Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość FenOmen
Mnie ostatnio jak 20 tygodniowo się uda to jestem happy :) Pocieszam się tym, że zawsze po burzy wychodzi słońce, no i tym, że zawsze mam pod ręką Warszawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Usłyszałaś, że zbyt pobożna... Ja trafiam na takie, które mnie Apokalipsą straszą i zapraszają na spotkanie celem oczyszczenia duszy ;) Nacinam się też na automatyczne sekretarki, w których słyszę... czytanie Biblii, albo modlitwę. Nawraca mnie ta praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nikt nie probuje nawrocic, chyba ze politycznie;) Jeden pan powiedzial ze mam glosowac na PiS bo komorowski i Tusk nas sprzedali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm,ja też dużo umówiłam w tamtym tygodniu,a pracowałam po 4-5 godzin. Były fajne miejsca i przypuszczam,że większości dobrze szło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wena89
Ja też miałam owocny zeszły tydzień:) Dzięki temu choć przez chwilę można nacieszyć oczy liczbą umówionych pacjentek, bo gdy już pan Karol odkryje karty i okaże się,że moje panie zamiast na badanie poszły na solarium lub na plażę zrobić się na brąz, to już nie będzie tak wesoło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
hehe, no bo dziewczyny (ponoć) lubią brąz :D Ja ostatnio szyję i pruję i z tego się utrzymuję - co zrobię np. trzy to trzy lubiące brąz mi wypadają, i tak w kółko Macieju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry dziś :) Warszawa na dzień dobry. Juhuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oprócz Wawy mam jeszcze kilku faworytów, gdzie ludzie są nadzwyczaj grzeczni, kulturalni, mili, nie rzucają słuchawkami, nie krzyczą i nie wyzywają;) A tak na marginesie trochę mi raźniej odkąd zaczęłam tu zaglądać i wiedzieć że jest nas więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
I mnie raźniej :) I porównać wyniki można (bo dotąd myślałam, że jestem jakimś nieudacznikiem, skoro wypłaty ok 300 zł będzie (o ile aż tyle będzie ;) ), i widzę że podobny los przędzie co najmniej jeszcze kilka udręczonych, i że nie tylko ja kocham Wa-wę, i napędza mnie to forum (te 62 kobiety w tydzień tak mi spokoju nie dawały, że wczoraj łamiąc swoje zasady usiadłam po raz drugi wieczorem i... w dwie godzinki 10 zrobiłam (dla mnie to cud!). Ps. Dawajcie dziewczyny jakieś nicki, bo trudno odróżnić gościa od gościa. I wspierajmy się dalej. I... pokój na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Dziś widząc tylko WAW mina mi zrzedła, ale powiedziałam sobie: działaj babo! Wykonałam 5 telefonów, bluzgi mnie obkleiły i stwierdziłam, że mam dość. Robię sobie urlop półdzienny :D i jadę na miasto pozałatwiać zaległe sprawiszcza. Po południu na pewno będzie lepiej. Hasło na dziś: jeśli nie ma Warszawy jest banan na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj koleżanki, koleżanki, jakie Wy naiwne jesteście... O tych 62 pacjentkach tygodniowo pewnie szef napisał, by wzbudzić w nas nutkę rywalizacji:P A tak poważnie,to jakby zawsze były miasta typu Bartoszyce czy Starogard gdzie sama umówiłam po kilkanaście kobiet, to tydzień w tydzień można by mieć minimum te 50 pacjentek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo chciałam dziś napisać, dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
A widzisz gościu pode mną, na to nie ma reguły... Mnie np w Starogardzie i Bartoszycach jednego dnia kiepsko szło, a doskonale w Krakowie i Bielsku Białej. Kolejnego dnia zwrot akcji, gdzie ani ani w Krakowie, za to w Bartoszycach zaczęło się dziać... Wszystko to kwestia szczęścia na kogo trafimy i w tym momencie nawet Warszawa może stać się przyjazną. Nie ma reguły na to gdzie idzie a gdzie nie, bo jak idzie to idzie, a jak nie to nie :P Ps. Skoro 50 można wyrobić to i w 62 wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie wiem jak to jest z tym Terminarzem..bo mialam godzine probna i umowilam dwie panie, wybralam termin i w ogole, a czy w terminarzu to powinno automatycznie wyskakiwac te umowione panie? bo potem zerklam i tam nic nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Ja nie wiem czy w tej godzinie próby zapisane pacjentki w ogóle się wliczają. Ja swoich nie mam do dziś, a pracuję ponad miesiąc. Spróbuj jednak ustawić terminarz w odpowiednim przedziale czasowym, bo może masz ustawiony tylko na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościa29
