Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość natka3636
no właśnie tak mi się wydawało, że to dobry znak, że się już coś odkleja. jeszcze dziś wpakuję w siebie trochę czosnku i reszty specyfików i jeśli ich nie zwrócę, może będzie dobrze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynu ja z mokrym kaszlem mecze sie juz 3 tygodnie. co prawda jest juz troche rzadziej ale jest. corka jest na lekach i juz 2 tygodnie meczy. ona a taki kaszel ze az nie raz wymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereska dzięki, że za mnie myślisz pozytywnie :) ja się chwilkę przespałam, wzięłam relaksującą kąpiel, no i pasowało by coś zjeść...nie mam weny na gotowanie, ale niestety trzeba coś upichcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi się przypomniało, jak mój mężuś się dowiedział, że będzie tatą...prawie zaniemówił a z pracy wrócił z bukietem róż:) kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypiszcie mnie z tabelki, moja dzidzia już nie zyje, wczoraj dostałam krwawienia, byłam w szpitalu , usg i tekst lekarki ,,tutaj wszystko się roni ".w piątek na kontrol czy samo sie ,,usuneło" czy trzeba pomóc . wczoraj cały wieczór przepłakałam, noc jakoś mineła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku gosienka tak mi przykro....to jest straszne, jest nas kilka na tym forum a już kolejna dziewczyna...:(:(:(:(:( trzymaj się jakoś :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
też Cie sciskam mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
u mnie znów temperatura... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
Alicja, a jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja caly czas plamię, nie zmniejza sie, wiec calky czas przygotowana jestem na poronienie...:/ jakos tak mysle, ze to by bylo zbyt piekne donosic te ciąże ... leżę... wlasnie zjadlam obiadek.. wizyta u lekarza na 27 grudnia tuż po swietach,... nie mam mdlosci, nic takiego.. piersi mnie bola trochje ale tylko wieczorami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka trzymam kciuki, zeby to przeziebienie cvi szybko przeszlo... ja mialam tak na poczatku pierwszej ciazy ale mialam zapalenie gardla i potem stan zapalny w uchu (jakby woda sie zebrala w uchu) ech tez sie wtedy nacierepialam, bo antybiotykow zadnych nie bralam, tylko domowe sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lekcewarz przeziebienia, u mnie prawdopodobnie poron ienie spowodowanie infekcją wirusową, a gorączki nie miałam , lekarz powiedział ze najgorsze zajsc w ciaze w okresie zimowym, bo czesto sie choruje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
ciężko z ciążą nie trafić na sezon chorób i infekcji. mam nadzieję, że szybko mi minie i Dziecku nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
lalka_tereska, masz rację.. niech chociaż rolada przyniesie jakieś dobre wieści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
abcd123, a osłuchiwał Cie ktoś? masz temperaturę? jaki syrop pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie ta ciaza przeszla ze mna angine, zapalenie oskrzeli, wizyty na silowni + sauna, rocznice + duzo alkoholu, przez 3 dni odzywialam sie sushi z surowa ryba, praca w nocy, bierne palenie.. Ale i tak statystycznie poronienia na tym etapie wynikaja przede wszystkim z wrodzonych, ciezkich wag genetycznych plodu. Popatrzcie sobie na te patologie, gdzie jest alkohol, narkotyki, syf, smrod i malaria. A jednak rodza sie dzieci..wiec to nie moze byc tak, ze jedna infekcja i nara..Gosienko, wiec naprawde mala szansa, ze to Twoja infekcja tu zawinila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko, ściskam z całego serca. Nie myśl, że to przez infekcję i nie obwiniaj się broń boże, lalka tereska ma rację - najczęstszą przyczyną są jednak mutacje chromosomów, na które nie mamy wpływu. Rolada, i jak, już coś wiadomo? Natka, kuruj się rosołkiem i myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) no i ZOBACZYŁAM małego robaczka:) długi na centymetr:) wszystko dobrze, wręcz książkowo:) serducho też waliło :):):) jupiiiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
super! super! super!!!!!! :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też tak powiedziala, że patrząc na wymiary to 7+3 :) wielki jakiś będzie...hmmmm...moja mama rodziła duże dzieci (3,700, 4,500, 4,300 i 4,800) a ma 160 wzrostu i niecałe 50 kg wagi, zresztą tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin na 10 sierpnia :) ciekawe po kim ten koszykarz :)napewno nie po mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tydzien wczesniej to ogromna roznica w tym wypadku. Bo opoznienie mozna jakos wytlumaczyc - pozniejsza owulacja + stosunek w koncowce dni plodnych i sie zbiera tych dni.. Ale w druga strone?? Obstawiam - chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×