Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to nie prowo, to życie:O

ile płacicie za prąd?

Polecane posty

Gość gość
A numer komorkowy mozna przeniesc do nich czy nowy trzeba zalozyc? I gdzie trzeba sie udac,zeby przeniesc nr tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinak8866
Musisz zadzwonić i się dowiedzieć. Ja nowy zakładałam. Rachunki łącznie mam dużo niższe, opłaca się pakiety brać na tel jak i na dostawę energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zadzwonić do Biura Obsługi Klienta. Tam ci wszystko ich konsultanci wytłumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateWww
Ja mogę powiedzieć, że po zmianie dostawcy prądu oszczędzam nawet do kilkudziesięciu złotych miesięcznie (szczególnie w zimie - ogrzewanie elektryczne) :) Mogę z czystym sumieniem polecić firmę Axpo - zapoznajcie sie z ich ofertą i przekonacie się, że jest najlepsza na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z dwójką dzieci,mieszkanie poza ogrzewaniem i wodą-wszystko ma na prąd. Co 2 miesiące rachunek 160-180zł; sprzęty: 1-roczne (pralka i laptop) i 3-4 letnie (piekarnik, indukcja, kombiwar,czajnik elektryczny, zmywarka), TV nowy-ekran LED, laptop też ekran LED. Przed wymianą sprzętów były rachunki 250-290zł co 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 zl /msc ....w mieszkaniu chodzi tylko lodowka i odkurzacz 2 razy w tygodniu..ostatnio wigole nie przebywalam w mieszkaniu msc czasu i dostalam rowniez 45 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulejka
ja odkąd wymieniłam wszystkie żarówki na tasiemki ledowe to widzę różnicę w rachunkach, dlatego warto rozważyć takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja płacę ok 800 zł.Szok bo mam dwie taryfy G12 bojler,zmywarka czajnik elektryczny,dwa telewizory, laptop, komputer stacjonarny, najlepsze jest to że nocą kiedy śpimy nie ma nic włączonego oprócz lodówki ,bojlera i piec z podajnikiem, pompą i wiatrakiem a zużycie jest dużo większe niż w dzień gdzie używane są praktycznie wszystkie urządzenia czyli piec lodówka bojler telewizory światło czajnik itd.czy ktoś mi to wytłumaczyć dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość embi
Mieszkanie 42 m2. Mam kuchnię elektryczną, mikorfalówkę, lodówkę, pralkę, telewizor, normalne żarówe żarówki. telewizor i jedna lapma są włączone niemalże 24h/dobę (tv działa jako lapka nocna :) ). Do tego żelazko, suszarka do włosów i inne drobne sprzęty. W domu zwierzaczki i zostawiam im zawsze światło jak wychodzę z domu, więc światło świeci się całą dobę w sezonie zimowym. Pranie robię codziennie. Laptopy działają ok. 6-10 godzin dziennie. Płacę 28 zł miesięcznie. I zawsze się dziwię, że inni tak dużo płacą. Ja naprawdę nie oszczędzam. Samych żarówek mam na ok. 400 wat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiciki
odkad zmienilam dostawce pradu na firme Axpo to ciesze sie nizszymi rachunkami za energie elektryzcna ;) jezeli szukacie sprawdzonego sposobu na oszczednosci to polecam zmienic dostawce wlasnie na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10245ona
my z dwojką małych dzieci płacimy 80zł/miesiac w PGE. Pranie robię jakieś 13razy w tygodniu, zmywarka co 2gi dzień, tv rzadko, komputer wieczorem. Żarówki energooszczedne. Nie wiem co trzeba robić,zeby mieć kilkaset złmc. Nie mówie o sytuacji gdy ktoś ma ogrzewanie elektryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×