Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

hej dziewczyny! powiedzcie mi jak jest z opalaniem w ciązy? wiem, że głupie pytanie i że na pewno nie wolno przesadzać... ale np jakies 30 minut na sloncu może jakoś źle wpłynąć na maleństwo? tak dzisiaj siedziałam na tarasie i się zastanawiam. Jak wyszłam na chwilkę na słońce to Emilka od razu kopała jak szalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada jak waga 26 kg to ja go za damo nie chcę...a poważnie to nie znam firmy wogóle. Oglądałam ten pr na tvn, czyli wiemy, ze z ginem koniecznie o wszystkim trzeba rozmawiać:) mam nadzieje, że ominie mnie plastyka pochwy bo znając życie i tak będę miała spotkanie z chirurgiem w związku z hemoroidami po porodzie:( Mój M to podróżnik się zrobił dopiero jak się poznaliśmy ha ha... Kattiyo juz na szkółce ciekawe jak jej się podoba??? Co do wakacji to za rok pewnie w bieszczady się wybierzemy na łódki, bo mamy rzut kamieniem i darmowy domek na Hrefcie:) i z maluchem nie będziemy musieli się tłuc daleko. Rolada taka serenada to dopiero romantyk!!!;) Taka j. witaj:) na którego sierpinia masz termin, bo ja wchodzę w 25tc i termin na 9sierpnia? co do problemu nie pomoge... Elliska ja też obstwiałam Jagode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines89 ja właśnie siedze z laptopem na balkonie i wystawiam do słonka moje białe nogi:) moża, można byle z rozsądkiem. Jak jeżdziłam nad wodę to nakrywałam brzuch mokrą pielucha i często siedziałam pod parasolem:) w tej ciąży na pewno nie będę sobie odmawiać siedzenia nad wodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada no chyba ten wózek nie waży aż 26 kg bo nawet nie wygląda na tyle, ale na dole tej nowej strony też jest napisane 26 kg. Dziwne.. Ines chyba te 30 minut na słonku to nic złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada, taka waga pasuje jak najbardziej :D ines, o to samo miałam pytać, od rana siedze z laptopem na tarasie i tylko znikam jak musze pranie wstawic ,wyjąc i obiadek w miedzy czasie szykuje:) no ale w sumie nie ma jeszcze takiej wysokiej temp na dworze no i chmurki co chwile przysłaniają dzis słonko. Myślę ze samo słonce nie szkodzi, szkodzi raczej przegrzanie organizmu. A jeśli masz chęc to poczytaj ten artykuł , bo zanim zadałaś to pytanie to sprawdzałam jak to jest z tym opalaniem :)http://www.ciazowy.pl/artykul,sloneczne-mamy-opalanie-w-ciazy,800,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja pamiętam, że Jagódkę obstawiałaś :) Jeszcze się zastanawiam nad Alicją i Celiną, ale chyba już zmieniać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia fajny artykuł, ale o opalaniu toples bym nie pomyslała nawet ha ha... szczególnie z takimi balonami jak teraz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle tak jak Olcia że to waga całego sprzętu , a trochę tego jest.Mają to zapakowane w karton i na nim pewnie jest taka waga. Chyba że w gondoli są ukryte cegły.Mój upatrzony bliźniaczy z gondolami ma 15.9 kg.Na allegro bardziej rozpisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kobitki :) bo ja to raczej należe do tych ciepłolubnych;p i uwielbiam wysiadywać na słońcu :):):) takze choć troszkę skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines ja też z tych słonecznolubnych :) teraz uciekłam do cienia i tylko nogi wystawiam do słońca, bo mam fajne kiecki sportowe na ciąże ale z bialymi nogami w nich nie wyjdę. Myślałam o czymś brązującym ale nie wszystkiego ponoć można używać, coś co polecacie??? Moje maleństwo dzisiaj świruje od rana, jak nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja używam balsamu brązującego Dove z drobinkami. Ładnie skóra po nim wygląda i tak fajnie mieni się w słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:* Właśnie wróciłam z miasta,ugotowałam zupę jarzynową i zrobiłam kotlety sojowe z farszem marchewkowym:)Mniam:) Zaraz zrobię sobie kawusię i muszę Was nadrobić:) Muszę się pochwalić,że upolowałam w lumpeksie nowy śpiworek do spania i nową bluzę dla Małej z Mothercare za całe 10 zł:D Muszę znaleźć cm i zmierzyć ten swój brzuchol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uwazajcie ze sloncem. starajcie sie nie opalac twarzy bo moga wyjsc albo straszne piegi albo ogolnie brazowe plamy. w ciazy z corka caly czas staralam sie nei opalac twazry i nie mialam plam a teraz jak bylam u rodzicow na dzialce to byl wiatr i slonce przez co nie czulam ze sie opalam i mam brazowy nos ale od piegow. wyglada jak jeden wielki pieg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd ma rację. Ponoć przebarwienia w ciąży są bardzo prawdopodobne a słońce temu sprzyja. Na pewno wysoki filtr i