Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
Kochane wiem, że gdzieś już to pytanie zostało zadane ale nie mogę znaleźć w którym miejscu zatem zapytam. Co to znaczy nbw?mam taką pacjentke w terminarzu i jest potwierdzona na niebiesko z adnotacją nbw. Nie wiem jak to mam odczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Koleżanki:) w terminarzu mam potwierdzona pacjentkę na niebiesko z dopiskiem nbw. co to znaczy? pozdrawiam serdecznie Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nbw - nie bylo wieczorem, nbr - nie bylo rano........ tak mi sie wydaje...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak dokładnie tak:) dzięki bardzo:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane z okazji naszego święta życzę Wam wszystkiego co najlepsze, samych sukcesów, wiele miłości oraz uśmiechu na twarzy każdego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzajemnie koleżanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam dziś idzie dzwonienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Dziewczyny:) ale dzisiaj baza przedzwoniona, dialer nie wybiera numerów:) widze, że dajecie rade:) i dobrze!:) a słuchajcie jak dialer wybiera mi numery w telatynie i rzeczycy a nie ma w terminarzu wolnych terminów to co sie nie dzwoni do tych miast? bo niby gdzie mam rejestrowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ja tez to zuwazylam i tez nie wiem czy umawiac i zapisywac w dialerze i spisywac na katrce w razie w czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie ma wolnych terminów to ja nie dzwonię do danej miejscowości, ponieważ nie wiadomo czy szef doda nowe więc po co mam siebie i babki w balona robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak a co jesli mam kontakty umowione w takch miejcowosciach? mam sobie je odpuscic ? moim zdaniem zawsze powinno byc duzo terminow... i tak nie wszystkie Panie przychodza wiec nie powinno byc tak ze jest ograniczona "liczba miejsc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze, ze skarga to Medica zdazy w tym samym dniu a z potwierdzaniem wizyt to sie ociaga 2 miesiace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie nie wspone juz o wyplacaniu pieniazkow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak jeśli coś nie jest ok to natychmiastowa reakcja, a jeśli chodzi o potwierdzenie wizyt to czeka się nieskończenie wiele czasu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie troche z innej beczki powierdzalyscie moze Panie na jutro w Skolyszynie ? bo nie zgadza mi sie miejsce postoju w terminarzu mam co innego a w tabelce co innego.... wiec gdzie wkoncou stoi wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak Wam idzie w Gdyni? jak ludzie reaguja na nowa regułke? ja dopiero zaczynam i wydaje mi sie troche za długa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też się wydaje trochę za długa a raczej stanowczo za długa...:) u mnie wiele starszych pań i firm niestety... a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też ale wolę Gdynię od Krakowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I u mnie też glownie starszyzna dziś byla..a co do regułki to często nie zdążyłam jej nawet dokończyć, bo większość ludzi nie wie co to jest Adspectus dla nich pierwsze skojarzenie do reklama\ naciągacze\pokazy i im sie nawet słuchać dalej nie chce:( to tylko utrudnia pracę nie wiem co szef chce przez to osiągnąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej nie jest wymysl szefa tylko szpitala. Pewnie nie chca brac na siebie odpowiedzialnosci ze to oni wydzwaniaja po ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no racja... ale nie zmienia to faktu ze nie ulatwiaja nam tym pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten Otwock albo tez jest juz przedzwoniony albo baza zle wybrana bo dodzwaniam sie do innych odleglych miejscowosci!!! a Wy? dzwoni ktos tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez tak bylo w Otwocku przez 2 h nic tam nie umowilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dziewczyny co tak cicho zrobiło sie forum,od kilku dni zadna sie nie odzywa co u Was słychac Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bo lipnie idzie umawanie i pewnie nie chce sie wiekszosci dzwonic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny :)tez się zastanawiałam nad tym dlaczego żadna się nie odzywa. Dziś Kochane ZG. Ale u mnie i tak sporo pomyłek nieprawidłowe nr tel no i babeczki chętne ale termin na jutro im nie pasuje... a jak u Was się sytuacje ja kształtuje? Pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jakies wrazenie ze te numery sa przedzwonione takie resztki bo przeciez to nic nowego dzwonilysmy juz w te miejscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam sie dzwoni czy w zg sa jakies efekty umawiacie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos tu nie tak... nikt sie nie odzywa, jakis przestój w dzwonieniu, ciagle to samo, numery przedzwonione, luty nie potwierdzony,ogolnie lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×