Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arecki446

kawusia z rana

Polecane posty

akurat w tym tygodniu, albo okresie, natura wypiela sie na wszystkich;-) to taki wniosek po przejrzeniu prognoz pogody i skarg i klniec co niektorych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż nic na to nie poradzimy Zamiast Wiosny mamy Zimę i kilkunastowe przymrozki. Dla pocieszania mogę powiedzieć że na takie zimno dobrze jest wygrzać się w Saunach. Tam zawsze gorąco. Kawą też można się rozgrzać ale na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek masz rację,ale na takiej pogodzie to ja kasę tracę co najmniej z jednego źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kocura tez. pojechal z kociarnia po koparke, mial jutro u nas wogol kurnika "linie obrona" przeciw lisom robic. w zeszlym roku 42 brojlery i 2gesi skubane zagryzly...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma nic za darmo niestety. Sauna może trochę kosztuje ale przynosi lepsze samopoczucie i zdrowie. Chodząc regularnie do sauny pozbywamy się z organizmu toksyn oraz hartujemy swój organizm np przed chorobami czy przeziębieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saunę to ja mam w domu ale ile można leżeć? Tu trzeba kasę zarabiać. Poza tym nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ale np na Basen czy jakuzzi to każdy może. Wiem że osoby z problemami sercowymi do Sauny nie powinni chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na basen chodzilam co tydzien. w czasie przeszlym, bo mlodszy kociak jeszcze do konca maja nie moze. a ja sama nie pojde. dzieciak i tak teraz z bardzo duzo musial zrezygnowac. a jacuzzi... wiesz ile kosztuje podgrzanie takiej ilosci wody do temp powiedzmy 32st przy tej temp na zewnatrz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Jarek.a ja taką chorobę mam. Ostatnio echo serca wykazało mi ok.32% wydolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzataxxx
Kotka dzięki za natchnienie, też wymyłam okna, obym tylko nie była na święta chora. Umyłam u siebie , u mamy , a córka już swoje zrobi sama. Do sauny boję się iść, ale na basen pójdę jak tylko będzie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po dlugiej przerwie nieobecnosc.Wczoraj mialam jechac do Belgii a wrocilam ze szpitala po powaznej operacji,wlasnie na ,,kamice nerkowa.Lezalam 10 dni,teraz bede w domku sie kurowac do 23 kwietnia.BEZ KAWKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa wspolczuje i jednoczesnie zycze Ci szybciutkiego powrotu do zdrowia , odpoczywaj , dbaj o siebie . Widze , ze nadal wczesnie rano wstajesz , to chyba przyzwyczajenie . Do Belgii pojedziesz w pozniejszym terminie , wazne , ze juz jest po wszystkim i jestes w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość track
Dzień Dobry :) Cafezinho przysłało mi wczoraj świeżutką kawę więc i ja się witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×