Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Co sądzicie o naszej klasie i facebooku?

Polecane posty

Spotkałam się z opinią że jeden i drugi portal społecznościowy to wielkie G. Ja sama takie posiadam i nawet wysyłają mi zaproszenia osoby nieznajome ;) mam 189 znajomych na naszej klasie od wczoraj i 289 na fb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Re Beka
A wiesz może jak spr na fejsie wysłane zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wiem. Próbowałam kilka razy i nic mi nie wychodziło :( :( :( A czy wysyłanie zaproszeń osobom nieznajomym wydaje wam się dziwne? Np. są pokazane ostatnio dodane zdjęcie, wchodzi na profil tej osoby i dajesz dodaj do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaa
Face mam i korzystam, ale mam podzielonych znajomych na grupy z różnym dostępem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak podzieliłaś swoich znajomych - rodzina - bliscy znajomi - inteligentni znajomi Ja właśnie mam konta i bardzo się z tego ciesze. Nie wiem tylko dlaczego na fb można mieć tylko 5000 a na nk nieograniczoną liczbe. Słyszałam że fejs jest międzynarodowy, a nasza klasa jest tylko polska :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaa
Mam listę : moi, gdzie są najbliżsi przyjaciele i znajomi + normalne kuzynostwo, które ma dostęp do wszystkiego (czyli fotki, info o mnie, dane kontaktowe, wszystkie wpisy, udostepnienia) - jakieś 20 osób rodzina, j.w. oprócz niektórych zdjęć i wpisów ;) bliscy znajomi: jw, z ograniczonym dostępem do zdjęć i wpisów, prawie te same ustawienia co w rodzinie :D znajomi: tylko zdjęcia profilowe i niektóre udostępnienia (muzyka, cos z demotow, kwejkow, smiesznych obrazkow pozostali: dostęp tylko do wrzucanych filmów, obrazków ograniczony dostęp: osoby które dodałam tylko do gier - nie widzą kompletnie nic, nawet nie powiększą zdjęcia profilowego A i dla wszystkich mam zablokowaną widoczność listy znajomych :) Jakoś przypadkiem ustawiłam i nie wiem nawet jak to odkręcić żeby niektórzy mogli widzieć Poza tym mam zablokowane wyszukiwanie mojej osoby całkowicie, ani przez podanie maila, skype, gadu, imienia i nazwiska ani w żaden sposób nikt mnie nie może znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic gdy nic nie wychodzi
smutna, zazdrosze Ci,ze tak sobie podzielilas,bo ja nie umiem,nawet nie wiem gdzie zablokowac by nikt nic o mnie nie widzial :( I mam pytanie - czy ktos widzi jak wchodze na jego profil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie coś podobnego do tych dwóch profili... nie chodzi mi o netloga, twittera, badoo czy fotke bo tam też mam portale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic gdy nic nie wychodzi
Ukryta prawda - dzieki, no a jak to jest w koncu z tym ktos widzi ze ogladalam jego profil czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że to wielkie gówno zrzeszające ludzi lubiących żyć pod linijkę. Takim ludziom potrzebny Wielki Brat, zeby nad nimi czuwał. Zwykła hołota dająca się prowadzić na sznurku. Żaden z moich znajomych nie miał i nie ma tego gówna. W moim środowisku ludzie fajsbukowi są uważani za gorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaa
Wchodzisz na stronę główną fb Po lewej stronie pod swoim zdjęciem i imieniem i nazwiskiem masz ulubione, reklamy, aplikacje, strony, i tam powinien być napis: więcej, klikasz na to więcej, pokazują się też tam znajomi, klikasz na znajomi, otwiera się okno gdzie możesz utworzyć grupę, jak nie będziesz mogła znaleźć to taki jest link: https://www.facebook.com/bookmarks/lists I tam sobie tworzysz listę - nazwij np. przyjaciele, nie musisz na razie nikogo dodawać, jak utworzysz to zatwierdź, otworzy Ci się strona tej listy znajomych, i teraz sobie możesz wybrać którzy znajomi są na tej liście :) Po czym jak dodajesz zdjęcia, wpisy itd. to masz opcję: niech to będzie widoczne dla: no i wtedy wybierasz konkretne listy, albo np. listy dla których to będzie niewidoczne, czy osoby :) A no i nie znam nic więcej podobnego do fb czy nk co nie jest portalem randkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjklnnnnn
