Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

moj maz tez byl ze mna na usg. lekarz sam sie pytal czy maz tez jest czy sama. jak powiedzialam ze jest to zawolal go do gabinetu. jestem sama w szou ze tak szybko poznalam plec bo z corka poznalam dopiero w 26 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abc gratuluje... Syn :) ja tez czekam na takie wieści, chociaż moja corcia chce siostrzyczkę :) Do koleżanki , która pyta o opryszczke, skonsultuj sie z lekarzem , każda opryszczke wywołuje wirus , ale najgroźniejsza jest na narzadach płciowych , wtedy cesarka gwarantowana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka tez chce siostrzyczke i dzisiaj jest placz bo ona nie chce chlopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd gratuluje synka:) ciekawe kiedy ja poznam płeć dziecka, rodzina mówi ze chyba córeczka bo jestem blada,ze zabiera mi urodę hihi. a co sadzicie o chińskim kalendarzu plci dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ten kaledarz sprawdil sie 50%/50%. corka miala byc chlopcem wedlug tego kalendarza. teraz tez mi w tym kalendarzu wychodzi ze chlopak i niby sie sprawdzilo ale to na 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa jak to bedzie:) mi wychodzi dziewczynka. Mojej bratowej się sprawdziło dwa razy chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe mamy moze sie dopisza :) ale nas duuuuzo :) nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu elliska................27...................14.10........ ...........21.07.2013 abcd123.............26...................23.10........... .......30.07.2013 ines89................24....................23.10........ .. ........30.07.2013 stokroć................28..................27.10........ ...........3.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..03.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... ........04.08.2013 natalka88.............24...................31.10......... .. .........7.08.2013 rolada................28...................3.11.......... ..........10.08.2013 oliv91..................21..................5.11......... ..........12.08.2013 szczesliwakobieta...27..................2.11............. .......14.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................18.08.2013 Słońce Moje .........33...................11.11.................18.08.20 13 Niemożliwa..........31..................01.11........... .....19.08.2013 justyna1908........24..................12.11............. ....19.08.2013 gocha30..............30...................16.11.......... ... ....26.08.2013 Sumeja...............30...................24.11.......... ......30.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszła dziewczynka z chińskiego kalendarza :) Chciałabym, żeby się spełniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi caly czas bylo obojetne jaka bedzie plec ale teraz jak wiem zze to juz na 90% chlopak to jakos szkoda mi tych sukieneczek ktore mam po corce. jakos w glebi duszy mialam nadzieje ze jeszcze je zaloze kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
abcd-wielkie gratulacje!! :-) fajnie, bedziesz miala parke :-) W sumie mi obojetne co bedzie..choc tesciowa marzy o wnusi bo w rodzinie samiusienkie chlopaki :-) zielonazaba,ciesze sie ze u Ciebie tez wszystko dobrze :-) Jak dzis sie czujecie?dziewczyny a robicie te badania na wykrycie wad genetycznych?bo wg mojego lekarza na badaniu prenatalnym wszystko jest w porzadku..i nie wiem co robic?robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam dzisiaj na pobraniu krwi.... Mdlosci juz sporadycznie mnie lapia - glownie wieczorem mnie lapia i jak wstaje z lozka. Co do plciu to moj M sie smieje ze fasolka ma juz penisa ;) i ze bankowo bedzie chlopak ;) mi jest obojetne oby sie zdrowe urodzilo. Szczesliwa co do badan to ja zrobie jak mi gin bedzie kazal...narazie nic o nich nie wspominal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie z kalendarza wychodzi chłopak :) moj mąż mówi ze z 3 babami zwariuje i musi byc chłopak :) ja tez bym chciała chłopca , mam juz mała kobietke i etap sukieneczek , Kookardek i rozu przeszłam takze teraz dla odmiany marzy mi sie boy:) ale wiadomo ze najważniejsze zeby było zdrowe :) U mnie w rodzinie jest parka takze moim rodzicom pewnie tez bez różnicy ale u rodziny męża jest wnuczka więc pewnie tez chcieliby wnuka :) Najlepsze jest to ze ja i szwagierka jesteśmy w cuazy z różnica tygodnia :) ja jestem tydzień do przodu :) takze dziadkom sypna sie 2 wnuki jednocześnie :) U mnie mdlisci tez rano mniejsze , tylko wieczorem mnie męczą :/ Apetyt mi wraca :) przedwczoraj gotowalam Fasolke po bretonsku a dziś bigos , miały byc golabki ale nie mogłam kapusty dostać :/ Takze wszystko mam nadzieje wraca do normy , u mnie 9 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka po bretońsku...mniaaammmm...ale mi Sumeja smaka zrobiłaś...