Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
Nie chowam urazy, kingu. Ja też nie chciałam Cię zdenerwować. Powodzenia Tobie także! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od poniedziałku do dzisiaj (z przerwa we srode i piatek) umówiłam 18 kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz pytanie ile z tych Pań przyjdzie i jeśli nawet przyjdzie 18, to czy pracodawca zapłaci za 18, czy powie, że przyszło 5 :] Śmierdzą te zasady na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoni sie do pacjentek ktore nie przyszly i pyta sie dlaczego Pani nie przyszla, wiec nic nie smierdzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca11
Dziewczyny a pracujecie po 20 godz tygodnowo czy wiecej? Te 18 pacjentek zrobilas w 20 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje około 20 godz, czasami więcej ale jak mi nie idzie, to rzucam to i po pracy. ciężko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pracodawca wysyla ci ile godzin pracowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie, ale ja pracuje dopiero od 13 lipca więc może jeszcze wyśle, a Pani długo już pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje 3 tygodnie i tez nie wysyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może on tego nie sprawdza, było w umowie że na początku tyg bedzię takie info wysyłał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A któraś z Was dostała już wynagrodzenie? On się ogłasza od przeszło roku, więc osoby pracujące u niego już dawno powinny mieć doświadczenie z wypłatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynagrodzenie za maj dostałam 28 czerwca :/ Nikomu nie polecam tej pracy. Co z tego, że zapisałam sporo kobiet jak 1/3 z nich nie poszła bo jednak stwierdziły, że nie chcą się badać albo zapomniały- a dzwoniłam i przypominałam. Ja już zrezygnowałam. Może ktoś ma więcej szczęścia albo lubi jak go ktoś obraża przez telefon czy rzuca słuchawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile zarobiłaś jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca od niedawna
Ja tez chcialabym wiedziec ile zarobilas, tak chociaz orientacyjnie i cy szef nie robi problemow jezeli ktos chce sie zwolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca od niedawna
a dlaczego tak pozno dostalas wyplate? Przychodnie nie potwierdzily czy pacjentki przyszly na badanie czy poprostu pracodawca sie wykrecal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak późno wypłata?- pracodawca w połowie następnego miesiąca przysyła rozliczenie na maila. Następnie trzeba to wydrukować i odesłać do niego tradycyjną pocztą a później to już czekać aż łaskawie zrobi przelew. Może przychodnie późno z nim rozliczają się. Jeśli chodzi o zarobki jest to kwestia indywidualna. Jak masz szczęście i trafiasz na kobiety, które są w odpowiednim wieku (dzwoni się na chybił trafił) i jeszcze do tego nie badały się przez ostatnie 2 lata + chcą podawać swoje dane przez telefon osobie, której nie znają to pewnie można zarobić. Mi się nie udało. Na początku praca wydaje się w porządku. Pracodawca ok, jak coś źle się wpisze w program to poprawi. Odpowiada dosyć szybko na maile lub na gg. Nie trzeba wydzwaniać 20 godzin tygodniowo- ale im mniej pracujesz tym mniej zarabiasz- logiczne. To ty decydujesz ile godzin pracujesz dziennie i w jakich godzinach. Problem zaczyna się wtedy gdy pracodawca zaczyna wprowadzać pacjentki, które były na badaniach a które nie. I motywacja do pracy maleje jak 1/3 nie poszła. Wtedy trzeba zadzwonić do tych pań i dowiedzieć się dlaczego ich nie były i ewentualnie umówić jeszcze raz. problem jest gdy nie poszły panie z mammobusów, bo mammobus pojedzie tam pewnie najszybciej następnym raz za 3 m-ce. Miałam kobiety, które przemawiałam po 3-4 razy a i tak nie poszły- więc straciłam tylko czas bo nie nie dostałam pieniędzy za te kobiety. Trochę się rozpisałam ale mam nadzieję, że komuś to pomoże w decyzji czy składać tam CV ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za wyczerpujaca odpowiedz. A moge wiedziec jak dlugo pracowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurka87
