Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julita36

Do czego prowadzi brak seksu w małżeństwie?

Polecane posty

to, że 2 razy miałam drugiego faceta nie znaczy, że nie jestem szczęśliwą mężatką aj nie zamierzam się tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
mam lat 36 i przed mezem miałam jeszcze 1 faceta którym sie bzykałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
no nie jestem na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
co lubie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
aaaa :) nie zaskoczyłam ;) tak lubie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oallalala
jezeli dwoje ludzi trzynma przy sobie tylko sex to wtedy jego brak doprowadza do klotni prostar sprawa dlatego wiążcie sie z ludzmi ktorzy patrzą głębiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
hehe no niestety nic bys nie mógł bo niestety Aaliyah nie zyje od 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy czytaliscie ,byla tu niedawno dziewczyna ,ktora opisywala swoje porzycie z mezem. Miala pochwice, mlode malzenstwo dodam z dzieckiem, maz po jakims czasie sie zniechecil , uwazal ze to przez nia. A najlepsze ze leczyl sie na depresje , a problemow w zwiazku nie widzial. Chodzil na jakies warsztaty codziennie,z tego co zruzumialam to nie pracowal (nie mieszkali w Polsce ) zjednej strony mowil ze ja kocha ,przytulal ,a nieraz powiedzial ze jest nieatrakcyjna... Pewnie wina lezala po obu stronach. Nie dziwie sie ze libido w dlugoletnich zwiazkach spada, niechec do partnera ... A i twierdzil ze seks mu nie jest do zycia potrzebny... Wyobrazacie sobie taka terapie w Polsce, spedzic caly dzien , pisala ze jakis czas to trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiemmmmmmmm
u mnie najpierw były kłótnie, żale, pretensje, smutek, rozpacz, zdrada a na końcu rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
u nas akurat im dłuzej jestesmy małżeństwem tym sex jest lepszy piedestał, no była sliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chyba jakiś fetysz na punkcie pępka. Oczywiście nie każdego, ale często bardzo fajnie wygląda u dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak to jest latać samolotami!!!! Biedna Aaliyah. Ona podobno była nieśmiała, co przy takim wyglądzie jest bardzo dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
tak jak większość napisała do zdrady.rozwodu,nerwic,alkoholizmu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Myślę, że poważniejszym problemem w małżeństwie jest brak uczucia. Acz permanentny brak seksu lub traktowanie jego po macoszemu przez jedną ze stron, może doprowadzić do stagnacji lub nawet zaniku więzi uczuciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
no niestety ja sie samolotów boje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero teraz zobaczyłem, że ona się naprawdę tak nazywała. Myślałem, że Aaliyah to pseudonim, a na nazwisko to w ogóle nie wiedziałem, jak ma. No ale ja nie jestem jakimś jej wielkim fanem. Jest po prostu śliczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannarosaaa
piedestał - oj skąś to znam... Brak kasy, zrujnuje każdy związek... Może nie od razu, ale przeciagająca się bieda daje ostro w kość... Przerobiłam taki związek kiedyś. Najsmieszniejsze jest to, że po rozstaniu oboje znacznie odżyliśmy finansowo a obecnie już nie pamiętam co to bieda. Ten gość, chyba nie był mi przeznaczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
to jej prawdziwe imie i nazwisko, ja byłam jej fanka zanim zgineła bardzo lubie jej piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
prawda tak ze pieniądze daja duzo szczescia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×