Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to nie prowo, to życie:O

ile płacicie za prąd?

Polecane posty

Gość wasia
Ty powyżej światła ledowe są tzw zimne i ciepłe jak byś nie wiedziała:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komputer to dopiero szkodzi
na wzrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś biedna studentka
150zł dom 160mkw 2 osoby i pies zmywarka pralka zamrazarka komp stacjonarny i laptop swietlowki oszczedne i nie palimy swiatka gdzie nas nie ma, w wc najslabsza zarowka, itp duzo pieke w piekarniku 2500W kuchnia na gaz (to jest wielka oszczednosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
operator-enea dom 120 m2- 4 pokoje- 4 telewizory, 3 laptopy, pralka chodzi codziennie, lodówka, piekarnik elektryczny, wentylator na piecu chodzi przez zimę, pompa na piecu chodzi przez zimę, pompa do wody w piwnicy chodzi w roku ok. 4 miesiące, światło na domu włączane na noc, w domu zarówki energooszczędne. mieszka nas 5 osób- w tym jedno małe dziecko. rachunki ok 400 zł co 2 miesięce, wychodzi 200 na miesiąc- mysle że tragedii nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwięcej ciągnie nam pompa na wodę w piwnicy i wentylator na piecu. Aha- codziennie odkurzam- mamy dwa włochate psy a odkurzacz 2200 W więc tez nie mało. Zrezygnowałam z czajnika elektrycznego ale rachunki bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guioiuyhtg
300zł za 2mc , domek 120m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ij aa
prądożerne są komputery stacjonarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koroska
U mnie najwięcej ciągnie lodówka, ale ratują mnie żarówki energooszczędne i ledy w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonidja
U mnie i ledy nie pomogły, musiałam w końcu się zdecydować na zmianę dostawcy i dopiero rachunki mi spadły. Wcześniej nie chciałam ryzykować, ale teraz widzę, ze się bardzo opłacało podpisać w Novum umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewojka
Co miesiąc płaciłam ok 200zł, jak przychodzi wyrównanie to wychodziło więcej i nie mam pojęcia skąd to się bierze, w sumie mamy sprzęt energooszczędny, ale chyba trzeba będzie też zmienić dostawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile???? ja place co miesiac ok 60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 zl i teraz mi przyszlo wyrownanie. i mam teraz przez 4 miesiace nie placic bo mam spora nadpate. lodowka czajnik elektryczny mikrofalowka lodowka no i swiatlo gdzie u mnie non stop sie pali swiatlo i non stop chodzi tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 osoba 42zl na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewiercilem dziure do piwnicy podlaczylem kabel i piertole nic nieplace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja se zmieniłem taryfę na 2 strefy i płace 90 zeta na miecha a płaciłem 120 :P ale pralkę odpalam po 22 albo w weekendy a odkurzam między 13-15 bo wtedy taniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zamierzam zmienić dostawcę i szukam konkretnych informacji o Novum bo raczej tylko oni wchodzą w rachubę i wydają się solidni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szonja
Akurat Novum jest znane z telefonii i sprawdzili się w tym, to warto zaryzykować i z prądem, myślę ze się opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda zmiana która przynosi nam oszczędności się opłaca. W ten sposób można zaoszczędzić na opłacenie innych rachunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza13
Mnie z takiej zmiany zostało na opłacanie gazu i telefonu, także oszczędności jak na moje gospodarstwo domowe są spore. Dobrze ze jednak zdecydowałam się na zmianę i się odważyłam podpisać umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa886
dlugo juz jestes w Novum? Tak czytam opinnie w necie, i smiesza mnie komentarze "bo slyszalem,ze to oszusci"jak cie nie oszukano to skad mozna tak osadzac :/ ja wlasnie rozwazam nad zmiana na Novum ale mozecie powiedziec cos wiecej o ofertach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 360 na dwa msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok 290 /msc srednio,latem troche mniej spory dom dwie lodowki,jedna zamrazarka,4 tel do ladowania,3 tv plus dekodery do kazdego,piec na olej ale uruchomic go musi prad:p zimą pompka od kominka po 10-12 gdz biega,dzieci w wieku szkolnym to wiadomo:swiatlo,laptopy,drukarka,inne drobne p*****ly co prad zuzywaja suszarka ,prostwnica,lokowka---zony i corki pralka,zelazko---czesto hydrofor bo woda z wlasnej studni pompa do ciagniecia wody z jeziora do podlewania latem trawnika i ogrodu ups do pieca wymaga od czasu do czasu nalodowania tak samo jak akumulatory od roznych narzedzi alarm piekarnik,mikrofala,ekspres do kawy,czajnik na prad i pare innych agd kuchennych bywa ze jakies kiczowate lampki na Boze Narodzenie i tak sie dziwie ze nie wiecej:D:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wlasnie zaleta Novum, okres gwarancji ktory trwa 36 miesiecy. No i indywidulana taryfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina886
a dlugo juz jestes w Novum? jak wam sie uklada wspolpraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolpraca sie swietnie uklada, a jestem ponad pol roku. N ie mam zastrzezen. Nie wiem skad te oszczerstwa, jak mam jakies watpliwosci to dzwaonie i zaraz mi wszystko wyjasniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latem 700zł zimą 2000-2500 na 2 mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×