Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość natalka88
no ale z tego co ogladalam to taka iloac juz sugeruje ciaze :) wiec musi byc dobrze i bedzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixi_17_
Hej, dziewczyny, przyjmiecie 17 latke czy jestem za mloda na wasze grono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka555
Witam myślę że nikt tu nie jest za młody ani za stary ,ja mam 33 l i właśnie jakiś czas temu pokazały się dwie kreseczki ,ktoś powie nic wielkiego ,ale to moja czwarta ciąża.Najpierw był szok , łzy a teraz nieskończona radość.Uwielbiam dzieci i zawsze mówiłam że będę mieć piątkę.Ale niestety nie te czasy i dlatego mimo wielkiej radości mam wiele obaw .Jutro mam pierwszą wizytę i troszkę się boję bo mam dość dużą przepuklinę i już się boję o maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też na początku myślałam, że jestem tu jedną z najstarszych, ale okazuje się, że jest nas kilka. ja mam 28 lat, prawie 29. ilość postów jaka tu się pojawia jest niesamowita, nie nadążam z czytaniem. natka - teraz doczytałam, że miałyśmy ostatni okres w tym samym czasie: 20.10 i z kalkulatora też mi w wyszło, że termin może być 1.08. ciekawe jak to się potoczy. jutro pójdę zrobić betę a w piątek do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
przeciez tu akurat wiek nie gra roli :) bedziemy mamusiami i wiekszosc napewno sierpniowymi to nas laczy ;)) nikika gratuluje ;) widocznie tak musi byc i napewno dacie rade ;)) samej mi sie marzy duza ridzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
Witam ;) ja wlasnie odebralam wyniki z bety i wyszlo 10756 :) jutro wizyta u gina i zobaczymy co powie czy powtarzac bete czy juz moze zobaczy tam pirkba fasolinke :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja dwie kreseczki zobaczyłam w czwartek ;) termin 18 sierpnia. Niestety dwie ciąże poroniłam, dlatego wizytę mam już w czwartek. Będę musiała brać zastrzyki przeciwzakrzepowe. W sumie o dziecko staramy się ponad 5 lat. Moja droga do dziecka jest kręta i wyboista. Mam wielką nadzieję że ta ciąża zakończy się sukcesem i będę mogła tak jak Wy w sierpniu tulic swoje Maleństwo ;) Mam jeszcze tylko pytanie. Jutro będę mieć 4tydzien i 5 dzień ciąży. Czy na tym etapie będzie widać coś na usg? Normalnie pojechałbym na wizytę około 7 tyg. Ale że względu na moje problemy i receptę muszę jechać jutro i zastanawiam się czy wogóle gin będzie robił usg. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie! ja też mam podobnie jak Sally, też 28 lat:) Natalka gratuluje wyniku!! super!! ja właśnie wrociłam z kolejnej bety, wyniki ok 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie orientujecie się czy tygodnie ciąży podane w tej normie to są liczone od ostatniej miesiączki, czy od zapłodnienia?? bo na wydruku z lab. nie jest to podane... 0,2 - 1 tydz. 5 - 50 1 - 2 tydz. 50 - 500 2 - 3 tydz. 100 - 5000 3 - 4 tydz. 500 - 10000 4 - 5 tydz. 1000 - 50000 5 - 6 tydz. 10000 - 100000 6 - 8 tydz. 15000 - 200000 2 - 3 m-c. 10000 - 100000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja do lek wybieram sie w przysżłym tyg. to bedzie 6 tydz. mam nadzieje, że będzie juz widać...jestem pełna obaw po poprzednich przejściach.... jeszcze ta radość do mnie nie dociera poczekam do wizyty u lek.... poki co zadnych mdłości, itp. jedyne co to apetyt mi jakoś opadł.... mogłabym nic nie jest i głodu nie czuje, ale z rozsądku cos tam zjem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka555
Witajcie ,dziękuję za słowa otuchy.Deminges ja teraz jestem w 5 tyg ,więc może równo urodzimy.Fajnie jest wiedzieć że można z kimś pogadać.Słońce Moje będzie dobrze . O moje pierwsze dwie ciąże też nie było łatwo, na jedna czekałam 2 lata na drugą 8 m-cy.Ale wiara że będzie dobrze czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka555
Acha chciałam się jeszcze podzielić tym że mam 3 synków,także domyślacie się na co tak bardzo czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce Moje - pewnie tylko malusienki pecherzyk. Dobre i to :) Rolada - nie patrz na te normy bo maja za duzy rozstrzal. Lekarze tez nie oceniaja wieku ciazy po wysokosci hcg. Wazniejszy jest jej przyrost przy porownaniu kilku wynikow robionych w odstepach 48h. Poniewaz w niedziele w nocy dostalam jakichs wodnistych brazowych plamien, zapisalam sie na pierwszy mozliwy termin do mojej pani ginekolog. Wczoraj bylam na USG i z daty OM wychodzi 6tygodni i 4dni..widac bylo tylko duza czarna nerke (pecherzyk ciazowy) i w srodku szara kule (cialko zoltkowe) obok ktorej powinno byc tez widac kropeczke (dziecko). Kropeczki nie bylo :( Albo ciaza jest mlodsza i do zaplodnienia doszlo pozniej, co przy moim PCO i rozregulowanych cyklach od 28 do 42 dni jest mozliwe. Albo ciaza sie nie rozwija i zarodek obumarl. Mam za 10dni wrocic na nastepne USG i wtedy wszystko bedzie jasne. Do tego czasu zakaz wstawania z lozka, progesteron i leki rozluzniajaco-rozkurczajace. Znalazlam