to portale dla tumaństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaa
Nie widać kogo podglądałaś ani kto Cię podglądał, te wszystkie programy i aplikacje które niby to pokazują to ściema, więc spokojnie :) Ja lubię fb, w sumie zastąpił mi gadu, z większością znajomych jak mam się umówić to robię dyskusję w wiadomościach, żeby nie trzeba było do wszystkich z osobna pisać i dogadywać, tylko między sobą gadamy, coś jak konferencja na gadu, tylko wygodniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic gdy nic nie wychodzi
Smutna jestem pod wrazeniem Twoich umiejetnosci, wchodze od razu na fb by to wyprobowac,bo ja tak troche sierotka jestem w tych sprawach netowych :o Ukryta prawda - dzieki za odp.na moje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatnosc i wrazliwosc
a jak gdzies dodaje komentarz np. u znanych osob, to inni potem widza co i gdzie pisalam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaa
A i później jak coś publikujesz to masz pod spodem ikonkę ze znajomymi - klikasz na nią, rozwija się lista, klikasz ustawienia niestandardowe, otwiera się okienko i pierwsza opcja to "niech będzie widoczne dla te osoby lub listy, z rozwijanego menu wybierasz: określone osoby lub listy, no i zacznij wpisywać nazwę listy, pojawi się do wyboru i voila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaa
A i później jak coś publikujesz to masz pod spodem ikonkę ze znajomymi - klikasz na nią, rozwija się lista, klikasz ustawienia niestandardowe, otwiera się okienko i pierwsza opcja to "niech będzie widoczne dla te osoby lub listy, z rozwijanego menu wybierasz: określone osoby lub listy, no i zacznij wpisywać nazwę listy, pojawi się do wyboru i voila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic gdy nic nie wychodzi
smutnaaaa to niemozliwe, ze az z taka latwoscia tym wszystkim tam operujesz, dla mnie to troche czary mary :) Widze juz na fb to co pisalam o znajomych/wiecej itd....teraz do dziela, absolutnie nie mam takiej wprawy jaka Ty posiadasz :) Chce tylko by konkretne osoby widzialy moje foty,wpisy a czasem nikt i tez sie zastanawiam jak ktos powyzej czy jak gdzies wpisuje komentarz to widac co wypisywalam ? :D oby nieeeeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że to wymyślone dla spędzenia przeciętnych ludzi w jedno miejsce i podpowiadania im, co jest cool. Są to ludzie łatwo-sterowalni, często gadżetomaniacy, płytcy i niezbyt wyrafinowani. Inteligentni już dawno po rezygnowali, bądź obchodzili ten przybytek bylejakości z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttakajednaosoba
postanowilam postawic topytanie tutaj co sadzicie o fenomaenach? fenomenem tego czy tamtego... czy to jest dobre, zle? coo tym sadzicie? napiszcie. skad one sie biora. np. nikt nie spodziewa sie czegos, a tu jakas glupota???? zrobila taka kariere czy cos w tym stylu. ktos sie tak wybil. takie rzeczy. skad sie to bierze i jak? ktos cos moze napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaa
A gdzie komentarze? W sumie tego to nie wiem, na pewno na pasku po prawej się pojawia info że coś skomentowałaś, ale nie jestem pewna czy ktos może znaleźć wszystkie Twoje komentarze na fb które gdzieś dodałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty95
Uwazam ze fb to jedno wielkie g .fb i nk ograniczaja myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×