka - do Toys'R'us mozna nie jechac :o ubranek prawie wcale. Nie wiem czemu ktos na innym forum pisal, ze tam taki wybor i super promocje. Mieli moze ze 2 niskie regaly-wieszaki z jakimis rzeczami, ale patrzac po wzorach nawet nie podchodzilam. Najgorsze, ze nie mieli tez tego kosza ani nawet niczego podobnego. Maz proponuje, zeby poprosic jego ciocie to nam wysle z UK, ale jakos mam opory, bo nie lubie zawracac ludziom d* o moje fanaberie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja mam ostatnio to samo. Gdzie się nie ruszę to bezczelnie oglądam się za wózkami... oby już wiosna szybciej przyszła to chociaż spod wiosennych sukienek lepiej dostrzegalnie będzie brzuszek, zawsze to jakieś wytłumaczenie chamskiego podglądactwa;) Kurczę, byłam już prawie przekonana do tej mury, nawet już stwierdziłam, że kupię 3kołówkę, pomimo paru minusów, są tez plusy, myślę, że nie wywrócę dziecka z wózkiem;) Ale jest dosyć ciężka (gondola 16 kg) i ponoć spacerówka jest stosunkowo niewielka, ale przecież potem i tak się kupi jakąś lżejszą spacerówkę (ponoć mclareny są tutaj bezkonkurencyjne). Więc czekam z niecierpliwością, aż będę mogła go przetestować w sklepie. Koleżanka ma i już prawe 2 lata nim jeździ, jest zachwycona;) A mała cały czas się mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znowu okrutnie głowa boli :-( Dziewczyny jakie macie sposoby na ból głowy? Apap nie zawsze pomaga, zimne okłady na głowe też nie. Drzemka nie pomogla. Ostatnio co najmniej 2-3 razy w tyg mnie tak strasznie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo mi zawsze pomaga paracetamol. W sumie to praktycznie to samo co apap wiec moze na Ciebie nie zadziala. Czasem tez przechodzi mi jak wypije slaba kawe z mlekien. a ja cos dzisiaj nie czuje bobasa i jakis taki dziwnie twsardy brzuch mi sie zrobil, tzn samo podbrzusze. Myslicie ze to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mito lekarka nawet apapu zabronila-powiedziala, ze trzeba to przetrzymac i nie ma mocnych na jakie kolwiek leki, sporo spac i spacerowac-ja tez tak robilam jak mialam taki okres gdzies miesiac temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzikk - Mura jest ogromna, masywnie solidna, ale przy tym prowadzi sie jedna reka a nawet palcem i mknie przed siebie po dowolnym terenie. Mimo ze jest taka ogromna, to bez problemu manewrowalam nia po sklepowej ekspozycji miedzy innymi wozkami i regalami. Poza tym jak sie jej dotknie to po prostu czuc jakosc materialu i moc :D Nie wiem z czego ona jest zrobiona, ale mam wrazenie, ze brud sie tego nie trzyma i co by sie nie dzialo to wyglada jak nowa :) ale tak jak mowisz, obawiam sie ze jednak jest za ciezka, zwlaszcza jak trzeba z tym wpakowac sie do samochodu, skladac, rozkladac albo wnosic na wyzsze pietra niz parter..no i jak na "pierwszy" wozek jest za droga. Z tego co czytalam to raczej powinno sie inwestowac w ta "druga" spacerowke, bo nia jezdzi sie najdluzej i najwiecej, a dziecko juz nie spi grzecznie tylko skacze po tym wozku, wiec musi on zniesc duzo wiecej. A Mura spaceroweczke ma mala i nie wiem - dziecko chyba musi siedziec w jednej pozycji, bo w tym kubelku za bardzo nie ma jak usiasc inaczej.. Gdyby nie to to bralabym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - jak mnie boli glowa to okazuje sie, ze mam wtedy nizsze cisnienie niz zwykle. Na podniesienie cisnienia lekka kawka, a nawet szklanka zwyklej zimnej wody, bo zwieksza sie objetosc krwi. sandzia - jestesmy praktycznie na tym samym etapie :) moje dzisiaj zrobilo jakis drobny ruch z rana i potem cisza. Mimo ze bylismy na dlugim spacerze, potem na obiedzie, zjadlam kulke lodow a podobno slodkie pobudza ruchy, teraz od 2h leze odpoczywam i tez zero kontaktu. Nie zamartwiam sie, a skoro obie mamy to samo, to tym bardziej traktuje to jako normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti mnie tez czesto boli glowa ale nie jakos strasznie wiec idzie przezyc....a mi wlasnie najbardziej pomaga jak sie poloze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przez caly dzien "tylko" katar, a teraz znow kaszle mnie okropnie... moj maz twierdzi, ze Franek ma w brzuchu imprze :) na noc sprobuje tej