Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

smile. Wizytę mam dokładnie za tydzień z usg połówkowym. Termin wychodzi na 5 sierpnia, choć jakoś mam nadzieję, że uda się wcześniej. lalka_tereska Karolinka m się bardzo podoba, jakby była dziewczynka to właśnie Karolka, wszystkie Karoliny jakie znam są superdziewczyny;) aniolek2404 nie załamuj się! nie wolno się stresować, ostatnio czytałam, że silny stres jest gorszy dla dzidzi niż używki. Leż plackiem, odpocznij, poczytaj albo obejrzyj jakiś film i na pewno wszystko będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, Goosiaa, no to się okaże :) nawet nie mam wyznaczonego terminu badania, więc wszytsko przede mna co do włosów: hmm, mam cały czas tę swoją "biała ścieżkę" na brzuchu nic sie nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa - ale wode moglas pic, bo woda nie wplywa na poziom wyniku glukozy :D nie musialas sie suszyc od 18. A Franek na pewno byl zachwycony glukoza, bo dzieciuchy uwielbiaja na slodko a dodatkowo duza porcja cukru bardzo je podkreca :) wiec moze i glodny, ale na pewno szczesliwy. Na badanie glukozy warto zabrac ze soba cytrynke (i troche dokropic do picia), poprosic pielegniarki o rozpuszczenie porcji w lodowatej wodzie z dystrybutora...no i trzymac glowe w gorze, zeby sie nie ulalo :D mialam kiedys ta glukoze nie bedac w ciazy i bylo ciezko, ciekawa jestem jak teraz zniose w polaczeniu z ciazowymi nudnosciami i podwyzszonym zoladkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha odwodnienie to faktycznie moze byc bo przez ostatnie 3 tygodnie jak maz byl w szpitalu i do tej pory zapominalam ze trzeba w ogole pic. teraz od piatku chce mi sie caly czas pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi - jeszcze nie piorę ciuszków - na razie mam kupione płyny do prania - ale mysle że jak przyjdzie ta paczka z allegro to pewnie będą ją chciała od razu przeprać. Mozliwe że w sierpniu zrobie to drugi raz jeśli trzeba będzie odświeżyć ;-) Kurcze, no az sie boje tego badania poziomu glukozy. A nie mogą dać snikersa do zjedzenia zamiast pić to okropieństwo..? Hahahaa I słodkie..i z glodu bym nie padła... Coś czuję, że mogę dostać skierowanie już w piątek na wizycie :-/ U mnie w otoczeniu też żadnej Karolinki, więc nie wiem skąd ten ranking.Natomiast w tym i zeszłym roku to same Zosie i Aleksandry...wcześniej Zuzanny. Mi się podoba Natalia :-) A daaawno temu podobało mi się imię Karla - tylko dziecko miałoby spory problem żeby wymowić takie imię w dzieciństwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powypiciu glukozy po jakis 20 minutach dostalam takiego rozwolnienia ze myslalam ze nie wytrzymam z bolu jelit a do tego jeszcze bylo mi nie dobrze po tej glukozie wlasnie. na szczescie mam super wynik i nie musze go powtarzac. to byla moja 3 glukoza w zyciu i mam nadzieje ze juz nigdy nie bede musiala tego pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...no rozbeczałam się...hormony... Właśnie do mnie mąż napisał z pracy... I w sumie mamy już imię dla dziecka... [kwiatek}[kwiatek}[kwiatek}[kwiatek}[kwiatek}[kwiatek}[kwiatek} NA samym początku jak poczułam, że to będzie chłopiec pierwsze imię które mi przyszło do głowy i nie chciało odejść to Jakub - no ale mąż jakoś niezbyt podszedł do tego tematu. Teraz zapytał czy imię Jakub mi się podoba i napisał, że bardzo mnie kocha i Kubusia też.. No rozryczałam się normalnie ze szczęścia. Myslałam, że wybór imienia będzie nie do przejścia..będą kłótnie itp. A tu wyszło tak na spokojnie i naturalnie.... Ale jestem teraz szcześliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam kochane, lekarka mowila żebyśmy dali rade do 30 tygodnia,a ja zaczynam21. Tak wiec byle do czerwca. A pozniej zobaczymy. A jedli chodzi o seks to my od grudnia nic tak wiec dla mnie to nie problem. Dla maluszka zrobię wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja, musze poczytać o tym badaniu w takim razie co do karolinek, pracuję w przychodni, mamy bardzo dużo mniejszych, i większych Karolinek, tych świeżynek też co do Karli Katti Yo tez mi sie podoba - Klara i Karla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek, no to ja też napisałam, że jeśli będzie mus, to nie ma nawet dyskusji, a ani jednej strony co nie zmienia faktu, :) że czasem to mam mega ochotę noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zakaz sexu od 7 tygodni jak pojawizy sie pierwsze skurcze. wczoraj brzuch ani razu nie zrobil sie twardy a dzisiaj znowu co jakis czas twardnieje i czuje ze strasznie napina sie wszystko bo az boli krocze i kregoslup jak wstaje. przedzwonilabym do lekarza ale nie chce wyjsc na jakas panikare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattiyo, mój mlodszy syn ma na imie Kubuś:) ale od razu mówię, że każdy Kuba to nie zła rozróba ha ha... Aniołku leż, leż i jeszcze raz leż, bedzie dobrze jak sie maleństwo urodzi to sie nabiegasz:) Goosiaa a ja mam glukoze w środe:(:( juz mi słabo,bo mnie totalnie odrzucilo od slodkiego