Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
dzisiejsze Skierniewice mnie dobijaja..nie mam żadnego zapału do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Mnie też :( Już chyba z dwojga złego wolę Szczecin... Właśnie się przełączyłam. Co do "gościa" poprzedniego - zaznaczaj na spisie - "pani nie chce się badać" i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wena89
Dla mnie SKI i SZC to jeden uj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Co prawda to prawda! Idę na allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Ja pierdzielę! Biegam pomiędzy SZC a SKI pokonując 506,5 km odległości i muszę stwierdzić, że jestem tak zmęczona i znużona, jakbym pieszo pokonywała tę odległość... A efekt wciąż zerowy :( Daję sobie jeszcze 15 minut i idę chyba na rower realnie pojeździć. Samopoczucie choć lepsze będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reszta przed południem ciezko kogoś umówic, czesto odbieraja panie juz starsze, a jak nie to twierdza ze sie badaly, a najczesciej nie odbieraja lub nie sa zainteresowane. Monotonia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Podsumowanie moich odebranych połączeń w SKI: 50% kobiet przebadanych, 30% to kobiety starsze, 19% nie chce się badać. Poluję więc na 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Zapomniałam dodać, że mam dziś około 20% odebranych :( Wysiadam. Ech, żeby choć dniówka leciała to mogłabym dzwonić i dzwonić (aby czas wydzwonić - nawet 8 godzin dziennie). Piękne by to było, nie? 1600 brutto + premia z wydzwonienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, myślę że nie dałybyśmy rady dzień w dzień dzwonić po 8h. To wbrew pozorom męcząca praca. Taki optymalny czas to 5h z co najmniej jedną dłuższą przerwą bo od razu to też za długo by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wena89
Według mnie nie ma reguły czy dzwoni się do południa czy po południu, kwestia szczęścia, bo różnie z tym bywa. Czasami mam więcej pacjentek do południa czasami po południu. W tym tygodniu mam wielkie nic. Odnoszę nawet wrażenie że tyle co zapiszę to mi odpadnie i w terminarzu nic nie przyrasta o ile nie zrobiło się mniej! Bo zdaje się miałam już ponad 100,a teraz mam 99:/ Mógłby pan Karol rzucić jakiś smaczny kąsek żeby człowiek miło zaczął weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Nie czekaj cudów w piątek 13. Ja idę do garów i spać. Zobaczę później... Wysiadam na teraz. Przyrost na dziś - 1 sztuka (i to z infolinii). Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Co do wypowiedzi "gościa" ... Jako ankieter dzwoniłam czasami nawet po 10 godzin! (z tym, że za ankietę miałam np 30 zł! - mobilizacja więc była pełna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestrawnosci mozna dostac od tych odgrzewanych kotletow - co kontakt to pudlo, bo konkurencja byla szybsza,a dodatkowo rozkladaja mnie notatki po poprzedniczkach,np. pan jest idiota,nie mozna sie z nim dogadac, bo rzuca sluchawka, to pytam sie po co umawialas go na kolejny kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do konkurencji... Dzwoniąc do OSC czy do LOD nie mogłyśmy przemawiać babeczek, które zapisane były wcześniej u nich. I ja tak czyniłam, z żalem wielkim, ale czyniłam. Patrząc jednak na terminarz ile mi konkurencja osób podebrała zaczynam wątpić czy uczciwość popłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Jak mi dziś nie idzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Ta LOD mnie wykończy... Niby wybór dzielnicowy, ale jakieś takie fatalne to miasto :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wena89
Mnie cały tydzień nie idzie. Znaczy idzie ale na minus... Dostałyście już dziewczyny rachunki za sierpień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
No właśnie szefa pytałam, bo ja też nie dostałam. Zbroję się w cierpliwość. Tak czy inaczej nie poszaleję więc nie spieszy mi się ;) Ja dziś dwie babki zrobiłam jakimś cudem i to takie niepewne, że czuję się tak jakbym wcale nie zrobiła :(. Muszę nabrać sił i odpocząć, bo chrypa mnie dopadła od tego gadania ciągłego. Zaczynam właśnie weekend - bez dzwonienia i w.k*****enia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję osób chętnych do stworzenia własnej sieci konsumentów. Masz ogromną szansę dorobić lub stworzyć własny biznes. Nie szukam sprzedawców ale osób, które potrafią wykorzystać swój potencjał i są przy tym przedsiębiorcze. Praca nie polega na tzw. „chodzeniu od domu do domu”i wciskaniu ludziom różnych rzeczy. Wystarczy internet i trochę wolnego czasu np. godzinka dziennie na początek. Nie rezygnuj ze swojej stałej pracy! Pokażę Ci jak w ciągu kilku miesięcy zarobić naprawdę niezłe pieniądze… a później, kto wie, może nie będziesz już potrzebował pracy „na etacie”. Praca polega na reklamie FM GROUP - budowaniu własnej grupy dystrybutorów - konsumentów. Działamy w ponad 60 krajach i dalej się rozwijamy! Jeżeli jesteś zainteresowany, proszę skontaktuj się ze mną, a wszystko Ci wyjaśnię i zdradzę tajemnicę jak zostać wolnym finansowo! Pamiętaj! Pracujesz ile chcesz, pracujesz z kim chcesz, firma niczego Ci nie narzuca, żadnych ukrytych kosztów! Zapraszam na moją stronę www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie doliczone szare pacjentki do rachunku? bo ja nie jestem pewna,wolałabym by w rozliczeniu czarno na białym było napisane ile mi pacjentek policzono..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
szare nie są wliczone - przechodzą na następny miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wena89
Czyżby nadszedł kolejny słaby tydzień? Mogłyby się pojawić super miasta nówki sztuki nieśmigane, do których nikt wcześniej nie dzwonił i gdzie przebadanych jest góra 10% pań, czego życzę na ten tydzień sobie i Wam, drogie współpracowniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Ja jak zobaczyłam rano LOD to dałam sobie spokój i poszłam piec ciasto :P Siadłam teraz i widzę nadal nieszczęsną LOD i BIE :( Chyba idę piec kolejne ciasto ;) Do życzeń się dołączam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FenOmen, ja dziś dzwonilam LOD i tylko rano do poludnia, jakies 2,5 godzinki. trafialam nie tylko czysta baze, ale mialam tez troche kontaktow i udalo mi sie umowic 6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać miałaś trochę szczęścia, bo ja przez 2,5h umówiłam wczoraj w Łodzi jedną pacjentkę w dodatku taką która najpierw na mnie nawrzeszczała,więc nie wiem czy pójdzie w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
A ja nie umówiłam wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Dziś umówiłam wszystkiego dwie panie, ale po godzinie obie zrezygnowały (siostry), "bo dowiedziały się, że w mammobusie są trzęsienia i drgawki i nie wychodzi badanie jak trzeba". Na nic moje tłumaczenia. Nie i basta! Ręce mi opadły do samej ziemi. Jakieś fatum wisi od półtora tygodnia nade mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko nad Tobą, u mnie też kiszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Też macie czarne zamiast zielonych numery w Bytomiu? Rozumiem, że to te, które wcześniej zaznaczone były jako nieodebrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Po ostatnim pliku czasów połączeń widzę, że trzy osoby zrezygnowały. Na stronie mojego PUP znów firma ogłasza się, że poszukuje pracowników. Chyba dane jest mi dołączyć się do nich. Nie mam motywacji, chęci ani sił, kiedy od kilku dni widzę miasta do których mamy dzwonić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×