Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julita36

Do czego prowadzi brak seksu w małżeństwie?

Polecane posty

Uważam, że to bardzo ważne w związku i głównie przez to rozpada sie większość małżeństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahuradżaaa
Do zdrad. Do rozwodów. Do frustracji. Do kłótni. Do pogorszenia samopoczucia. Do spadku poczucia atrakcyjności. To aż takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
brak prowadzi do nicosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita: nie, kochana. Większość małżeństw rozpada się przez problemy i kłótnie na tle finansowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byście nie mieli pieniędzy, to kłótnie odbywałyby się na pewno przez kasę, a nie przez seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
Jeżeli ma się męża,który ma wysokie libido a nam spada (z różnych powodów) to może to prowadzic do kłótni itd ale jeżeli ma sie podobny do siebie temperament zawsze znajdzie się coś innego o co się można pokłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miliana: popieram, powód do kłótni zawsze się znajdzie. Nie można na całe życie ludzkie patrzeć przez pryzmat seksu. W związku jest wiele innych ważnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita: ja też. I wiem jak to dołuje i prowadzi do frustracji, również na polu seksualnym... ja akurat wtedy byłem sam, ale nie miałem wtedy nawet ochoty kogoś poznawać, bo tak byłem zdołowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
nawet jak sie kocha to zacznie sie zdradzać bo nie kazdy potrafi zyc bez sexu, ja bym nie potrafiła,nie jest maniaczka ale lubie sex i gdyby mój nie chciał sie w ogóle kochac to na bank znalazłabym kogoś do sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julita: jest, czasem jest to po prostu niedopasowanie seksualne. Jedna osoba chciałaby uprawiać seks dosłownie wszędzie i często, a druga woli rzadko, w łóżku, przy zgaszonym świetle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z tym, że jak jest brak kasy brakuje na opłaty itp. itd. to nie ma checi do seksu, do niczego, w sumie jedno z drugim sie wiąże, jak sie w życiu układa to i w łóżku, choć nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
nie zawsze bo nam nie raz brakowało kasy ale w łózku było normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
no pare razy mozna ale nie na dłuższa metę,znam kobiety które w ogóle nie potrzebuja sexu,po prostu zero no i mężowie je zdradzają i wcale im sie nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaliyah: ja w sumie też się im nie dziwię :) Na szczęście nie muszę stawać przed takim dylematem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
piedestał w sumie to dobrze ze sam a nie bzykałes panienki dla sportu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, nie jestem takim typem. Potem, jak poznałem obecną dziewczynę, to czułem się prawie, jakbym to robił po raz pierwszy. Dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaliyah u nas też normalnie, ale ja jestem taką osobą że w takich momentach kładę sobie do głowy te problemy, mąż jest optymistą i rzuca tekst - damy radę haha jak bob budowniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
piedestał to fajny z Ciebie facet :) Julita a ja własnie oddaje sie całkowicie w sexie jak mam problemy,wtedy choc na chwile o nich nie myslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
piedestał wiesz ja mam męża od 16 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, co z wami? Piardulicie, że kasa, brak seksu a nie stać was na nic więcej niż marudzenie. Autorka jeszcze ostatnio pisała, że takie ma libido, ze potrzebuje drugiego faceta do wyra a tutaj ckliwe wyznanie, ze po ciąży popęd spadł. Achtung, kłamczucha. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×