Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

kurcze, ja nie wiem od kiedy robi sie przez brzuch, nie mam pojecia. moja kolezanka jeszcze prawie w 9tyg miala dopochwowo :/ wiec mozliwe, ze i Ciebie to nie ominie... ale termin po nowym roku jest chyba najodpowiedniejszy. no moze jakby sie uparl to mozna i po swietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afa musisz wejs w swoje konto i wklejic to w podpis i bedzie widac przy kazdym poscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy....
Ale wy pierdolniete,sracie zarem czy jest ciąża czy nie, czy to drugi czy trzeci a może czwarty tydzień. Juz na starcie narazacie dzieci na stres a potem to płacz ze ciąża się nieutrzymala. A jak ma się utrzymać jak takie panikary jesteście? Więcej luzu i dajcie waszym "ciazom" żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Jestem mamą z czerwca 2012 - również z forum na kefeterii. Piszę do Was jeśli byłybyście zainteresowane nowoczesną metodą łagodzenia bólu porodowego i nie tylko - aparatem Tens Elle. Ja się skusiłam i użyłam podczas porodu i bardzo sobie chwalę:) Mój poród opisałam w wątku czerwiec 2012 - na razie nie planuję kolejnej ciąży więc sprzedaję aparat, dla zainteresowanych moja aukcja: http://allegro.pl/elle-tens-ciaza-porod-bez-bolu-nowe-elektrody-i2873151218.html Jeśli macie jakieś pytania na temat rodzenia z tensem można pytać na maila: aneta1986@amorki.pl Na samej aukcji też dość dużo napisałam, pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego, szybkiego i w miarę możliwości bezbolesnego rozwiązania. Młody-starszy- 22.09.2009 Młody-młodszy- 15.06.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Kobitki, chciałam się z Wami podzielić: byłam dziś u lekarza, było USG, widziałam zarodek i bijące serduszko!!! a tak się stresowałam przed tą wizytą. ale się cieszę. na święta powiem rodzince :-) mam nadzieję, że dalej wszystko też będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny pozna pora. Wszyscy juz spia,a ja snuje sie po domu jak cien.W dzien bym spaly,a w nocy sie krece.W pierwszej ciazy tez tak mialam.Mam juz 3letnia corcie,wiec wszystko porownuje.A jeszcze nie tak dawno Magda(moje oczko w glowie)mowila mi,ze chce miec siostrzyczke,bo nie ma sie z kim bawic.Heh dosc dziwny zbieg okolicznosci XD milej nocy kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sally Brown GRATULACJE, Ja w czwartek miałam swoją wizytę i też widziałam serduszko, widzę że obie oznajmimy rodzinką w święta tą cudowną wiadomość pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sadze, ze wiekszosc z nas bedzie miec cudowne swieta i powie to wlasnie w ten magiczny czas :) no chyba, ze ktores wola sie upewnic bardziej i byc pewne na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamaKama i xrozza, dzięki :-) jestem w 8 tygodniu. czyli w wigilię będę już w 10, to chyba dobry czas na oznajmienie rodzinie tej nowiny :-) tylko moja mama już wie, bo widujemy się prawie codziennie i się po prostu zorientowała. reszta się dowie w Święta. a powiedzcie - znajomym swoim mówicie? ja na razie powiedziałam 2 przyjaciółkom, ale przed szerszym gronem trzymam to jeszcze w tajemnicy. i chyba na razie tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sally u mnie jak narazie malo osob wie, bo po ostatnich przygodach nie chcemy miec powtorki....Ale w swieta chyba nie da sie ukryc :D Co do znajomych to napewno poczekamy z informacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie dobrą nowiną dziele się tylko z mężem, rodzina dowie się w święta, a znajomi później stopniowo no i po nowym roku powiem też w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mam zly humor cos :( wogole rano wstałam i stwierdziłam ze o wiele mniej mnie bola piersi-czy to jest normlane? martwię się ze ciąża się nie rozwija i będzie pusty pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda ja też wstałam i też mam uczucie ż emnie bola mniej dzwoniłam do lekarza to mnie uspokoił i kazał sie nie martwić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie np piersi bola jak tylko dotykam sutkow a tak to nic... ZRobcie sobie tez suwaczki w podpisach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi ja sobie zrobie tylko chce poczekac do wizyty i sprawdzić bete jak przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam też mojego lekarza, czy trzeba/warto badać sobie poziom progesteronu, o którym tak dużo tu piszecie. wydaje mi się, że branie leków, zwłaszcza hormonów bez wskazania (czyli wyniku badania) jest bez sensu - tak generalnie mam takie podejście. pytanie, czy trzeba badać. lekarz mi powiedział, że na tym etapie, na który jestem to już nie ma sensu, bo gdyby coś miało się wydarzyć z powodu niedoboru progesteronu, to już by się wydarzyło. a skoro jest okej, fasolka się rozwija, to nie ma sensu. chyba brzmi to logicznie. ale jak jesteście na wcześniejszym etapie ciąży, to może warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×