Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

To ja nikitka5555 ,zmieniłam nick bo mam wrażenie że to ja broje i że forum sie zawiesza , jeśli tak to najmocniej przepraszam ,chociaż nie mam pojęcia dlaczego.Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zła widze, że Wy dodajecie posty na głownej stronie, a ja ani nic nie widzę, co piszecie ani nie widze siebie... ostatni wpis nikitki z 11, próbowałam wkleić swój i teraz jest już 12 20 i dalej nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka-tereska nawet mi nie mów o zamieszaniu z wózkami, bo mój x lander na stronach internetowych ma wszędzie opatrzenie "chwilowy brak towaru" - mam na myśli pełne zestawy, podobno ma być w połowie maja ale skoro Ciebie takie przygody sotkały to coś czuję, że będą to x landery ale nie to co ja chcę, bo te zniknęły nawet ze strony głównej prodeucenta a odpowiedź tak lakoniczna, że nie skomentuję :O namirka - gratulacje z powodu mieszkania :) Mania - niezła akcja z tą teściową :O doremi - powodzenia u lekarza Olcia - tak wczoraj już wypisałam typy :) i coś czuję, że wrócimy do korzeni, tzn imienia, które wymyśliliśmy jak jeszcze nawet nie planowaliśmy dzieci, ale bardzo nam się podobało :) dam jednak znać jeśli będzie to stuprocentowe Gosia a ten sklep to w którym miejscu w Krakowie ? może się przejadę zobaczyć :) dodaje to, bo specjalnie już skopiowałam, i jak się nie pokaze to trudno... dalej pokazuje mi wpis nikitki z 11... hmm nic wpadnę póxniej, zale zaczyna mnie to denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd :o to ile ty mialas tych wozkow?? mutsy evo pisalas ze mialas i sprzedalas teraz piszesz ze tako tez mialas, i sprzedalas.....to wy wozki co 3 miesiace wymienialiscie?! :o Ja mam nadzieje ze mojemu dziecku bedzie pasowal wozek i ewm kupie mu pozniej tylko parasolke.... xxx My juz po wizycie malutka dalej glowa w dol :) juz ma tylek pod moja watroba :D pani dr sie smiala bo jak przylozyla reke do brzucha to ja akurat skopala ;) bylam odebrac kolejna paczke z rzeczami dla dziecka, typu podklady, pieluszki, kupilam tez pas ciazowy :) xxx co do poscieli to ja mam caly zetaw z lozeczkiem a oprocz chce kupic jeszcze jedna ale jak nabardziej gladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest że zawsze jak napisze nikitka to się forum blokuje a inne działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - teraz wyświetliło mi się, Twoje wrrr, ale dziwne, że ciągle na starej stronce, tam gdzie ostatnio był wpis chyba abcd... czyli ciągle 288 strona, a moich postów nie widać, i żadnych innych oprócz Twojego wrrrr :) a na pierwszym lepszym poście dopisałam byle jakie zdanie, i się i wyświetliło, i dodany został komentarz bez sensu... wróce chyba wieczorem, bo mnie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, a ja Ci powiem, że nie żałuję, że chodze prywatnie do tej lekarki. Mimo, ze tyle kasy płacę... Mam złe doświadczenia z lekarzami na nfz. Jeden robił mi usg co miesiąc (musiałam oczywiscie za nie dodatkowo zapłacić bo na kase chorych terminów takich nie było) no i co usg to on "widział" torbiele, polipy, mięśniaki...I tak mnie leczył przez rok, przepisywał hormony po których było gorzej, dostałam plam na twarzy itp. W koncu odstawiłam wszystko i po jakimś czasie poszłam do tej mojej lekarki - polecili mi ją znajomi i ma w naszym miescie najlepsze opinie. No i nie żałuję, zbadała mnie dokładnie, powiedziała że wszystko jest wporządku, owszem mam malutkiego mięśniaczka, ale on podczas ciązy nie będzie przeszkadzał. Więc byłam u niej na wizycie przed ciążą, zrobiłam cytologię i wszystkie badania, kazała mi brać kwas foliowy - a potem zjawiłam się u niej już po teście ciążowym. Na nfz