Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
Jest super Szef stanął na wysokości zadania .Wielkie dzięki szefie ,nareszcie mozemy pracowac tak jak poprzednio Buziaczki dla wszystkich koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak poprzednio?? to juz bylo kiedys tak dobrze?? a to ja niestety na takie czasy sie nie zalapalam! dzisiaj gdybym wszystkie moje panie miala na luty to bylabym happy jak cholera, a tak to jestem tylko... happy;) jesli tak dalej bedzie to sie tak rozpuscimy ze gdy umowimy 10 pan dziennie to bedziemy narzekac- ojojoj jaki dzis kiepsciutki dzionek sie trafil! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to taki walentynkowy prezent haha albo spozniony mikolajkowy haha a w ponodzialek szara rzeczywistosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis to jak Pendolino lecimy :D nigdy tyle nie umowilam co dzis przez prawie dwa lata pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i odziwo dzis 13 PIATEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak poszło nowym kolezankom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z tych "starych" bylo nie raz blisko dzisejszego wyniku ale dzis jest rekord ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez rekord dzisiaj, dotad najwiecej pan umowionych bez kontaktow mialam 20:) taaak, jak pendolino tylko zeby jeszcze to pendolino dojechalo do celu z wszystkimi pasazerami na pokladzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie do marca jeszcze 2 tygodnie wiec roznie moze byc... losowe wypadki, grypy itp takze ja sie jescze nie nastawiam na jakis wielki sukses i wielka wyplate, jak bede miec czarno na bialym ile babeczek sie zglosilo i zrobilo to wtedy bede sie cieszyc, jestem realistka poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje wszystkim ciesze sie ze Wam tez sie powiodlo " bez kontaktow" ale prawda jest taka ze mialysmy ulatwiona prace bo byly kontakty gotowe z nazwiskami i z datami, Panie byly ze tak powiem " pewniakami" , mysle ze gdybysmy dzwonily na slepo tak jak do tej pory to nie byloby tak kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj dzwonilysmy "na slepo" i tez bylo kolorowo wiec o co kaman?? daj sie cieszyc ludziom bo nie wiadomo jak dlugo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zlupelnie na slepo, nie byly to miasta na chybil trafil, tylko z pilotażu... nie zrozum mnie zle ja sie ciesze i oby tak juz zostalo na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ajki byłby pogrom jak by były takie bazy z ZG i Medici..oddam sie marzeniom teraz :D a my zmeczone pracą a nie bezczynnym gapieniem w ekran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo zarobki jak na etacie hmm najnizsza krajowa... to moje marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej dziewczynki wy też dostałyście dziś rachunek od 02 lutegodo13 lutego??? to normalne? bo ja nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co? raczej to dziwne, ja nic nie mam narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam dziś idzie? Bo u mnie źle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też bez rewelacji,ale kochana, nie ma co się przejmować, codziennie nie możemy trafiać na żyłę złota, bo byśmy się zanadto rozwydrzyły;) trochę kontaktu z ziemią też musi być;) ale tak na marginesie liczę po cichutku,że jeszcze będzie MMZG na luty, bo przydałoby mi się jeszcze z 30 babeczek bym się czuła usatysfakcjonowana na ten miesiąc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie gdyby nie kontakty to tez byloby lipnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Wam idzie z "instrukcja "prowadzenia rozmow? stosujecie wszystkie zwroty, czy czesiowo czy moze pozostalycie przy swoich sarych sprawdzonych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki toco z tym rachunkiem czemu dostałam bo ja teraz zastępuję koleżankę i nie dostałam jeszcze rachunku, dziwne od 1 lutego do 13 lutego mam taki rachunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wam idzie jasienica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastepujesz kolezanke? czyli domyslam sie ze jestes pania z infolinii pracujaca na umowe o prace? to nas sie nie pytaj bo Ty jestes zatrudniona na innych warunkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to mozlwe zeby dostac rachunek za LUTY i to jeszcze za polwe miesiaca jesli styczen nie jest rozliczony, nie wiem o co chodzi... nigdy takiego czegos nie bylo! komus sie chyba nudzi i wymysla bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jasiennicy nie ma terminow przeciez to po co tam dzwonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego??? jesli dziewczyna ma umowe o prace to pewnie dostaje rachunki regularnie bo ma stala wyplate... my to co innego bo nasz rachunek zalezy od ilosc***acjentek ktore umowimy i czekamy az przychodnie je potwierdza, a ona nie musi na to czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jesli ktos ma umowe o prace czyli pisze to koleazka z infolini to jak moze dostac rozliczenie za polowe miesiaca? a wgole skad wiadomo ze one maja umowe o prace, etat? przciez tez moga byc na umowie zlecenie tylko platne za godzine... nie wiem o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziewczyny ja pracuję tak ja wy dostałam za luty może z jakiejś innej przychodni, zaczęłam pod koniec stycznia i może to jakoś uwzględnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze szef dziekuje Ci za wsólprace ... pytaj u zrodla czyli u niego na ten temat nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×