Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
jak dziś idzie ten pilotaż? bo ja dopiero zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dzwonicie pilotaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://natemat.pl/133843,dramat-pracownikow-call-center-zanim-zaczna-trajkotac-do-sluchawki-musza-spytac-o-zgode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzwonie ale na razie bez sukcesow, a u Was jak? otworzylam szybko ten link ktory wkleila ktoras kolezanka ale przeciez nas to nie dotyczy, nie jestesmy typowym cc, nie sprzedajemy zadnych produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dosc kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Dziewczyny dziś dzwonienie to jakas masakra ,ja nie umowilam zadnej pacjentki a co u Was? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać wyżej bez rewelacji,ale po to jest pilotaż by odsiać ziarno od plew i w dalszych dniach było lepiej tak więc nie zrażajmy się drogie koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam nadzieje ze nastepne dni pozwola nam dobrze pracowac,ze zostanie samo ziarno juz bez plew i bedziemy zadowolone. Pozdrawiam Buziaczki dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grunt to pozytywne nastawienie :) oby tylko nie trafialy sie chwasty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dokładnie pozytywne podejście to podstawa:) u mnie też tak średnio jak u Was. A Kochane powiedzcie mi jak to jest po pilotażu jak infolinia wpisuje kontakty do terminarza to jest to pewne ze akurat te pacjentki które ja zarejestrowalam to trafią do terminarza? Sorry głupie pytanie ale mam obawy kiedy sama w terminarz nie wpisuje. Wy też macie taką niepewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja tez ma ta niepenosc dlatego spisuje wszystko na kartke, jak cos to samo sobie wpisze , ostatnio wlasnie nie dzwonilam pilotazu wiec nie wiem jak to bylo, szef niby pisala wtedy w mailu ze beda nawet wpisane te Pani z miejscowosci do ktorych nie bedziemy dzwonic ale ja tam wole miecc wszystko pod kontrolu i dlatego spisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też przy sobie mam notatnik i sama kontroluje swoje zapisy:) wole dmuchać na zimne:) czy jeśli się zdarzy taka sytuacja, że infolinia nie naniesie mi pacjentki w terminarz to sama mogę to zrobić, tak? oczywiście po uprzedniej konsultacji z pacjentką czy jej godz pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze jedno pytanie. jeśli okaże się że nie będziemy dzwonić do danej miejscowości a ja np zapisałam tam pacjentkę to, że tak powiem po ptokach i ona nie będzie mogła skorzystać z badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak nie bedzie danej pajentki to jak najbardziej masz prawo sobie ja wpisac do terminarza, wkoncu to Ty ja zdobylaś :) ale mysle mozna zaufac infolinii i ze wszystkie beda wpisane tam gdzie trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szef pisal ze te Panie z miast do ktorych nie bedziemy dzwonic beda wpisane wiec tego sie trzymam i mam nadzieje ze rzeczywiscie tak bedzie ;) a jesli nie to napewno bede sie upominac u szefa o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za pomoc. ja też mam taką nadzieję i tez kurczowo się tego trzymam:) pozdrowienia dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jak wam dziś idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero dzwoniłam i nie wyświetliła mi się karta i musiałam tak improwizować że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba strone odsiwiezyc jak sie karta nie wyswietla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow wyplata bedzie na czas! wkoncu jakaies info na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak niezupelnie na czas bo w przyszlym tyg bedzie juz marzec ale dobrze ze chociaz jakas informacja na ten temat mnie tez czasem karta sie nie pokazuje i zanim sie odswiezy strona to musze plesc trzy po trzy i wkurza mnie troche to skakanie w terminarzu od Bielawy po Strzelin na przyklad, bo sporo czasu to zajmuje, ale poza tym to na razie idzie sprawnie, oby taki byl caly dzien!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie narzekajmy bo i tak jest duzy postep widac ze sie szef stara i chce cos zmienic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko żeby nie to nasze narzekanie to pewnie nadal stalibyśmy w martwym punkcie :) a tak, dzięki pospolitemu ruszeniu na forum możemy się cieszyć zmianami na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że dziś dobrze wam idzie drogie koleżanki:) to i ja zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś już pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje ale już 3 razy ochrzan zebrałam dziś od pań > już zrobiłam dajcie mi ludzie spokój z tą mammografią! takie usłyszałam na dzień dobry czyli dziś nie jest mój dzień ::(kiepsko dziś mam a u Was dziewczyny jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziś Wam idzie drogie koleżanki?:) Bo ja dziś nie pracuje, robię sobie wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×