w gabinetach u nas mają takie usg że ja się dziwię że oni tam cokolwiek niby widzą. Kolezanka opowiadała, że jej lekarz 3 razy zmieniał zdanie co do płci dziecka bo nie wyraźnie widział na usg..heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos się u nas blokuje po tym jak napisze nikitka - porównajcie poprzednie strony - dokładnie tak samo - wpis nikitki - i blokada.... Nie wiem jak to mozliwe. Inne tematy na kafe działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też, wiec produkuje się od nowa:) otóż obiadek gotowy: czyli zupka pomidorowa z ryżem no i jak mąż wróci z pracy to makaron na słodko z twarogiem:):) ledwo co skończyłąm. Trochę ogarnęłam pokój i łązienkę, a po 17 z nów moi rodzice wpadają z wizytą więc zrobimy grila - przynajmniej jest jakaś okazja :) o ile pogoda się nie popsuje bo cos chlodnawo dzisiaj xxxx dziś albo najpoźniej jutro jedziemy na małe rozeznanie wsród wózków, a właściwie mamy już wybrany model :http://www.kidisklep.pl/pl/p/Wozek-EURO-CART-Passo-fotelik-Carlo/2641 tylko ciekawa jestem jak wypadnie na żywo :P jeśli będzie wszystko ok to po 10 tym mAJA GO KUPUJEMY :) :D xxxxx Emilka dzisiaj rano dała mi nieźle popalić. Strasznie się wierciła i teraz też to robi :P nie wiem jak jest ulożona ale czuję ruchy baaaaardzo nisko i są dosyć intensywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nikitka naprawdę najmocniej przepraszam .Zmieniłam nick może nie będzie blokować .Naprawdę niewiem dlaczego tak jest jeszcze raz bardzo przepraszam. Jesli bede blokowac to nie bede wam sie wcinac. Nie ukrywam że chciałabym z wami pisać.Wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, coś mnie podkusiło żeby zadzwonić znowu do szkoły rodzenia, mimo że kiedys dzwoniłam i kazali zadzwonić jak bede w 28 tygodniu... No i co sie dowiaduję.. Że w wakacje ze względu na sezon urlopowy to zajęć w szkole rodzenia nie ma wcale i tak już po prostu jest.... Powiedziała, że ewentualnie może mnie teraz zapisać, mimo tak niskiej ciąży, to się najwyżej załapię na chociaż około 6 spotkań... I mam przyjść jutro o 12:30 akurat będzie na temat porodu wykład. Więc od jutra zaczynam szkołę. A jak będę chciała ćwiczyć to muszę mieć zaświadczenie od lekarza, że mi pozwala. To tyle.. Dobrze że zadzwoniłam bo bym została zupełnie z niczym, bo w innych miastach do szkół rodzenia trzeba sie zapisywac duuuużo wczesniej i już pewnie nie ma miejsc :-/ No ale lepsze to niż nic. Mam szczęście, ze mnie przyjmie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka a teraz już anulka : nie przejmuj się, czasem się tak dzieje. złośliwość rzeczy martwych :) przecież nic się nie stało kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka no teraz nie zblokowało - luzik, przecież nie robisz tego specjalnie a bardzo chętnie poczytamy jak się mają Twoje bliźniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka - a nie wolisz wozka, gdzie siedziska sa montowane obok siebie? Bo w takim jak wkleilas, to balabym sie ze dziecko, ktore bedzie z przodu, moze przewazyc wozek (pewnie to niemozliwe, ale takie sprawie warazenie jak sie na niego patrzy :) ), a to ktore bedzie jechalo z tylu bedzie mialo widok jedynie na daszek w budce siostry. No i z dzieckiem z przodu nie ma zadnego kontaktu, nie widac co sie tam u niego dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka-tereska nawet mi nie mów o zamieszaniu z wózkami, bo mój x lander na stronach internetowych ma wszędzie opatrzenie "chwilowy brak towaru" - mam na myśli pełne zestawy, podobno ma być w połowie maja ale skoro Ciebie takie przygody sotkały to coś czuję, że będą to x landery ale nie to co ja chcę, bo te zniknęły nawet ze strony głównej prodeucenta a odpowiedź