Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość stokrotkaa***
hej dziewczyny, mam pytanko bo od wczoraj boli mnie brzuch jak na okres i na dodatek plecy.. przy tych bólach brzuszek twardnieje. Dziś po powrocie ze spaceru położyłam się bo plecy bolały okropnie i przysnęłam.. ale obudził mnie znów ból troszkę silniejszy. Wzięłam no spę i jeśli nie przejdzie to jutro do lekarza. Strasznie się martwię, nie wiem czy to coś złego czy po prostu brzuszek rośnie, bo fakt, że zaczął rosnąć jakiś tydzień temu i to dość szybko.. może to ze wzgledu na rozciągające się wiązadła?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka ja wiem ze bóle w krzyżu moga być niepokojące z tym że nie chxe Cię straszyć więc powiem tylko że wizyta u lekarza na pewno nie zaszkodzi. Ja zauważyłam że zaczęłam chodzić jak kwoka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka19983
Dziewczyny a propos walki z kilogramami po porodzie proponuje , żebyśmy się dalej na forum wspierały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka lepiej dzwon do lekarza dzisiaj albo jedz do szpitala bo jak dla mnie to wyglada na skurcze i moga one wywolac porod. juka mam nadzieje ze po porodzie tez bedziemy sie wspirac radami i doswiadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Lalka nie wchodzi mi ten kod. Też mam tę gazetę wiec już 100 razy sprawdzalam i nic. Pewnie coś mają z serwerem nie tak:-( Moja mała skuliła się w klebuszek i leży po prawej stronie brzuszka i tak śmiesznie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) wchodzę , patrzę, oczom nie wierzę :) 7000 postów ... wow!!! chyba nie nadrobię :) jak się macie ? mam nadzieję, że super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia wreszcie nas odwiedzasz, a my za toba tak teskinilysmy ;) Mow co tam u Ciebie i czemu tak dlugo sie nie odzywalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia!!! No w koncu!!!! A my tu juz 40 stron martwimy sie co sie z Tobą dzieje bo poszlas do lekarza i jak kamien w wode!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi :) miło dziewczyny, też się stęskniłam ostatnim razem szłam na wizytę, na której bylo ok, choć dostałam ochrzan od gina bo schudłam nie było mnie tak długo - sama nie wiem czemu, ale trochę się działo ja dochodziłąm po tej anginie jeszcze półtora tygodnia po skończonym antybiotyku, bo zaczęło mi jeszcze z zatok cieknąć no i żeby nie przynudzać, to mąż mi wylądował w szpitalu - w związku ze swoją chorobą, ale jest ok, na szczęście okazało się że to tylko konsultacje, które wypadły pomyślnie :) tak się składa, że jutro mam następną wizytę, z usg, 21 tc :) i jutro idę do nowej pani gin, która przryjmuje u mnie w mieście czuję ruchy, ale dosyć rzadko, więc chyba mam małego śpiocha w sobie :) dwa tygodnie temu cieszyłam się , bo miałam w koncu 2kg na plus dziś nawet wydaje mi się, że brzuch mam mniejszy i niestety znów jestem na 0 (nic nie przytyłam, spodziewam się kolejnego ochrzanu, ale poza tym zaczynam uważać, że nie jest to normalne) za to pojawił się brzuszek :) ładny, malutki i piersi znów urosły i na jednej pojawiły mi się dwa siwe rozstępy od spodu pomimo bio oili, palmerow itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzikk i kattiyo :) przperaszam dziewczyny, naprawdę miałam mała jazdę :) mąż zastrajkował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u Was mam nadzieję , że dobrze (zanim się doczytam wszytskiego, chwilę mi zejdzie )???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj duzo sie dzialo - musisz koniecznie nadrobic. Tematy wszelakie przerobione- wózki, łóżeczka, karmienie piersią, laktatory.. Upadki i wzloty. Ja od świąt czuje nareszcie ruchy mojego synka :-) Ogolnie wiele sie dzialo i tych dobrych rzeczy i tych złych. Ale teraz chyba u wszystkich juz w miare dobrze- mam nadzieje- i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia faktem jest,że dziewczyny się martwiły o Ciebie:) w sumie nawet ja myślałam, że musiało się stać coś nie dobrego, ciesze się, że z dzidzią wszystko ok:) Ja jutro atakuje nowego gina, mam nadzieje, że mnie przygarnie pod swoje skrzydła:) mam się powolać na bliskiego kolegę - którego nigdy na oczy nie widziałam:):) jak ja lubię takie akcje:( no ale dla maluszka wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , Noelia :) Nie ładnie tak nas zostawić bez słowa na tak długo...a my tu sie zamartwiamy, juz myślałam że topik zmieniłas na jakis fajniejszy...ale przecież nie ma fajniejszego od naszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja - ja jutro też mam wizytę u nowej gin :) i będzie usg i poznam chyba już płeć - jeśli będzie bobo dobrze ułożone :) Olcia 30 tak wiem, nieładnie. :P aaa nie ma lepszego topiku !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zrobilam sobie leniwy dzien i odpoczywam dzieki czemu brzuch dzisiaj nie boli i jest miekki :) sa oczywiscie skutki uboczne tego lenistwa bo mam w calym mieszkaniu porozrzucane zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba jako jedyna mowilam, ze u Noelii wszystko dobrze i dostaniemy ochrzan za czarnowidztwo, bo ona nie lubi pesymistycznych scenariuszy :D dobrze, ze wrocilas :) andzik - nie dziala?? Szkoda :( osobiscie nie sprawdzalam, bo interesowal mnie inny kupon, ale zobaczylam ze jest happymum i pomyslalam o Was bo wiem, ze lubicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja, jak masz zgagę to znaczy że dzidzi rosną włoski :) tylko się cieszyć że nie będzie łyskiem po porodzie ;D ja też miewam zgagę , ale nie dają mi aż tak popalić, szybko przechodzi gdy napije sie mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja - nie nie mam parcia na płeć :) uznaliśmy z mężem, że jak będzie widać, to chcemy wiedzieć, a jak nie, to czekamy do kolejnego usg;) (nie wiem, w ktorym tyg się wtedy robi??) lalka-tereska :) hehe, nie było ochrzanu :P :) i miło Cie widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia jeżeli na nfz to po połówkowym kolejne i ostatnie w 30 tc. żałosna jest nasza służba zdrowia:( najgorzej mnie wkurza płacenie składek zdrowotnych z ktorych póżniej jest wielkie G.... Ja na zgagę zagryzam migdały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia ja nie mialam nigdy zgagi a corka urodzila sie z dlugimi czarnymi wlosami. znowu moja kolezanka miala zgagi od poczatku ciazy w 2 ciazach i dwoje dzieci lyse jak kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie A u mnie znowu śluz od żółtego po taki hmm jasno brazowy:( i nie raz macica robi się twarda uczucie takiego napięcia. Jutro jadę do szpitala moze złapie na oddziale mojego lekarza zapytam co jest grane może zrobi mi usg. Zamiast cieszyć się ciaza to cały czas się zamartwiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smile.
Czesc dziewczynki ;) Troche mnie tu nie było, jednak regularnie Was czytałam. U mnie 24 tydzień w trakcie ;) w piątek mam wizytę u gina. Ciekawa jestem ile mój synuś przybrał od 21 tygodnia . Póki co ostatnio ważył już 420 gramów i z tego co mówił lekarz mały to on nie będzie ;) Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×