i nawet mysleć nie mogę, że na czczo bede musiala sieknąć kubek słodkiego rysopu bllleee.... a co do imienia to u ciebie juz musi być Franek:):) Ja tak czytam o tych imionach i wlaśnie mojemu M powiedziałam, ze sie zaczynam wachać co do Zuzy, a on na to,że nie bedzie patrzył na to ile w okolicy Zuzek mieszka bo nam sie podoba i reszta go nie obchodzi!!! Wiec chyba tak zostanie Zuzia i Leon. Ważne,że do nazwiska ładnie pasuje i jedno i drugie:) a to też ważne! Abcd kobieta w ciąży ma prawo panikować więc jezeli cię to uspokoi to dzwoń... A my mieliśmy parę dni temu całkiem nie zły seks ale to dopiero drugi raz w tym roku:):) wcześniej byliśmy na lękach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 - mam tak samo od kilku dni, a od wczoraj to masakra akurat wypada mi dziś wizyta, ale ledwie wyszłam spod prysznica teraz nie mówiąc o tym , że się nieźle nagimnastykowałam, żeby jak najmniejszym wyginaniem i nakładem sił ogolić wszytsko... oczywiście na kostce zdarłam pól skóry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaa***
Hej dziewczyny. Uff u mnie już duużo lepiej.. okazało się, że to zwykłe wzdęcia i zaparcia. Pierwszy raz zdarzyło się aż tak z tymi wzdęciami, zawsze to odróżniałam no ale widocznie organizm już miał dość i musiał się zbuntować i ''wyrzucić'' wszystko co zalegało. Kamień z serca mi spadł. Dziś maluch się wierci aż miło i nic nie boli :) życzę pięknego i cieplutkiego dnia🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noelia ja mialam tak przed tym pojsciem do szpitala i po tych kroplowkach bylo juz duzo lepiej ale jak tylko wyszlam ze szpitala to wcale nie oszczedzalam sie mimo ze mialam taki nakaz i pewnie dlatego znowu wszystko wraca. no ale niestety zycie rozne plata figle i nie zawsze da sie zrobic to co nam nakazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa - znam ta strone :) wlasnie na niej sprawdzam, ale raczej to zestawienie zbiorcze i o ile pamietam, chyba w 2009 byl wysyp Karolinek, ze teraz zawyza caly ranking ;) chociaz dzisiaj maz sobie przypomnial, zeby sie oburzyc, ze czemu ja mowie wszystkim ze Karolina, skoro jeszcze nie jestesmy pewni (bo na tym weselu w sobote kazdy pytal). A ta Karolina to przeciez byl jego pomysl, wiec nie wiem co mu nie pasuje :D zostawilabym sobie wybor imienia na po porodzie, ale jak znam siebie to bede miala tak zagotowany mozg, ze zdecyduje sie na jakas glupote, ktora mi ktos podpowie i dopiero potem zaczne zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze nazwij core Gosia?? :) malo popularne :) a jakie kochane i slodkie :) Małgosia, Gosia, Małgorzatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wlasnie rozpogodzilo sie :) az mam ochote wyjsc na spacer ale zaraz brzuch bedzie twardy wiec moge popatrzec sobie tylko przez szybe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to powiedzcie mi na jaka glukoze macie skierowania czy jaka robilyscie-50g czy 75g?? ja dzis robilam 75g (pierwsze moje takie badanie) ale w internecie czytam, ze najpierw robi sie 50g, a jezeli trzeba to 75g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys robilo sie 50 g a teraz juz tej sie nie robi chyba ze lekarz nie doksztalca sie i dalej wypisuje skierowania na 50 g. ja mialam 75g w szpitalu i wtedy wlasnie mi powiedzieli ze nie daja juz 50g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka19983
stokrotka u mnie było to samo od razu człowiek myśli o najgorszym a to tylko wzdęcia i wystarczy się nie obżerać tzn. jeść racjonalnie. Cieszę się ,że mój lekarz jest spokojnym człowiekiem i nie wysyła mnie od razu do szpitala jak tylko coś. Nie twierdzę też ,że on bagatelizuje bo pewnie gdybym po dwóch dniach ciągle się upierała ,że to nie wzdęcia to pewnie by zaczął działać ale myślę ,że spokój jest wskazany ja mam tendencję do wyolbrzymiania wszystkiego i myślenia o najgorszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juka to moj lekaez wprost przecinie bo jak tylko mowie ze cos boli to on od razu mowi ze mam jechac do szpitala nawet bez skierowania tylko mam powiedziec na izbie przyjec ze to jego decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem :D na pewno bede szukala tylko w tych tradycyjnych imionach. Chociaz Lola bardzo mi pasuje i nie wiem dlaczego ten moj maz taki niezdecydowany :) Wlasnie zrobilam sobie krzywde - naotwieralam stron z ubrankami i juz mam cala mase stron dodanych do ulubionych. Do tego jeszcze ubrania ciazowe... i uzbieralo sie tego tyle, ze musze czekac do wyplaty :D bede teraz 3tyg chorowac z nerwow, czy mi nie wykupia wszystkiego do tego czasu. Noelia - kiedy wychodzisz? Zebys nam znowu nie zaginela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze Lola to skrot od Karolinki :) wlasnie zjadlam pierogi z truskawkami i jagodami :) mniam :) mam taka sprawdzona firme gdzie kupuje i wiem, ze w srodku sa owoce a nie dzem :) maz przywiozl wyniki wlasnie musze sprawdzic w necie jak sie maja do norm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×