tak lakoniczna, że nie skomentuję :O namirka - gratulacje z powodu mieszkania :) Mania - niezła akcja z tą teściową :O doremi - powodzenia u lekarza Olcia - tak wczoraj już wypisałam typy :) i coś czuję, że wrócimy do korzeni, tzn imienia, które wymyśliliśmy jak jeszcze nawet nie planowaliśmy dzieci, ale bardzo nam się podobało :) dam jednak znać jeśli będzie to stuprocentowe Gosia a ten sklep to w którym miejscu w Krakowie ? może się przejadę zobaczyć :) wklejam po raz ostatni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozemocjonowałam, ze już jutro szkołę rodzenia zacznę... Ech, mam nadzieje że jakis autobus znajdę w tych godzinach do szpitala, bo mam kawałek drogi a auto zabiera mąż do pracy..No ale tak bardzo chcę tam iśc że nawet pieszo dojdę jak będzie trzeba. Mialam fuksa że zadzwoniłam dzisiaj! Idę jakąś zupę zrobić...może pieczarkową? A potem naleśniki....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kattiYo ale mi smaka narobiłaś na te naleśniki :P no no :P dzisiaj już neistety obiad gotowy ale może na piątek zrobię :) o ile tak długo wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez napisalalm i mi sie usunelo :x xxx Abcd to ile ty mialas tych wozkow?! :o mialas mutsy evo i sprzedalas, tera piszesz ze tako tez mialas i sprzedalas, to wy co 3 miesiec kolejny wozek kupowaliscie!? :o Ja mam nadzieje ze mojej malej spasuje wozek i pozneij ew dokupie parasolke. xxx Ja juz po wizycie malutka rosnie, juz ma pupcie pod moja watroba :D Mala cwaniara skopala pania dr jak przylozyla reke do brzucha ;) CHyba u mnie gin zauwazyla twardy brzuch i dostalam Asmag 3x2 tabl... Bylam wracajac odebrac kolejna paczke dla malucha - rzeczy higenicznych, nabylam sobie tez pas ciazowy pod przykrotkie bluzeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi cieszę, się że z mała ok :) ja cały czas biorę asmag właśnie dlatego, i teraz dodatkowo dostałam potas i widzę różnicę :) mój Młody to co chwilę zmienia pozycję, wczoraj szalał, przez dobrych kilka godzin, z małymi przerwami dzisiaj cisza , choć rano na dzień dobry zaznaczył, że tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam wizytę u gina i powiem Wam ,że mam go serdecznie dość choć psychologiem nie jestem to postawiłam mu diagnozę -wypalenie zawodowe nie chcę już zmieniać i jakoś zniosę jego humorzastość ale to ja jestem w ciąży i mam prawo do huśtawek eh faceci! Dostałam skierowanie na badanie obciążenia glukozą i powiedział ,że absolutnie żadnej cytryny. Mam też piękne zdjęcie Polci jej buzi bo tak się ładnie do kamery obróciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka_tereska ja też się obawiam czy ten wózek nie będzie wywrotny.Ale zależało mi na takim jedno za drugim bo u mnie w tej małej mieścinie są bardzo wąskie chodniki .Sportówki potem robie jak chce .A widziałam ten wózek na żywo i jest śliczny.Bo ogólnie wózki bliźniacze wogóle mi sie nie podobają he he.Jeszcze będę szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mogę Wam polecić sprzedawcę na allegro:)Ma 8 stron samych potrzebnych rzeczy dla maluszka.Ja zamówiłam: Aspirator 2w1 do noska i uszu Podkłady poporodowe Bella Szczotka i grzebień do włosków Laktator Termometr kąpielowy Wkładki laktacyjne Gaziki jałowe do pępuszka Wanienkę do kąpieli Sudocrem Myjka frotowa do kąpieli Smoczek uspokajający Tommy Tippee Płatki kosmetyczne dla dzieci Zestaw startowy do karmienia Tommy Tippee Patyczki z ogranicznikiem Herbatkę na laktację Kompresy jałowe do pępuszka i oczek Leżaczek frotowy do kąpieli Zestaw kosmetyczny do paznokci Za wszystko zapłaciłam 227 zł:)Więc nie wyszło drogo,ale to już prawie wszystko z takich artykułów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×