masci nagietkowej-zakupilam :) moze jutro rano bede wygladac chociaz troche lepiej :) abcd pisala, ze strasznie jej brzuch rosnie-ja po sobie jakos szczegolnie nie widze, ale wszyscy mowia, ze juz bardzo widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ciągle narzekałam, że brzuch stoi w miejscum a przez ostatni tydzień nie wiem kiedy go wywaliło :):):) jest już całkiem duży :) i w końcu widać, że zostanę mamusią :) aaa teraz uciekam robić domową pizze, mniam :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wynalazłam jeszcze nowego Mutsy! http://www.wozki-mutsy.pl/pl/p/EXO-spacerowy-2013-gondola-fotelik-Maxi-Cosi-Cabriofix/213 Całkiem ciekawie się prezentuje. Wcześniej go nie widziałam, tylko ta rączka mi nie pasuje, ale może da się normalną zamontować? I ciekawa spacerówka;) Wcześniej interesował mnie inny Mutsy: http://www.wozki-mutsy.pl/pl/p/Urban-Rider-NEXT-2013-gondola-spacerowka-fotelik-Safe2Go-wbudowany-adapter/87 Ale też w wersji 2013 r. ma inne, wydaje mi się lepsze koła. Słyszałyście coś o wózkach Mutsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka_tereska wlasnie wiem ze na tym etapie to mozna i caly dzien bobasa nie czuc. Choc nie ukrywam ze bardzo chcialabym czuc juz reglarne ruchy, wtedy bylabym o wiele spokojniejsza. Martwi mnie tylko ten twardy brzuch. Chyba musze przystopowac troche z wysilkiem bo wczoraj cale mieszkanie wysprzatalam i moze od tego napinania miesni tak mi stwardnial. A brzuch tez mi juz tak wystrzelil, ze juz z ledwosbia dopinam sie w kurtke.. Oby szybciej ta wiosna przylazla bo juz moj rozkloszowany plaszczyk czeka:-) Tak sobie dzis myslalam ze w lipcu to my bedziemy mialy ciezko jak beda upaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam dzis zalozyc na spacer elegancki plaszczyk i ledwo sie dopielam :D na brzuchu jeszcze jako tako, ale w biuscie malo nie urwalam guzika.. Musialam zalozyc zwykly puchowy. O dziwo wchodze w swoje normalne spodnie. A lata sobie nie wyobrazam, bo to bedzie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj biust dopiero gdzies od tygodnia wyraznie sie powiekszyl. Akurat to bardzo mi sie podoba, szkoda tylko ze po ciazy "wraca" do rozmiaru sprzed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983..
Katti a mnie głowa boli jak za dużo śpię i leżę gdy mój lekarz usłyszał o bólu głowy to kazał przez tydzień mierzyć sobie ciśnienie było w normie myślę że za dużo snu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy było tu o tym,moja bratowa dzisiaj mi powiedziała co zrobić żeby maluszek dal parę kopniaczkow:) jak juz jest ciemno w pokoju to na chwile zaswecic latarka w brzuch:) u mnie zadzialalo maluszek od razu dal znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz zrobil mi tak pyyyyyszne sniadanie :) mniam :) az na chwile o chorobie zapomnialam, dzis przespalam prawie cala noc wiec chyba cos sie poprawia :) ale sluchajcie, wczoraj zakupilam ta masc nagietkowa ale ladnie jest na niej napisane, ze w okresie ciazy nie zaleca sie samodzielnego stosowania... i teraz nie wiem czy smarowac ten moj reniferski nos czy nie?? wogole zauwazylam, ze mam jakis twardy brzuch-pierwszy raz chyba :( no i pojawily sie znow zolte uplawy-a jeszcze wynikow tych wymazow nie odebralam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do naszej letniej ciazy to pewnie faktycznie bedzie ciezko, ale chyba i tak wole to niz ubieranie kozakow zimowych czy plaszczy pod koniec ciazy :) lepsza bedzie zwiewna sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzik - widzę, że mamy podobny gust jesli chodzi o wóżki :) ja sie naczytałam dużó opnii o mutsy urban roder, bo tez mi się podoba - no i wiadomo koła :) opienie różn,e ale więcej na tak co do mury też ja brałam pod uwagę, ale jeśli kupuje już 3 w jednym to nie zamierzam dokupowac spacerówki Wy oprócz 3 w 1 będzie kupowac dodatkowo ? już miałam wczesniej pytać, bo tak niektóre piszecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroć
