Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diabeł wcielony

Stali podrywacze na kafe, kto najgorszy?

Polecane posty

ona24www - słodziutka to Twój topik, więc znikam, żeby nie przyćmiewać Twego uroku ;) żona - oj mam ;) Najszybszy - lepiej za wczasu weź lodowaty prysznic :P Koleżka11 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Boska Luiza ale ja nie lubię zimnej wody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera jesteś głupsza aniżeli ustawa przewiduje.Polecony jest taki sam jak TY.Wmówił ci oszczerstwa a ty to powielasz.Masz dowody że to prawda.Zdajesz sobie sprawę co mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie wkurvisz zrobie z toba porzadek.Wiem gdzie mieszkasz.Bedziesz odpowiadać za kalumnie w moim kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaa I tak kolejny wątek po kilku stronach poleciał już w kierunku wyzwisk i niedomówień. Że też Wam się nie znudziło.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska Luiza dla Ciebie pełen bukiet kwiatów, pachnący, mieniący tysiącem kolorów, zniewalający, do tańca porywający ;) 😘 🌼 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Boska Luiza a dlaczego dla mnie nie ma całusa?:( przeciez dziś dzień całowania , wiec poproszę rodzaj damski o całowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie czasy taki cyber
Koleżka a gdzie ta Twoja ukochana?,takie dziwne imię miała z Czech czy coś takiego? :D niezłe jazdy były :D :O strasznie tępa loszka z niej była :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanma prawda
ehhheehheheeee kolezka11 to najgorszy pedau i lovelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perwersyjna jolka, olej frustrata on nie jest warty nawet jednego słowa, tylko pomidor wie co to "pedau" to taki jego fetysz :D szczeka tak od kilku miesięcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, słyszałam w poniedziałek, że nikt się nie powinien wcinać miedzy wódę a zagrychę :) Sa otwarte związki, upodobania do 3katów :P i inne zboczenia na tym forum :P Jest gdzieś na bank jakieś uczuciowe itd dla ludzi nie posiadających dystansu ;) nie potrafiących się bawić w dobrym towarzystwie :P Polecam przeprowadzkę jak coś kogoś razi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×