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym zjadla fasolke. musze tez ktoregos dnia zrobic. dzisiaj jak bylam na zakupach to chcialam kupic sledzie bo tak mi sie zachcialo jak zobaczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj siostra mojego narzeczonego urodziła 4 kg dziewczynkę! Zajęło jej to 10 minut :) Może dlatego tak szybko, bo to jej trzecie dziecko. Pierwsze rodziła 4 godziny a drugie 15 minut. Śmiejemy się, że z czwartym nie zdąży do szpitala dojechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pozazdroscic takie go porodu. ja sie smieje ze w drugiej ciazy mam wszystko szybciej to moze i porod bede miala szybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zazwyczaj jest,że pierwszy poród jest najcięższy. Następne to już z górki :) Takie informacje mam od doświadczonych koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podobno tak jest , ze kolejne dziecko rodzi sie lżej , chociaż nie zawsze , moja koleżanka rodziła pierwsze 5 godzin a drugie 10 w okropnych bólach , a na koniec zrobili jej cesarke bo nie dała rady:/ Oby u nas poród był szybki i mało bolesny :) Za mną tez śledzie chodzą ... Takie w sosie muszrardowym albo occie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymalam :D kupilam http://allegro.pl/pajac-carter-s-swiecacy-w-ciemnosci-3-m-ce-z-usa-i2961192639.html Moj pierwszy ciazowy zakup, nie liczac kremow na rozstepy i lekow :) co prawda przedwczesny, ale nie moglam sie powstrzymac, bo uwielbiam takie nietypowe rzeczy. Oboje z mezem uznalismy, ze to unisex :D a tak na powaznie, to po USG genetycznym zamierzamy zaczac robic zakupy, zeby sie nie zamordowac finansowo w sierpniu. Chce zaczac od lozeczka itd i mebli do pokoiku, bo w Ikei maja nieograniczony czas na zwrot towaru, wiec jakby co (tfu tfu) zawsze mozna zwrocic, a ja Ikee mam 3km od domu. abcd - gratuluje chlopaka i ze bylo tak pieknie widac :) ide 30ego i bede w tym samym tyg co Ty, wiec moze tez juz czegos sie dowiem. U mnie wszyscy z wyjatkiem mojego meza (ktory twierdzi, ze on wie ze to chlopak) chca dziewczynke...ale cos czuje, ze to maz ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka_tereska wszystko zalezy od tego jaki sprzet ma lekarz no i oczywiscie zalezy od doswiadczenia lekarza. jak lekarz pokazal nam wczoraj malego to tanczyl sobie i bawil sie pepowina. dzisiaj juz 2 razy ogladalam film z usg bo nie moge sie napatrzec na maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzet najnajnaj bo to klinika specjalizujaca sie w in vitro, stac ich ;) a moja gin to ich najlepsza lekarka. Zobaczymy, chlopca chyba widac duzo wczesniej niz dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co moj lekarz niby tak ale jak widzi sie dziewczynke to juz wtedy na 100%. wiec w twoim wypadku zostają tylko dobre checi malenstwa :) my teraz nie moglismy dobrze zobaczyc twarzy bo byl ulozony tak ze zobaczylismy od strony nog a buzka byla schowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd a może wrzucisz ten film? chętnie bym sobie popatrzyła na maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka tereska ja Ostatnio kupowałam dla koleżanki śpioszki różowe bo niedługo urodzi jej się córka i nie mogłam się powstrzymać i sobie też kupiłam ale zielone, żeby na pewno pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka Tereska to akurat dla malenstwa ale u nas dzieciaki na halloween w takich biegaly :) teraz juz nie ale były we wszystkich sklepach , takze akurat u nas na halloween tez sprawimy malenstwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce wrzucac go bo tam sa wszystkie moje dane. a i pytalyscie ostatnio jak jest robione usg genetyczne wiec u mnie bylo robione dopochwowo i przez brzuch. lekarz dopochwowo zrobil dlatego ze przeziernosc dokladniej mierzy sie w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy? Ja kupiłam dziś Femibion Natan 2 Strasznie drogie te tabletki, ale miałam wcześniej Femibion 1 i były ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od poczatku biore prenatal. teraz koncze opakowanie prenatal complex i jak sie skonczy to zaczynam brac prenatal classic. jak dla mnie dobre. prenatal complex troche zmniejszal mi mdlosci bo zawiera imbir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×