pracowałaś 2 miesiące a ile zarobilaś jezeli mozna wiedziec?? bo nie podawałaś...a jak rezygnowalas to nie placi sie kary bo to umowa zlecenie... a jeszcze jedno oni wysylaja wszystkie informacje poczta czy trzeba isc na spotkanie osobiscie?? i niby pisze ze pracownik nie ponosi kosztów połączeń to z czego mam dzwonić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwonisz z komunikatora internetowego... NinjaLite..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również zaryzykowałam, dostałam info po dniu próbnym że jestem przyjęta. Miałam tylko wydrukować umowę, podpisać i odesłać, ale... zrezygnowałam po 1 dniu. W ciągu killku godzin nie udało mi się umówić nikogo. Praca wbrew pozorom nie jest łatwa. Pierwszy minus to taki, że trzeba trafić na: po pierwsze kobietę, po drugie w odpowiednim wieku i po trzecie taką która nie wykonywała tego badania w ciągu ostatnich 2 lat. Prawda jest taka, że o raku piersi dość dużo się obecnie mówi i kobiety które chcą zrobić to badanie to i tak je zrobią. natomiast kobiety, które nie chcą, choćby na rzęsach się stanęło i tak nie pójdą. Poza tym jest jeszcze jedna kwestia: w czasach kiedy jest mnósto oszustw, w tym również telefonicznych, ludzie nie chcą gadać z nieznajomymi a tym bardziej podawać swoich danych przez tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak jest z ta rezygnacja? nie robi nikt problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zarobkach się nie rozmawia ;), umowa jest na czas nieokreślony z 14-dniowym okresem wypowiedzenia więc żadnej kary nie ma i w umowie nie ma ile kobiet trzeba zapisać w ciągu określonego czasu. Firma jest zarejestrowana w Redzie, wszystkie informacje dostajesz na maila, po dniu próbnym (przez godzinę zapisałam 2 kobiety, czyli niby dobrze) pracodawca zadzwonił do mnie i powiedział, że jest zainteresowany zatrudnieniem mnie. Zgadzam się z przedmówczynią w 100%. Niejedna kobieta, która nawet chciała się zapisać na badanie, gdy powiedziała się, że nie znam jej danych osobowych od razu się rozłączała albo robiła awanturę, że do niej dzwonię na chybił trafił. Najbardziej denerwujące jest to jak dzwonisz godzinę czy dwie i nikogo nie uda ci się zapisać. Zdzierasz gardło bo non stop klepiesz tę samą formułkę a nie ma rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze nie polecam.. pracowałam 3miesiące efekty bardzo mizerne.. umówiłam ponad 100 pań a po odliczeniu wszystkiego dostawałam w okolicach 250zł.. Teraz juz jest cały ewuś więc i tak łatwiej bo jak ja pracowałam to jeszcze go nie było i dzwonilo sie kilka razy a potem kobitka sprawdzila i okazalo sie, że nie może bo np jeszcze pół roku.. kobitki mają też swoje zaufane przychodnie kolejne nie pojda do mammobusu albo za daleko do przychodni, w której są badania. Kobitki nie chcą podawać swoich danych przez tel. Wszystkie panie które przychodzą na badania są zaznaczane na zielono w programie przez panie z przychodni. A co do samego pana Karola to bardzo w porządku czlowiek. Mam nadzieję, że komuś moja opinia sie przyda:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mojej umowie pisze 2h w tyg trzeba mieć rozmów a Wy piszecie 20 jak to w końcu ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziesz dzwonić 2h w tygodniu to na pewno zarobisz... Czytałaś/łeś dokładnie umowę? Jest w niej napisane że pracuje się minimum 20h tygodniowo,a jeżeli nie osiągnie się przez 3 tygodnie co najmniej 2h połączeń (połączenia to nie to samo co 2h pracy!!) to pracodawca może podziękować za współpracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję niespełna miesiąc i zaczynam wpadać w depresję ;) Dziewczyny pracujące tu, wesprzyjcie i powiedzcie, że nie tylko ja tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego tak się czujesz? Kiepsko idzie umawianie czy trafiasz na nieprzyjemnych ludzi? Ile udało Ci się umówić kobiet w ciągu tego czasu odkąd pracujesz? Powiem Ci,że ja czasami też mam dość. Wszystko zależy jak pójdzie danego dnia. Nieraz jest ok. Jeśli nie masz innej pracy póki co, to się nie poddawaj. Lepsze to niż nic, przynajmniej ja tak myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do dziewczyn które pracują trochę dłużej - ile udaje wam się umawiać kobiet miesięcznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Przez wakacje mam dzieci w domu i pracuję tylko cztery godziny dziennie. Są takie dni kiedy w te cztery godziny umówię osiem pacjentek, a są dni, że tylko jedną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×