Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

jestem złą kobietą, żaden facet ze mną nie wytrzyma

Polecane posty

Gość IMO12366
ike "a co ? mój mały biedaku? nie poradzisz ?" Przecież Ty chciałaś jego głowy z napisem "orgazm" na 'czole'. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12366
ike "4. lód" Cicho, bo Samueli nadziei narobisz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież Ty chciałaś jego głowy z napisem "orgazm" na 'czole' masz rację.. też wyczuwam zawiść:P i po co te nerwy:P odstąpię ci po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imo! napisałam lód nie- lodzik a akurat w tej kwestii z samuelą do siebie pasujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12366
ike "odstąpię ci po wszystkim" Jak już będzie chłopak w śpiączce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głową też można zdziałać cuda (z napisem czy bez). Choć niektórzy pewnie używają jej tylko do mieszania bigosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy? fajne ciacho na tvn siostro (:P) iftar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12366
ifka* "siostro ike" Iftarko! Martwisz mnie! Liczyłem na to, że powiesz "starsza siostro". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już będzie chłopak w śpiączce? x co za różnica? i tak by niczego nie poczuł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12366
Ike! Widzisz co narobiłaś!? Teraz Niebieski czując się przy Tobie niegabarytowy, będzie się puszył (każdy sposób na dodanie sobie wielkości dozwolony :P ) niczym nasz Rycerz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdole wszystkie ciacha :P Jestem dziś jak przemielona przez maszynkę do mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12366
ike "co za różnica? i tak by niczego nie poczuł" A było ćwiczyć mięśnie Kegla. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dla ciebie normalny wzwód to niecodzienne puszenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12366
ike tarmosi mnie za torbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A było ćwiczyć mięśnie Kegla. x było STANĄĆ !:P na wysokości zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12366
ifka* "Jestem dziś jak przemielona przez maszynkę do mięsa." Iftarko - pozwól, że swoimi wprawnymi rękoma uformuje Cie z powrotem w kobietę. :classic_cool: ike "no tak dla ciebie normalny wzwód to niecodzienne puszenie..." Ależ obronna samica - Niebieski jest chyba autentycznie zagrożony. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12366
przy kazdym wzwodzie sperma uderza mi do mózgu i stad sie biora sie te piekne slowa, stworzone przeze mnie czytane przez was niczym bialy wiersz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów to samo: okrzyk godowy Fikuśnej zwołuje stado i się zaczyna... A Ty IMO mogłeś coś sam wymyślić,by się odciąć Rudej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12366
ike mam cicha nadzieję, ze umówisz sie ze mna w realu, a wtedy spotkamy sie na malego anusika i wrecze ci kulki analne wlasnej robty wykonane z jezozwieza lesnego upolowanego samodzielnie w parku rozrywki w chorzowie. Bede piescil twoje pomarszczone oczko kakaowe, mieszajac w nim, niczym w sloiku nutelli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pie**ole wszystkie ciacha x ta to ma rozmach!! ale wy się chłopcy nie bójcie zgodnie ze słowami ftara wam nic nie grozi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12366
ike "było STANĄĆ ! na wysokości zadania" Bzdura! Zadanie nie tylko niskopienne, ale i głębokie...nie mówiąc już, że bardzo obszerne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niebieski jest chyba autentycznie zagrożony" Cały się trzęsę. Ike, podejdż no do płota, pomierzymy co nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12366
ike pocwiczymy razem miesien kegla zaciskajac zwieracze odbytu na wlasnych palcach wskazujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12366
I w tak oto w przebiegły sposób znalazłem naiwniaka, który uwolni mnie od Rudości...ale tylko do chwili mierzenia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×