Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julita36

Do czego prowadzi brak seksu w małżeństwie?

Polecane posty

Aaliyah: ale długo nie pośpiewała. 22 lata miała jak zginęła. Pomyśleć, że nas by już dawno na świecie nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
zaczeła spiewac jak miała 13czy 14 lat, pare lat pospiewała ale stanowczo za krótko bo miała wiele fajnych piosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Przez brak kasy ma się rozpierdzielic związek to dla mnie nie związek tylko jakaś popierdułka materialistyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och nie miałabym męża, dzieci i nie zobaczyłabym i nie poznała kawał świata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaliyah: ja z tamtych czasów ( jakieś 10-12 lat temu) pamiętam modę na gołe brzuszki i pępki wśród dziewczyn. Na ulicach, w sklepach, w szkole . Wszędzie. Jedno z moich ważnych wspomnień z okresu, gdy byłem nastolatkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
acordeon wydaje Ci sie tylko, brak kasy potrafi zniszczyc najlepsze małżeństwa piedestał nie pamietam tej mody bo ja troche starsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
piedestał oglądałes film Romeo musi umrzec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że pamiętasz. Może po prostu w niej nie uczestniczyłaś, ale na pewno kojarzysz z ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chodziłam z pępkiem na wierzchu, miałam taką ulubioną bluzeczkę czerwoną zapinaną na piersiach na zamek, lubiłam ją do mementu gdy jakiś zbok mnie nie zaczepił z samochodu i wygadywał jakieś świństwa, szłam wtedy do swojego chłopaka (obecnego męża) jak tylko weszłam do niego pytał co sie stało ... już więcej jej nie założyłam chyba, że szliśmy gdzieś razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannarosaaa
Pierw ja miałam a on nie miał, a potem na odwrót, tylko że jak ja byłam akurat na bezrobociu to byłam darmozjadem, a on niczego sobie nie odmawiał bo przecież "on na to pracuje", przez co jego wypłata starczała nam na 2 tygodnie, ale jak ja go utrzymywałam to jeszcze fochy miał ze za mało zarabiam... Ciężka historia z nim była... Przez niego sie tylko w długi wpakowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
no fakt nie uczestniczyłam a kurcze szkoda bo fajna byłam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
to obejrzyj fajny, Aaliyah w nim gra główna role ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
To chyba tylko materialisci tak się rozwodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julita: to byłaś nastolatką. Ja pamiętam, że wtedy też przejmowały tą modę dziewczyny, które miały pod 30. Często świetnie wyglądały, ale niektóre komicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
tak zdążyła zagrac w Romeo musi umrzec i Królowa potepionych,nagrała tez pierwsze sceny do matrixa no ale zgineła i zastapili ja inna aktorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaliyah: przeczytałem, że reżyserem tego filmu jest Polak, Andrzej Bartkowiak. Nasi górą w USA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Fakt,że znam taką parę gdzie pani nagle nie mogła sobie kupić kozaków za 1000 zł,i kiecki za drugie tyle bo facet stracił pracę,zdrowie i skończył na rencie,a ona poszła w pi... To co to za baba się pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acordeon: to jest czysty materialzm akurat, ale nieraz naprawdę po prostu nie starcza na życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wiedz
że libido mojego meża umarło wraz z nocą poślubną. Przed ślubem to był hohoho, a po nim lebioda kompletna. Dobrze że udało mu się jeszcze zrobić 2 dzieci.Beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
Bartkowiak ma super filmy, z akcjai humorem;) acordeon a co powiesz o facecie który robi długi na 60 tys za plecami zony i przez niego maja komorników na karku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acordeon zwykle tak sie zaczyna ,brak kasy przeklada sie na wszystko w malzenstwie,choc moze nie jest to regula,a pozniej to juz karazula sama sie nakreca. Nienawisc ,brak zrozumienia wiele by wymieniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nieźle ale tez znam takie panny, jak nie stać mnie na takie buty to kupuję tańsze, a istnieje też coś takiego jak wyprzedaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najdroższe buty kupiłem za 300 zł i też uważam, że to dużo. Jak ktoś ma takie potrzeby, no to nie dziwne, że i kasy musi mieć dużo... Ale to raczej wyjątki. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory, ale mi się wydaje, że brak kasy to raczej bardziej nakręca właśnie. Motywuje i spaja w dążeniu do lepszego życia. Natomiast jej nadmiar już niekoniecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Jeżeli doskwiera brak kasy,a wszystko inne w zwizku funkcjonuje to trzeba się wspierać nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×