Hej,przy pomyślnych wiatrach można uzbierać 50-60 pacjentek tygodniowo tylko zagadka ile z nich się przebada! Czasami z 10 umówionych w danej miejscowości nie pójdzie 1-2 (rzadkość), a czasami z tych dziesięciu 1-2 pójdą! I wtedy szlag człowieka trafia, zwłaszcza gdy taka delikwentka jedna z drugą z rozbrajającą szczerością powie,że nie poszła, bo była brzydka pogoda i jej się nie chciało,albo zagadała się z sąsiadką! Wyjść z siebie można,ale co zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Od rana jestem bladawa i trochę głupawa, a nawet gorzkawa i deczko cierpkawa, po troszkę chłodnawa i z nerwów głodnawa i myślach brudnawa, bo na opisie znów jest: Warszawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wena89
Czasem nawet Warszawa bywa łaskawa... A gdy do niej dzwonisz, swych nerwów nie trwonisz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa12
Dzisiaj Ostrołęka to na forum cisza bo wszystkie dzwonią;) ale cóż, po dwóch dniach Wawy chyba nam sie należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Wczoraj była męka, a dziś jest Ostrołęka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
... choć i tak czasem jest udręka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa12
Ja mialam normalnie wliczone z dnia probnego, czasami ustwia sie terminarz na genetyke i wtedy nie widac wiekszosci pacjentek, zobacz dobrze czy masz w terminarzu na gorze wszystki pola dobrze ustawione (odpowiednie daty, zajęte terminy, wszystkie miejscowosci i w polu genetyki wszystkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Ja mam dobrze ustawione. W dzień próby zarejestrowałam jednak tylko jedną czy dwie pacjentki, ale sądząc po przebiegu rozmowy (po pytaniach, które mi zadawały), że to były podstawione osoby (tak moim zdaniem przebiega rekrutacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Pytanie pacjentki sprzed chwili: " A ta MONOGRAFIA jest na głowę czy na co?" Ja na to, że na piesi, a pani "a na głowę nie macie tej monografii, bo mnie boli..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Najbardziej nie lubię gdy rzucają słuchawką w trakcie pytania... Normalnie się zapowietrzam wtedy nie mogąc powiedzieć do końca swej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Kolejny delikwent po moim pytaniu: "ja jako świadek Jehowy najpierw musiałbym porozmawiać z panią o Jezusie..." Gdzie ja dzwonię?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaz9
Ja wczoraj miałam godzinę próbną w Wawie, ale nie udało mi się nikogo zarejestrować, więc pewnie nie dostanę tej pracy. Większość osób odkładała słuchawkę, gdy tylko usłyszała o mammografii, reszta była wiekowo za stara :( i jeszcze jakiś podejrzliwy Pan, który powiedział, że mnie sprawdzi, bo niby skąd wzięłam jego numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Nie martw się, mogą Cię przyjąć... Znają od podszewki tę pracę, tak że wiedzą, że czasem są takie godziny, że idzie, a czasem ni w ząb. Głowa w górę i uśmiech się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaz9
dzięki za wsparcie, czekam więc na jakąś wiadomość, może i mi się poszczęści, bo lepsza taka praca niż żadna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo nas dzisiaj pracuje komplet albo każda zapisuje po 10 skoro od rana zniknelo ponad 200 miejsc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×