Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elkaa b

Jaki płyn do kąpieli polecacie ?

Polecane posty

Gość Elkaa b

W jakim płynie lubicie się kąpać ? Co możecie polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaa b
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie numerem jeden jest płyn APART w niebieskim opakowaniu ( lilia i lotos ). Gęsta piana i zniewalający zapach sprawiają, że faktycznie czuję się odprężona. Po kąpieli obowiązkowo nawilżający mus do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitrinka
Rossman Babydream, bo jest łagodny i nie przesusza skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po babydrea mam uczulenie ale na przykład lubię inne litrowe, cena niska i piany mnóstwo w rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara111
golden desire od luksji, duża butla w dobrej cenie! teraz w rossmannie można kupić za niecałe 7 zł. polecam, chwila relaksu w pachnącej pianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla92
Ja uwielbiam miodowe kąpiele :) Ostatnio trafiłam na fajny nektar do kąpieli Korany. Jest rewelacyjny, pięknie pachnie, dobrze się pieni i także nawilża i odżywia skórę. nie wyobrażam sobie bez niego kąpieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam do kąpieli żel pod prysznic Palmolive nawilżający kwiatowy, a przy tym ładnie pachnie, skóra się nie ściąga jest delikatna. Sporo testowałam żeli czy płynów do kąpania za nim trafiłam na wyżej wymieniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Ppy6mJsIwxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel do kąpieli 7 ziół od Hildegard Braukmann. Zauważycie poprawę stanu cery, powinna wyglądać dużo lepiej, będzie miała odpowiednie nawilżenie i nie będzie robiła się tak szybko sucha. Ogólnie totalnie inny stan, niż przy poprzednim kosmetyku. Może kwestia naturalności? Nie wiem, ale zmiana zdecydowanie in plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam alergiczne zapalenie skory wiec musze uzywac szczegolnie bezpiecznych kosmetykow, do kapieli stosuje zatem jedynie spradzone i skuteczne Latopic emulsja do kapieli, wiem ze stosuja go takze osoby ze zwyklymi podraznieniami skory i wysuszonym naskorkiem, bo emulsja regeneruje naskorek, przywraca nawilzenie i zdrowie skorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻEL DO KĄPIELI 7 ZIÓŁ, coś takiego ma Hildegard Braukmann. Porządne kosmetyki, które dają pozytywną zmianę. Odmieniłam sobie cerę w kilka tygodni - normalnymi kąpieli z tym żelem. I ogólnie - jakość kosmetyków ma ogromne znaczenie dla cery. Teraz to szczególnie dostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻEL DO KĄPIELI 7 ZIÓŁ od HB i wszystko powinno być w porządku. Kwestia systematycznego używania tych samych kosmetyków i powinno być w porządku. Najważniejsze, żeby one nie były byle jakie. A jakość kosmetyków ma naprawdę ogromne znaczenie dla samej cery. Z czasem zauważycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel 7 ziół od Hildegard Braukmann. Jeśli chodzi o połączenie dobrej ceny i jakości to raczej na lepsze warunki po prostu nie macie co liczyć. Fajny wpływ na cerę i przede wszystkim kosmetyk dostępny za normalną kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Floslek ma genialne owocowe płyny, serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freza

Dla mnie numerem jeden bez żadnych wątpliwości są płyny od Starej Mydlarni. Wydajne, dobrze nawilżają i jak do tego pachną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówkaAga

Ja osobiście lubię i polecam płyny do kąpieli Litamin z Niemiec, można je kupić w sklepie internetowym np. tutaj: euroshop24h.pl/pl/c/Plyny-do-kapieli/33

Dobrze nawilżają i przepięknie pachną przez długi czas po kąpieli 🙂 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×