chować brzuszek od słońca. Moja mam pierwszą ciążę poronila w Bułgarii w podróży poślubnej. Wtedy jeszcze nikt głośno nie mówił że słońce może zaszkodzić dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek przyrko mi, że też Cię to spotkało i mam nadzieję, że bez większych rewelacji dotrwasz do końca, jak się czujesz z tym pessarem? Kiedy ma Ci go zdejmować? Mnie chyba w 39 tygodniu. Termin mam na 21 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiadomo, że ze słońcem trzeba uważac ale tez nie ma wskazań do jego unikania. Rozsądek przede wszystkim:) przebarwienia na twarzy zauważylam u siebie juz w ubiegłym roku i powiem was bylam przerażona:( no i niestety od samego spacerowania w tym sezonie juz mi też kilka wyszło:( no a jak piszecie, że ciąża moze to pogłębić to już załamka:( a ja ogólnie mam ciemną karnację i robię makijaz tylko na jakieś specjalne wyjścia typu wesele lub sylwester;) i nie wiem czym to maskować teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja mogę Ci zaproponować krem Garniera BB:)Ja go teraz używam zamiast pudru czy fluidu:)Fajnie maskuje niedoskonałości a nie robi żadnej maski,bo to jednak krem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. Najgorszy byl pierwszy dzień bałam ze się pessar wypadnie mi ze bede czuć ze cos tam mam. Ale juz się przyzwyczaiłam do niego,jedynie co to boje się jak korzystam z toalety że wypadnie.Tez tak masz? Jeśli chodzi o wyciąganie to pewnie bliżej porodu,ciekawe jak to będzie z tym wyciąganiem bo pomoc jest to gorsze niż założenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj dziewczyny ale Wam zazdroszczę tych balkonów...tarasów..podwórek...moja kamienica nie posiada balkonu :( :( też bym posiedziała na słoneczku z książką lub laptopem i wystawiła te białe nożyska na światło dzienne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jestem :-) pisze poźniej bo jeszcze skoczylismy z męzem nad jezioro na spacer ale juz zdaję relację z zajęć szkoły rodzenia. Aaa więc :-) Wszystko bardzo fajnie- nie tylko ja bylam dzisiaj pierwszy raz. Ogolnie przyszlo okolo 15 brzuchatek, wszystkie po 28 tc. Jedna nawet w grupie jest w 38 tc i juz zaliczyla wczesniej szpital z zagrozeniem przedwczesnego porodu. Położna bardzo sympatyczna, rzeczowa, fachowa, wyrozumiala i z poczuciem humoru. Sprawia wrazenie bardzo sympatycznej. No i ciesze sie ze zlamala zasady i pozwolila mi chodzic w tak wczesnej ciazy. Mam w grupie najmniejszy brzuszek. Dzisiaj byl temat o symptomach porodu - czyli po czym poznac ze porod sie zbliza, kiedy udac sie do szpitala a kiedy jest falszywy alarm i nie trzeba. Opowiadala o wszystkim godzine i nie sposob wszystkiego tutaj wam opowiedziec. Bylo o czopie śluzowym, wodach płodowych, bylo zeby bardzo zwracac uwage w wysokiej ciazy na ruchy dziecka- czy nie są inne niz zazwyczaj- u spokojnego zazwyczaj dziecka czy nagle nie ma gwaltownych ruchow a u ruchliwego czy nagle nie ma wcale.. Niestety trakt porodowy juz zwiedzali na wczesniejszych zajęciach ale skoro tyle nowych przyszlo dzisiaj to obiecala ze postara sie zalatwic wejscie ponownie. Nastepne zajecia za 2 tyg i bedzie szczegolowo o I fazie porodu - co sie wyedy dzieje, przyjecie na oddzial itp. Generalnie bardzo mi sie podobalo, inne dziewczyny tez mile, nawet mojemu mężowi się podobalo mimo ze nie bardzo lubi słuchac o takich tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do slonca- uwazajcie na twarz. Ja po hormonach ktorymi mnie wczesniej niepotrzebnie faszerowal lekarz nabawilam sie strasznych plam na twarzy ktore juz chyba zawsze beda widoczne jak sie bardziej opale. Teraz po dlugim stosowaniu kremow wybielajacych i braku slonca ich nie widac ale przy kolejnym opaleniu wyjda i obawiam sie ze przez hormony ciazowe mogą wyjsc kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika no ładny komplecik, ale tak jak pisalam wczesniej- nie będę kupowala poscieli do wózka. Dziecko bedzie pod kocykiem a porem spiworek czy kombinezon i oslonka wozka wystarczą. X U nas juz truskawki za 9 zl Znowu wpalaszowalam koktajl pyyyycha Sezon truskawkowy uwazam za rozpoczęty. A pies poczul lato i wykąpał się w jeziorze hahaha Ech ale dzisiaj fajny dzien :-) Tyle wrazeń i spontaniczna wycieczka :-) A w sobote jadę na zajęcia do mojej szkoły fotograficznej. Juz do mnie piszą ze sie stesknili i chcą obejrzec brzuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten z misiem z mikrofibry też już mam,w kolorze białym:)Wcześniej zamawiałam:)Jest piękny i milutki w dotyku- więc również z czystym sumieniem go polecam:)I na allegro kupiłam za 24 zł a w sklepie są po 40:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×