Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
hej Koleżanki:) mam problem, chcę się zalogować do dialera i wyskakuje mi komunikat po uprzednim wpisaniu prawidłowego loginu i hasła że taki użytkownik nie istnieje. Z kolei przy logowaniu do terminarza nie mam żadnych problemów.pisałam do szefa ale nie dostałam odp. czy może to znaczyć że już nie pracuje w tej firmie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Koleżanki:) mam problem z dialerem, po wpisaniu odpowiedniego loginu i hasła wyskakuje mi komunikat, że taki użytkownik nie istnieje. z kolei przy logowaniu do terminarza nie mam żadnych problemów. pisałam z tym problemem do szefa, aczkolwiek nie dostałam jeszcze odp. czy to może oznaczać, że już nie pracuje w tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szef w weekendy na gg raczej nie jest dostepny, poczeaj do jutro napewno to jakos wyjasni ;) a tak na przyszlosc to najlepiej zapisac sobie hasla w przegladrce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy macie już powpisywane wszystkie pacjentki z Łodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam :( a myslalm ze moze przez weekend zostana wprowadzone a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny. :)jak się odniesienie do wczorajszego maila od szefa? Pozdrawiam. Miłego dnia. Dajcie znać jak dziś Wam się pracuje, bo ja dopiero po południu zaczynam dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje nie tylko wtedy jak jest MMZG wiec pierwszy punkt nie byl skierowany do mnie ;) a pozostale ? fajnie ze wyjasnil co i jak kiedy beda Panie wprowadzone, uspokoiłam sie troche duzy plus dla Niego :) oby tylko nie zagineła jakaś po drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakos nie wierze ze sa osoby dzwoniace wylacznie do zg bo musialyby pracowac 1, 2x w tyg, wiec gdzie bylby sens;) i tak zarabiamy malo a liczac na sama zg to juz w ogole jakies grosiki by wyszly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro szef o tym wspomnial to cos musi byc na rzecz, mysle ze chodzilo o to zeby pracowac aktywnie nie tylko wtedy jak jest MMZG...zeby ta aktywnosc pokazywac rownomiernie we wszystkich kampaniach i nie faworyzowac MMZG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że w Gdyni terminy dość płynnie upływają a u mnie idzie marniutko.. albo nie mam szczęścia albo wszystkie pracownice się uaktywniły pod wpływem maila od szefa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie już kaskę za styczeń na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam,ale jesli ma byc w tym tygodniu to na pewno bedzie. Za to humor od rana popsula mi wiadomosc o potwierdzaniu bo to niestety strata czasu dla nas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez nie jestem zadowolona z tego :( przeraza mnie to "wyciąganie" peseli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tez, ale jesli skumuluje sie na jeden dzien sporo pacjentek z Lodzi i ZG to wez to wszystko potwierdzaj, przeciez to zajmie sporo czasu i zamiast umawiac to bedziemy tracic czas na potwierdzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokladnie,a juz byla nadzieje ze moze ciut ciut wiecej bedziemy zarabiac a tu lipa ... przeciez chyba prosciej byloby zatrudniuc jedna dodatkowa osobe tylko i wylaczenie do potwierdzania, wyszkolic ja porzadnie co i jak mowic i wszyscy byliby zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plonne nasze nadzieje byly jak widac ;) a jak u Was z frekwencja w ZG w ogole? bo u mnie do kitu jak dotad czyli o wyzszych zarobkach mozna zapomniec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jeszcze w lutym nie wszystko potwierdzone...czekam z nadzieje ze nie bedzie tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Dziewczyny:) Wy potwierdzacie pacjentki z mmzg i Łodzi tylko na te najbliżesz dni czy tez dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede potwierdzac dzien przed wizyta :) chyba ze bedzie ich bardzo duzo to wtedy 2 dni przed wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane jak dzwonicie kampanię kontakty łodz marzec5 to w terminarzu tez nie macie dostepnych wolnych terminów na badanie? czy tylko u mnie takie rzeczy sie dzieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u wszystkich tak jest...przeciez szef informowal zeby zapisywac w dialerze a infolinia je przeniesie do terminarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak zgadza się. Dzieki, pogubiłam sie w tym trochę ponieważ miałam problem z dialerem i jakos tak bardziej koło mnie te informacje przeszły:) mam nadzieję, że to nie rzutuje na moją pracę. jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny :)jak Wam dzisiaj idzie?pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość 2015.03.04 dziś piątek wyplaty nie mam :( i dzis juz nie bedzie! cos nie dokonca slowny jest ten nasz szef !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz że już nie będzie dzisiaj? pytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ...tylko w moim banku jak po 11 nie ma nowego przelewu to znaczy ze juz do konca dnia nie bedzie, czyli wczoraj szef nie wyslal wyplaty, jesli zrobi to dzis to kaska bedzie dopiero w poniedzialek ;( jestem zawiedziona tymi obietnicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam kolezance pytajacej jak dzisiaj idzie - moze byc ale ciesze sie ze juz piatek bo jakas zmeczona jestem tym tygodniem, rowniez pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale lipa dzisaj, nie dosc ze kiepsko idzie to jak tu potwierdzac na jutro jak nie wiadomo w jakich godzinach beda mammobusy, zero inforamcjii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z tym potwierdzaniem to rzeczywiscie lipa bo trzeba sie odrywac od dzwonienia, nie wszystkie odbieraja albo sa w domu i trzeba pamietac by zadzwonic drugi czy trzeci raz,nie podoba mi sie ten pomysl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie wukrza ze nie ma dzis informacji w jakich godinach beda jutro staly :( powiem zeby przyszly do poludnia a mammo bedzie od 14.. to po co dzwonic ,umawiac i potwierdzac...starta czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×