Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
FenOmen, a ile masz kobiet w miesiącu? Też Ci odpada dużo? Bo mnie czasami tak i można się załamać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mojej umowie też wyraźnie pisze 2h czasów połączeń tygodniowo a nie 20h. Moim zdaniem to powinno sie trzymać tego co jest na umowie a nie to co napisali w podręczniku instruktażowym, a w umowie nic o 20h pracy nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z WAS dostała już ten słynny wykaz godzin pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wena89
Do FenOmen - według mnie ilość godzin jaką przeznaczasz na pracę ma mniejsze znaczenie.Mam wrażenie że ostatnio jakoś trudniej jest, bo jeszcze dwa miesiące temu pracując 4 godziny dziennie umawiałam po 7-10 pacjentek, jeśli umówiłam 5-6 to była podłamka. Teraz coraz częściej mam 1-2 pacjentki na dzień:( To chyba wina miast do jakich się dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, sa miasta gdzie mozna okolo 8 na dzien zlapac a sa i takie gdzie z 2 albo 3 sie ciesze... Ciekawa jestem ile w sumie osob pracuje w firmie i jak kształtuja sie nasze zarobki. Chodzi mi o to ze chcialabym miec jakies porownanie czy dobrze mi idzie czy raczej kiepsko, ale wiadomo ze nikt na forum nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kilkadziesiąt osób pracuje w tej firmie. Przypuszczam że są osoby które umówią z 200 pacjentek w miesiącu. Ja mam połowę z tego,może trochę więcej. Pewnie jak większość, dlatego jest duża rotacja. Do tego wiadomo, że duża część odpada mimo potwierdzania wizyt, które moim zdaniem jest stratą czasu, bo i tak nic nie daje.Którejś zależy to pójdzie bez przypominania,a innej możesz przypominać a i tak nie zjawi się na badaniu. Ja teraz zarobiłam 300zł, akurat na tornister i piórnik dla dziecka;) Może w przyszłym miesiącu będzie lepiej - jeśli wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Ja chyba też przestanę dzwonić celem potwierdzenia wizyty. Na dziś do wydzwonienia miałam pięć i te pięć zrezygnowało, bo na wczasach, bo jednak nie chcą, bo ich przychodnia jest bliżej, etc. Do tego doszły trzy brązowe, które badań nie zrobiły mimo potwierdzenia wizyty :/ Strata czasu. Są takie panie, które proszą by przypomnieć im dzień wcześniej i te wpisuję w kalendarz w telefonie. I jak początkowo w miesiącu miałam 100 tak mam 60 sztuk. Pochlastać się idzie :/ Ps. Jak mam dzwonić do Warszawy to flaki mi skręca - niemili, za daleko, nie chcą, wrzeszczą, rzucają słuchawką. Jak teraz na wykazie widzę Warszawę to prędziutko wyłączam laptopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Jak tak czytam żółte karteczki pozostawione przez poprzedniczkę to banan na twarzy mi wyrasta mimo mizernych efektów pracy, np. "cisza w eterze. Faks. Co jest grane?" albo "pan mówi że nie ma pani, ale ja czuje że on coś kręci", "pani jest, ale nie chce się badać, czuję jednak że chce" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo chcialabym wiedziec jak wlasciwie przebiega dzie probny. Prosze o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Tak samo jak późniejsza praca. Dzwonisz raz za razem i jak Ci się uda to rejestrujesz, a jak nie to nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do FenOmen - hehe, dobre, dobre, też mam nieraz takie,ale generalnie to te żółte karteczki mnie wkurzają, bo mało kiedy dają pożądane efekty. A Warszawa to również jedno z moich ulubionych miejsc;) Mam nadzieję,że pojawi się coś ciekawego na sierpień jeszcze,bo chciałabym uzbierać na czysto chociaż te 100 pań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień próbny to w zasadzie godzina próbna. Dostajesz miasto i dzwonisz pod numer który ukaże Ci się na ekranie. Przedstawiasz się itd, pytasz o panią w wieku 50-69, jeśli trafisz na taką to dopytujesz kiedy się badała ostatnio, jeżeli minęły dwa lata i pani ma chęć oraz pasuje jej miejscówka to umawiasz, powodzenia:) PS. Dobrze zapoznaj się z instruktażem,ale nie jest to trudne, poradzisz sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Czekam na ten Ciechanów wymarzony, wyobrażając sobie, że pań dziesiątki zgarnę, a tu zaglądam w terminarz i widzę, że już po Ciechanowie :( Kiedy dzwoniłyście, bo chyba przespałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wena89
