Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfgfgjghjgjj

Z kim mężczyźni decydują się na zbliżenie bez zabezpieczenia?

Polecane posty

NO chyba mam troche inna definicje uczucia, no ale niech ebdzie... a dziecko..hmmm dziecko nie powinno byc na zasadzie on chce ja mu dam...no sorry.... to nie jest "danie dupy"" czy kupienie nowego czjanika do kuchni....to juz chodzi o przyslzosc tego dzieciaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się uśmiałam :-)
Ja tam wolałabym bez niż z gumką. Z adrenalinką też jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
do powiedz kretynko: No jest odpowiedzialność, z drugiej strony jak mnie nie wezmie na dziecko to nie wiem czy nie zwieje znowu...bo juz tak mam, że nie lubie zobowiazan i jak mnie ktoś nie przydusi to sie nie zdecyduje, a skoro on mnie urobił , wszystko dał mi na tacy , to mam mu odmawiac? Nieee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
do Tajemniczy31: Skoro mną się opiekuje to nie zaopiekuje sie swoim synkiem? Nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
do powiedz kretynko: Ale to jest wspolna decyzja, bo przeciez powiedzialam, ze sie nie zabezpieczam , a on na to: to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
do Ale się uśmiałam :-) Ja tez lubie adrenalinę...a skoro na mnie poluje to niech mnie upoluję, jejku przeciez nie znam go od dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ, TY a dziecko to dwie rozne sprawy, bardzo rozbiezne...dziecko to inny swiat.zaufaj mi...mam trojke:P powiedz kretynko, oj tam Twoja brocha...nie boj sie nie ukradniemy Ci jej, a podzielic sie czasem mozesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
do powiedz kretynko: Zawsze może się facet zwinąć. Nic nie jest na zawsze. To wtedy powiem: adieu moj ksiażę i wychowam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się uśmiałam :-)
No i tak trzymaj. Martwić się będziesz później, a co tam...raz się żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
Myslisz, ze bylby az takim idiotą, żeby chciec bez gumy myslac, ze zaraz mnie porzuci? To po co wiosłował do mnie 3 lata i wciaz to robi? Po to tylko, zeby zrobic dziecko i zwiac? To bez sensu. Nie demonizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
do powiedz kretynko: A ja ci wspolczuje zgorzknialosci. Zaden facet tego nie wytrzyma i da nogę. Faceci nie lubią zgorzknialych kobiet ktore graja role faceta, a ty to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze szkoda, ze ja nie pstrzegam wszytkeigo zawse w takich jasnych barwach i beztrosko...odmeldowuje sie, bo juz mnie przerasta topic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się uśmiałam :-)
Tajemniczy31 Hmm...czemu inny świat ? Ja jakoś nie zauważyłam, aby był inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
do powiedz kretynko: Dobrze zauwazylas TWOIM ZDANIEM. a moja rozmowa o dziecku wygląda tak: Nie jestem o ciebie zazdrony, możesz znalezc sobie innego... Ja: Mam znalezc innego.ok.. On: Ja tego nie powiedziałem. Ja: Ok. To nie bede szukac. On: Chcesz ze mna zblizenia bez zabezpieczenia? Ja: a jak zajde w ciaze? On: to co? Ja: Okay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się usmiałam;) nie pwoiesz mi ze po pjawieniu sie dziecka, wszytko andal jest tak samo, ze postrzeganie pewnych rzeczy sie nie zmienia, ze nie zaczyansz Swojego zycia przystsowywac do obecsnosci tego malego stworzenia, ze nie myslsiz innymi jzu katgorami, a bestroskie podejscie z czaswo przed dziekciem wydaje Ci sie niemozliwe... , ale inny nie znaczy gorszy... chodzilo mi to o konkretne podjescie autorki do tematu, jak bedzie to bedzie, jak on chce to ja dam, bo tu nie chodizlo nawet o sama chec posaidania dziecka, tylko abrdziej spelnienie zachcianki wspolzycia bez gumki... bez myslenia ze strony autorki o odpowiedzialnosc...nic odemldowuje sie, w razie co jestem dostepny na emial. Pozdrawiam serdecznie i przepraszam za literowki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
do powiedz kretynko: Bo my jesteśmy niegrzeczni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
do Ale się uśmiałam :-): Nie. to on sie bedzie martwil , nie ja. On jest glowa rodziny i bedzie na mnie pracował. ja tez bede, ale przeciez on bedzie sie mna opiekował chyba...nie wystawi mnie chyba na te sniegi z dzieckiem na reku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
powiedz kretynko: Facetóe denerwuja kobiety dominujące, które są jak facet. o wszystkim chca decydowac, takie frygi, które wszystko załatwią, wlasciwie to mu matkuja, bo robia z niego fajtłapę i malego chlopca, nie lubia kobiet zrzedzacych i nieuległych. Wiem to, bo sama jestem straszna hetera i uwielbiam rzadzic i ustawiac wszystko po swojej mysli i nie znosze sprzeciwu :D mamy takie same charaktry, ale w tym zwiazku ja jestemkobieta, a on facetem, a nie facetem i facetem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
do powiedz kretynko: bo wszystko negujesz, nie ma w tobie radosci zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
twoj sposobwyslawiania wskazuje na daleko posunieta zgorzknialosc i skapcanialosc, bez urazu, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
negujesz radosc zycia, popierasz zramolalość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
lubisz rzadzić, bo chcesz decydować za faceta czy ma zrobić dziecko czy nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgjghjgjj
nie możesz tak powiedzieć, że negujesz idiotyzm, bo taka wypowiedz sama w sobie jest idiotyzmem, wiec albo krzewisz i zasilasz idiotyzm albo co najwyżej wydaje ci sie, ze negujesz idiotyzm. Przesłanki? primo po pierwsze - topik nie jest idiotyczny, to pytanie na inteligencje. primo po drugie - moje IQ to 135 więc...też akurat nic o mnie nie wiesz i o mojej odpowiedzialnosci a primo po trzecie - love and peace ;) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×