Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

A moj synek tez ma takie ujecie jakby pupa na szkle siedzial i widac mu miedzy mozkami siusiaka i jajka od dolu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no suwaczek super :) wogole to Wam sie pewnie wyswietlaja te suwaczki, tak?? bo mi same linki... mam nowego laptopa i pewnie jakis program jest nie sciagniety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia wszystko działa na tip top :) niestety nie umiem Ci pomóc ;/ poszperaj w ustawieniach. dla mnei to czarna magia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983
Lalka gratuluję dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983
A jeszcze wracając do tematu badań usg to lekarz mi powiedział ,że dzieci ok 20 tyg są bardzo chude bo rosną prawie tylko na długość. Faktycznie u mnie dzidzia na tym 4 d to straszna chudzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines super suwaczek, kradne go i robie swój :) Dziewczyny gratuluje dobrych wieści obyśmy wszystkie słyszałay juz tylko takie. Mój synek codziennie coraz bardziej daje znać o sobie ale to takie cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa działa :P :D oh ale mam dobry humor... szkoda, że nie ma go jak spożytkować - mąż wraca z pracy o 22.30 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa - wszystkim wyswietla sie jako link :) na kafeterii nie ma innych grafik poza emotikonami. Zeby obejrzec suwaczek to trzeba sobie wejsc w linka. Juka - moje nie tylko jest szczuple, moje jest po prostu drobniejsze niz wiekszosc dzieci w tym "wieku". Chociaz skoro gin stwierdzila, ze to w niczym nie przeszkadza, bo ladnie sie rozwija to zupelnie mi nie przeszkadza, ze taki to drobiazg :) Dziekuje za gratulacje :) Chociaz pewnie ciezko to zrozumiec - skoro tak mi zalezalo i tak czekalam - to jakos jeszcze sie nie oswoilam z ta mysla i nie umiem sie tak na maksa ucieszyc :D za to moja mama jest zachwycona. Juz mamy zaplanowane piatkowe zakupy w Kappahlu bo teraz ma kupon 2+1 gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz tereska ja bym chciala zeby moj byl drobnutki bo wtedy porod jest lzejszy a dla cieie to obojetne bo i tak bedziesz miala cesarke :) ja wlasnie wrocilam ze spaceru i maly obudzil sie i szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka - gratulacje :-) A ja wrocilam z kosciola - spowiedz przed chrztem mam juz z glowy. Jutro ide kupic swiece a mąż odbierze juz gotową szatke. Wyglada na to, ze juz bede miala wszystko zalatwione. Pozostaną jeszcze duze zakupy przedswiateczne, chyba w czwartek to zalatwie zebym w piatek na spokojnie juz czesc rzeczy przygotowala. Acha - dziewczyny a macie jakis link gdzie mozna sprawdzic te centyle płodu? Zupelnie nie wiem czy moj maluszek miesci sie w sredniej czy jest mniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
KattiYo, tak z ciekawości zapytam, a dlaczego kupujesz i świece i szatke? co u Was kupuje chrzestny w takim razie? u nas jest podział - szatka matka, świeca ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
Dziewczynki, jutro proszę trzymajcie tez za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka bo katti idzie za chrzestna razem z mezem :) tzn. maz bedzie chrzestnym :) ja wlasnie zjadlam papryke czerwona-tak mnie ochota naszla, ze maz do sklepu jechal :) jutro wizyta, jutro wizyta :D natka Ty tez?? a jezeli tak to o ktorej masz?? bo ja pewnie bede ostatnia... dopiero wieczorem :) ale maz czuje sie lepiej wiec chyba nawet pojedzie ze mna-bardzo chcialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - http://parenting.pl/portal/21-tydzien-ciazy tu maja porownanie w tabelce 5 i 95 centyl, mozna sobie pozmieniac tc po lewej stronie. Kiedys trafilam na angielska strone, gdzie wpisywalo sie wymiary i pokazywalo taka prawdziwa siatke i podawalo wyliczony centyl, ale zgubilam linka. natka - jasne, ze bedziemy trzymac kciuki! Tylko powiedz za co sobie zyczysz - bo przeciez juz wiesz, ze to zdrowa dziewczynka :D o, za to zeby to sie nie zmienilo :) abcd - no fakt, wszystko wskazuje na to, ze raczej mi wszystko jedno skoro i tak nie musze tego wycisnac. Ale dla Łukasza to chyba lepiej, ze jest taki postawny i dorodny, mezczyznie wypada byc duzym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka - dokladnie tak jak napisala Gosia :-) Moj mąż będzie chrzestnym, a ze bedzie w pracy to ja pojde kupic swiece :-) Dzieki za linka, zaraz sobie zobacze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
a no to juz rozumiem, bo myslalam, ze tylko Ty kupujesz obie rzeczy jako chrzestna. jak zwykle mi umknelo. przepraszam. jutro wizyta u chirurga w sprawie mojej wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak ja Wam zazdroszczę tych wizyt - ja mam połówkowe 4 kwietnia, a zwykłą wizytę dopiero 10 (u tego samego lekarza ale normalnie chodzę do niego na NFZ a na te ważniejsze usg prywatnie -tam ma lepszy sprzęt). Już połowa ciąży, mam nadzieję że w końcu poznam płeć bo już prawie wszystkie z Was z terminem przede mną znają... Z testu mądrości ludowych wychodzi że na 70% będzie dziewczę, zobaczymy czy się sprawdzi, moja mamuśka na pewno by się ucieszyła bo już ma 3 wnuków, a wnuczki żadnej :) Wy tu o porządkach świątecznych a mnie dziś takie zmęczenie dopadło że całe popołudnie leżę i przysypiam, ale miałam męczący dzień w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
Gosia wieczorem tez bede u lekarza, ale to na spokojnie i bez usg. gorzej bedzie rano, bo juz sie troche stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie mecz ogladaja czy co?? taka cisza :) no nic kochane-ja sie klade, milego wieczoru, snow kolorowych, kilku kopniakow na dobranoc od pociech i do jutra :) do wizyty zostalo... 20,5 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka nic sie nie denerwuj-przeciez nie od parady mowia, ze jestesmy w stanie blogoslawionym :) watroby tez to dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to pewnie, ze bedziemy trzymac!! I ja i Ewa :) z reszta od poczatku Ci z tym kibicowalam. Na pewno wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sobie niewyobrazam ze moglabym teraz wstawac do pracy o 6 rano i tyle wysiedziec. Raz ze czesto mam problemy ze snem i najglebszy dopada mnie dopiero kolo 5 rano to jeszcze tyle godzin w stresie.. Podziwiam. Ja mam kolejna wizyte dopiero 12 kwietnia ale nie spieszy mi sie teraz. Plec juz znam, dziecko zdrowo rosnie :-) nie mam stresu ze sie przestalo ruszac bo jeszcze nie czuje hahaha No i nic szczegolnego mi nie dolega ( i oby tak dalej). A dziewczyny- czy Wam na wydruku usg na dole w rogu data porodu z programu usg pokrywa sie z tą wyliczoną z ostatniej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka - pomysl sobie, ze Twoja watroba ma teraz obok siebie mala, zdrowa watrobke, w takim towarzystwie na pewno ma sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
niestety Gosia, stan błogosławiony blogoslawionym, ale Dzidzia ma w nosie wątrobę, a wątroba Dzidzie. póki nie dochodzi do konfliktu, jest ok. ale niestety zbliżają sie nieuchronnie do siebie.. lalka, dziekuje za wsparcie, Tobie i Ewuni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - mi od poczatku sie nie zgadzalo. Korzystam tylko z tej wyliczonej przez USG, bo jednak to ona jest bardziej precyzyjna. A mysle, ze potem to tez sie pozmienia, bo podobno tylko 5% dzieci rodzi sie w terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
no na ostatnim usg lekarz specjalnie oglądał nowa wątrobke i powiedział, ze jest nowka sztuka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka super:D kolejna dziewuszka:P A nasza wizyta juz jutro, fantastycznie:D:D:D dobrej Nicki dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×