Ciechanów był już jakiś czas temu i terminy rozeszły się w 2 godziny jak ciepłe bułeczki mimo problemów z komunikatorem;) Czy na gg macie to samo od wczoraj czy tylko u mnie się coś popsuło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
KRA SZC BIE CZE WAW i tylko we wspaniałej stolycy jest baza. Tak więc spadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze wam tych 100 na miesiac... Ja bym chciala chociaz 70 zeby premie dostac. I tez kooocham Wawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
No, ja też zazdroszczę. Jak pisałam - co uzbieram to mi odpada i na minusie jestem nawet 30 pań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli was to pocieszy to u mnie tez zazieleni sie ledwie z 70 babek w tym miesiacu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Jeśli Was to pocieszy to u mnie nawet 70 babek raczej nie zazieleni się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wena89
Mnie może zazieleni się z 80 jak dobrze pójdzie;) Ale jesienią nie zdziwię się jeżeli większość zżółknie i zbrązowieje niczym liście na drzewach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Jak mnie się dzisiaj nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Jak tu się zmotywować? Jedna pacjentka zapisana, a dzwonię od 2,5 godz :( I jak patrzę na terminarz, że zieleni mi się osiem pacjentek, to mam ochotę usiąść w kąciku i cichutko sobie pochlipać, ale że chlipać nie lubię to wypowiedziałam kilka magicznych zaklęć z literką "r" w środku, zakasuję rękawy i działam dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coś Ty, to gdzie dzwoniłaś? Ja w dwie godziny miałam 7,a dzień trwa:) Albo ja miałam farta:) albo Ty pecha:( Tyle że takie niepewne te moje kobiety,niby się zapisują,ale mam wrażenie że chcą się wymigać,więc ile z nich się przebada to nie wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
No jak się wreszcie zmotywowałam to bazy nigdzie nie ma :( Szewski piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropunia
ja zaraz potwierdzam chęć wzięcia udziału w dniu próbnym, w sumie i tak siedzę w domu, jak mój mały zaśnie to akurat mogę podryndać, kokosów się nie zarobi raczej, ale zawsze coś, także mam nadzieję, że dołączę do Waszego grona i będziemy się jakoś wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Jak nastroje po Ciechanowie? Chyba pobilysmy rekord w zapisywaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój rekord pobiłam w minionym tygodniu rejestrując w 5 dni 62 pacjentki:) Ale dzisiaj Ciechanów przegapiłam:( Ile dni i miejsc było? Po ile pań udało Wam się zgromadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczczka
Witajcie.. Ja mam w czwartek próbną godzinkę i jak poczytałam co piszenie.... TO STRASZNIE SIĘ CIESZĘ ŻE TRAFIA MI SIĘ WAWKA:):):) Rewelacja. Pan Karol jak widzę chce po pierwszej godzinie mnie już zniechęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wena89
Ja też nie zdążyłam na Ciechanów,ale wiadomo,że nie pracuje się ani nie siedzi przed komputerem cały dzień;) No cóż, nie ma tego złego... Spóźniłam się na Ciechanów,to na pewno nie przegapię Warszawy:P ;) PS.Oleczczka,ta godzina próbna raczej nie będzie należała do najprzyjemniejszych w Twoim życiu,ale nie zniechęcaj się, inne miasta nie są aż takie wredne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa może i jest wredna ale kobiety sa bardziej świadome i wiedza ze należy sie badac. Mam wrazenie ze tam dosyc duzo pacjentek udalo mi sie zapisac. Natomiast w jednej z mniejszych miejscowosci pewna pani powiedziala mi ze jest zbyt pobożna żeby robic sobie takie badanie;) Jesli chodzi o 62 pacjentki na tydzien to ja nawet polowy z tego nie mam:( Chyba ze calymi dniami pracowalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×