Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość happyyyy

gdzie kupić sukienke na sylwestra w necie?

Polecane posty

Gość happyyyy

jw. znacie jakieś godne polecenia i wiarygodne sklepy online?? albo zwykłe sklepy w wawie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ła ha ha :D :D :D
Ale po co Ci sukienka na Sylwestra w necie? Przed kompem możesz też siedzieć nago. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoookkrota
polskie chamstwo podłapało temat...ja zawsze kupuje na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoookkrota
czasem przebieram się za złego wilka i zakradając się do obórki sąsiada straszę młode cielątka i jałówki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenamala
Ja najwięcej ubrań w tym roku to zamawiałam od sklepu online Lejdi - www.lejdi.sklep.pl . Tu zawsze można coś znaleźć, a to jakąś fajną dziadzinową sukienkę, a to sweterek...no i mają bardzo porządne torebki do noszenia na codzień. Po raz pierwszy kupiłam sobie torebkę, która mi się nie rwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam super miejsce. Łap linka: http://squad.com.pl/ Tutaj znajdziesz fajne wieczorowe suknie które pochodzą z różnych ale za to sprawdzonych sklepów interentowych. Na Squadzie co najważniejsze wszystko co sobie znajdziesz obłożone jest dodatkowym rabatem % mimo że i bez tego ceny są przystępne. I odnośnie Twojego pytania, gdzie prosisz o sprawdzone miejsce w necie, to serwis http://squad.com.pl/ jest podwójnie sprawdzony. Po pierwsze przeze mnie, bo kupuję tam, korzystam z rabatów i jestem jak dotąd zadowolona. Po drugie Squad tez weryfikuje z kim współpracuje i są to dobre i rzetelne sklepy. Jeśli o mnie chodzi to polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ja w tym roku kupiłam sukienkę w Evicie w Katowicach wejdź na ich stronę zobaczysz że jest w czym wybierać , bardzo fajny sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Lazacja123 napisał:

Ja kupuje na stronie velpa 😄

Po co komu ...enka na sylwestra w necie? Przed kamerką się lansować? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Lazacja123 napisał:

Żeby ładnie wyglądać jak będzie się odwozić dzieciaka do dziadków xD dodatkowo można aż trzech znajomych zaprosić do domu 

 

Jak do domu? Przecież miało być w necie? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lazacja123 napisał:

Wydaje mi się, że autorce chodziło o to gdzie kupić w internecie, a nie na imprezę w formie online. Ale no mogę się mylić...

Napisała jasno: "na sylwestra w necie". Chociaż z karygodnym błędem, więc kto wie, co takiej osobie siedzi w głowie? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×