duzo informacji w necie, gdzie dziewczyny pisza ze u nich w 6tyg tez nie bylo jeszcze zarodka, ze plamienia nie musza sie konczyc zle. To jednak nauczona doswiadczeniem nie nastawiam sie na nic dobrego. No trudno, najwyzej sobie poleze i odpoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka_tereska napewno wszystko będzie dobrze, lekarz wie co robi i stosuj się do jego zaleceń. Ja byłam tydzień temu i gin. (to był jakiś poczatek 5 tygodnia) i tez nie było widac zarodka, tez mnie wystraszył, że może to byc pusty pęcherzyk lub ciąża obumarła :( tak się boję, że szok...dlatego też zrobiłam tą betę...przedwczoraj i dziś...a skoro Ty masz tak nieregularne cykle to rzeczywiście mogło dojśc później...także leż i czekaj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam za soba 2x nieudane in vitro, w zeszlym roku zaszlam w naturalna ciaze prawie w tym samym czasie co teraz (tydzien roznicy), wczoraj sie dowiedzialam nawet ze owulacja byla z tego samego jajnika co wtedy ;) tamta poronilam gdzies w okolicach sylwestra, mimo ze juz byl zarodek i bijace serduszko. Z zalecen lekarza to "czekac". Leki i lezenie to moje zalecenia. Juz mam na tyle duzo doswiadczen, ze lekarka spytala tylko ktore leki mi sie koncza i czy nie potrzebuje recept. Dlatego dziekuje Ci za slowa otuchy, ale jakos juz jestem pogodzona z tym wszystkim ze nic ode mnie nie zalezy. Wiec zostaje mi tylko lezenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trochę już przeszłaś...będę trzymała kciuki, żeby się w końcu udało!!!! nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jestem uwiazana w lozku to na pewno bede tu o 15 i czekam na Twoja relacje. Wychodzi mi ze powinnas miec wynik ok 14900 jednostek i za tyle trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj kciuki! mocno! dam znać jaki wynik wyszedł. Ja też będę leżeć...spać mi się chce strasznie od tej ciąży...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka-tereska jeju to starsznie duzo juz przeszlac,wspolczuje doswiadczen....i ja bede trzymac kciuki zeby tym razem bylo oki, na nastepnej wyzycie napewno bedzie piekny zarodeczek. moje slonce, ja tez ide na wizyte w 5tyg i wiem ze peweni bedze tylko pecherzyk ale ja musze isc po tym poprzednim poronieniu.ja biore luteine dowcipna... Dziewczynki dopiszcie sie do tebelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo dziewczyn wypowiada się, że bierze tą luteine...a na co to jest lek...kompletnie jestem ciemna masa w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku,nie nadążam z pisaniam,ile sierpniuweczek nowych :-) ja dzisiaj ide na wizyte ale bez USG niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
Hej dziewczyny Ja dzisiaj po pracy odbieram swoja pierwszą betę i cały czas się stresuje jaki będzie wynik, a jutro pierwsza wizyta :) Ja też raczej do tych starszych mamusiek mam 28 lat więc już niedługo 29 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
rzeczywiście sporo dziwczyn przybyło! ale to super! :)))) wszystkim nowym gratuluję i obiecuję trzymać kciuki! musimy być wszystkie pozytywnych myśli, bo w nastawieniu siła, a optymizm niejeden kiepski przypadek wyleczył. także dziewczyny! uśmiech od ucha do ucha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołaczam się do tabelki nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu gosienka22.........25................. 3.11.................12.08.2013 AlicjaAlaAlicja.......29..................30.10.......... ......11.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................17.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..04.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... ........04.08.2013 abcd123.............25...................23.10........... .......30.07.2013 rolada................28...................3.11....................11.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Coraz nas więcej :):):) Nie nadążam czytać :) ktoś mnie pytał ile razy biorę luteinę 2x1 Co do pęcherzyka to lekarz nie powiedział mi ile ma ale jak spojrzałam na usg to wydaje mi się, że ma 6,3mm ale nie jestem pewna czy na dobry parametr patrzę to wynik z 5t1d a w tym dniu ile miał u Was (oczywiście pytam dziewczyn, które w tym samym czasie były u lekarza) . Po tym co czytam to widzę, że nie jedna z nas miała bardzo trudną drogę do macierzyństwa. Potem uśmiech dziecka wynagradza wszystko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
dziewczyny, to kiedy jest coś więcej widać na tym usg? mi lekarz nic nie powiedział, żeby coś miało być nie tak. tylko tyle, że jeszcze jest wcześnie. na usg wyszła fasolka (chyba dosyć spora bo ponad 1cm na 0,5 cm), a hcg tego dnia miałam jak się później okazało ponad 7000. chyba że nie miał supersprzętu? z obliczeń wynika, że to był ok. 5 tydzień. nie chcę sobie wkręcać i jestem zawsze pozytywnych myśli, ale jak się czyta te wszystkie historie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×