Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Serebro

Za 15 dni kończe 24 lat! I jestem jeszcze dziewicą! Czekam na tego jedynego!

Polecane posty

Gość Serebro

Czy ja dobrze robię czekająć na tego jedynego? Mam powodzenie u mężczyzn ale jakoś zaden nie był tym właściwym. Nie chce to zrobić z byle kim ani puszczać się z kim popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHAHAHH
dobrze. Nie zmieniaj siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on _z_drzewa
Szukałaś wśród ministrantów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
ministranci mnie nie interesują faceci mnie chwalą ze się nie puszczam gdzie popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się nazywa?
ja Ci moge powiedziec tylko tyle za warto czekac na tego jedynego :) wprawdzie u nas to stalo sie wczesniej, bo poznalam go jak mialam 15 lat, a pierwszy raz jak mialam 19, teraz mam 24 i dalej z nim jestem i zawsze bede :) a on mowi ze mnie bardzo szanuje za to ze kazalam mu tyle czekac i ze nie daje pierwszemu lepszemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
o a jednak porządne kobiety na tym forum są nie wygineły ja sie jakos nie za bardzo przejmuje sie tym ze nadal jestem dziewica nie załuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie traktowalaś choc jednego związku powaznie? czy wszystkie znajomosci byly przelotne i krotkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on _z_drzewa
taaa, chwalą, bo chętnie by dziewicę poczochrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHAHAHH
chwalą bo tak trzeba. Tak naprawdę wszzyscy chcemy normalnosci ale niektorym latwiej wyłączyć normalność i rozum i jak bawol ruchac kazdą. Ale tak naprawde czlowiek jest rozumny i ciagnie go do rozumnych zachowan jak się przejedzie na swoim braku mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on _z_drzewa
Chory zwyczaj trzymac dla jedynego na białym koniu - wydyma cię, zobaczy że drętwa jesteś i kopnie w dupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
miałam zwiazki przelotne ktore trwały z reguły tydzień pozniej juz ich nie chciałam chyba byłam jeszcze niedojrzała do tych spraw, rzadko tez sie naprawde w facecie zakochuje na swoje 24 lat zycia tylko raz kochałam kogos naprawde reszte miałam daleko gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
on z drzewa najwidoczniej lubisz latawice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on _z_drzewa
Święta to jest żona, a latawice każdy lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
no moze jestem wartosciowa tylko kiedy w koncu znajde tego własciwego chciałabym miec za 7 lat juz dziecko a ja nadal szukam i teraz obecnie umawiam sie z kim popadnie i juz na pierwszej randce wiem ze to nie ten teraz patrze na faceta z punktu takiego jaki by był ojcem czy ma dobra prace i troche tez na wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serebro Ja też czekałam na tego jedynego :) I doczekałam się właśnie w wieku 24lat. Jesteśmy razem 2,5 roku, w przyszłym roku mamy razem zamieszkać. Życzę Ci powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliann, już nie podobnie, mamy tego samego dnia:D i dzielimy urodziny z Nostradamusem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
ja mam urodziny dziewczyny 12 grudnia i na dodatek urodziłam sie o 12:40 w nocy same dwunastki mam w dacie urodzin masakra lub przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
dziewczyny ja mam takie przeklenstwo ze nigdy nie podobaja mi sie faceci porzadni tylko sami pijacy narkomani i przestepcy i faceci z reguly musza miec trudny charakter co jest ze mna nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego, że tacy są bardziej pewni siebie i rozrywkowi? Nie wiem. Ja miałam dużo znajomych właśnie takich "rozrywkowych", miałam ogromne powodzenie, ale nie byłam zainteresowana relacjami innymi niż zwykła znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole malo ludzi grudniowych znam, za to z Sylwestra mam full. ale to dobrze, osoby z 14 grudnia maja mozliwosci nostradamusowskie, ktore czasem trzeba odkryc. Bede pamietac ,by zlozyc zyczenia:) acha, znam jedna osobe z 14, to moja siostra blizniaczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciukiem, a ja grudniowych znam sporo, jak jeszcze do szkoły chodziłam to na grudzień co kilka dni ktoś cukierki miał a na "18" torty :) Mnie przy kompie pewnie nie będzie 14, bo mam zamiar wolne wziąć :) Na kafe jestem tylko w godzinach pracy, jako urozmaicenie dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
Nie cierpie facetow ekonomistow ale za to mnie ciagnie to takich trudnych chłopakow chociaz teraz nawet mi sie podobaja romantyczni faceci co pisza wiersze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tak samo jak ja, tez tylko w czasie pracy, a w urodziny przyjeżdża do mnie słynna Noxelia, to beda pierwsze urodziny , ktore spedzimy razem. Ale, zapewne odkopiesz temat innego dnia:P U nas królowaly maj/czerwiec, no kurwa, byl czas, ze tylko ja, siostra i jeden moj kolega bylismy spoza, reszta klasy te dwa miesiace, nawet osoby mialy tego samego dnia. i tak do dzis patrzac np na fejsbuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×