hej Dziewczyny! czytam często, piszę rzadko, ale jestem ciągle z Wami:) śledzę też Wasze wózkowe opinie, ale na razie jestem całą energią i wszystkimi myślami w remoncie mieszkania.... już widzę światełko w tunelu, mam nadzieję, że jeszcze trochę i koniec... więc dokladnie wczytywać będę się później:) mi też już wywaliło brzuch tak, że bez wątpienia można go nazwać "ciążowym":) i fajnie rośnie, tak do przodu, nie na boki. a jak Wasza waga? mi się zatrzymało +4kg. Biust mi już całe szczęście nie rośnie, oby tak zostało do końca! jedyne dolegliwości, jakie mi się pojawiają, to ból kręgosłupa... no ale to chyba nic niezwykłego. W przyszłym tygodniu idę na USG, już jestem strasznie ciekawa płci i mam nadzieję, że się dowiem:) poza tym ja dopiero teraz zaczęłam czuć ruchy, tak mi się przynajmniej wydaje, że to TO:) życzę Wam miłego tygodnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia oni musza na wszystkim co mozna kupic w aptece napisac zeby sie zapytac lekarza...nawet na wit.C....jak cos mozesz sie dopytac lekarza. Albo poczytaj czy nagietek moze faktycznie szkodzic w ciazy....ja nia smaruje czasem rece bo mam tak popekane w zimie. My osobna spacerowke jesli bedziemy kupowac to jak maluch bedzie mial wiecej niz rok, zeby ew byla na jakies wyjazdy czy cos w tym stylu, jak ta 3w1 bedzie za duzo miejsca w aucie zajmowala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maleństwo zaczyna się rozkręcać,tak czułam coś jak przylozylam rękę,teraz leze i bez dotykania czuje takie pyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANiolek teraz juz bedzie czula coraz czesciej jak sie rusza ;) Bo ja na poczatku czulam jak mnie zturcha a teraz czasem nawet czuje jak sie ociera i zmienia pozycje - smieszne uczucie jakby ci sie wnetrznosci przestawialy :D A mi chyba juz sie troszke macica podniosla, bo juz ja chyba czuje zaraz pod pepkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi25 - pewnie masz rację, że tak muszą pisać na wszystkim ale tym bardziej zawsze pytam lekarza, co mogę brać a czego nie tzn teraz w ciąży :) dzisiaj obudziłam się o czwartej :O to biodro i kośc ogonowa dokucza mi coraz bardziej to po lewej stronie, ból jest coraz silniejszy, nie mogłam się ruszyć, do tego poszczyknęło mnie z prawej strony - odlot mąż nie spał ze mną, bo go zbudziły moje próby "wstawania" podkłądałam poduszki, nie pomogły to dopiero koniec 4 miesiąca, a co będzie potem ? a nie chcę brać żadnych przeciwbólowych tabletek dziś o 16 mam wizytę u gina... zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i moje małe tez się rusza, ale rzadko i niezbyt mocno ale ma czas jeszcze no i brzuch dalej ani drgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn lezał ze mną, ale nie spał :) nooo miałam towarzycho do rana :) i własnie mu powiedziałam, że musimy łózko od ściany przesunąć ja lubię spać koło ściany, ale niedługo nie dam rady przez niego przełazić, zwłaszcza z tym biodrem :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) dziewczyny powiedzcie mi czy piwinnam poinfomowac lekarza ze mam dosyc spore skrzywienie kregoslupa? Nie wiem czy tem fakt jest istotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia- jak dobrego i drogiego wózka 3w1 nie kupisz, to pewnie dokupisz do niego z czasem dodatkową spacerówkę, tzw "parasolkę". To są bardzo lekkie i zwinne spaceróweczki, dużo większe (w sensie siedziska) jak te z 3w1, i idealne na wiosnę i lato, po czym na zimę znów się przerzucasz na "zimówkę". Oczywiście to nie jest zasada i może w Twoim przypadku będzie inaczej, ale ja nie znam rodziców, którzy nie dokupowali oddzielnej, dodatkowej spacerówki, temu też większość z nich odradza 3w1, a proponują skupić się na porządnej spacerówce. Poza tym też mam dziś wizytę;) Już się nie mogę doczekać aż zobaczę moją Adriankę;) Ines- musisz koniecznie! W przypadku dużego skrzywienia odradzany jest poród sn. Mój brzuch od początku wyskoczył i teraz stoi w miejscu jakby. Tzn rano jest mały, a wieczorem robi się pokaźna piłka. A biust... no cóż, moje bardzo małe b nie jest stworzone do bycia większym c, więc od początku ciąży ani drgnął. A w Warszawie słoneczko;) Miłego dzionka dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzikk - ja też dziś wizyta :) napisz koniecznie jak Adrianka :) co do wózka, to tzw parasolka, na moje wiejskie wrunki - yy nie widzę tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×