Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To że ty nie palisz

Czy jest możliwość wypożyczenia psa na święta? np. ze schroniska?

Polecane posty

Gość To że ty nie palisz

Moja córeczka chce pieska, jakiegoś małego albo średniej wielkości, nie chce mieć psa na zawsze, gdyż to dla mnie niepotrzebny kłopot. Czy jest możliwość wzięcia psa ze schroniska na czas świąt a po świętach oddanie go? Albo około sylwestra? Jeżeli nie "wypożyczą" to czy można wziąć a potem oddać? :) Chce zrobić córce przyjemność (ma 4 latka) napewno to będzie świetny darmowy prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghnjmk,l.
oczywiście żartujesz czy naprawde taka głupia jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieEEE wierzę
że są takie bezmyśle osoby :-O no po ptostu nie wierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak dziecko zapragnie mieś siostrzyczkę/braciszka to wpadniesz na świetny pomysł wypożyczenia dziecka z domu dziecka :-O? TO CO NAPISAŁAŚ DLA MNIE JEST PONIŻEJ KRYTYKI! JESTEŚ ŻAŁOSNA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryłka wasza
Swiat wariuje. Postaw sie na miejscu tego psa. Tak.psa! Jiz myslisz ze cie ktos w koncu pokocha a on cie oddaje. Poza tym wziecie psa ze schroniska nie jest darmowe. Jasli masz zamiar spelniac wszystkie zachcianki swojego dziecka to ono niw wyrosnie na rozsadna osobe... Zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka_____
nie gorączkujcie się tak, przecież to prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryłka wasza
Ja wiem ze tacy ludzie istnieja.. Inaczej nie bylo by takiego debilizmu na swiecie:-D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacz tó
kretynka kup bachorowi helikopter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żoneczka wierna i kochana
Twoje dziecko będzie zajebiście zadowolone jak będzie musiało go zwrócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooooonnnnn!!!!!!!!!!1
Żałosna prowokacja. Naprawdę żałosna. Won trollu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
przecież są pieski pluszowe które szczekają , merdają ogonkiem i nie robią bałaganu ! a czy można ciebie wypożyczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kto daje i odbiera...
ciekawe... a faktó, że dziecko psa pokocha i się do niego przywiąze nie bierzesz pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdfbvsa
poco sie motac, zrob tak jak ja. szukasz ogłoszenia oddam szceniaczka. bierzesz mieszka u ciebie 2 miseiace i zawozisz do schorniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest prowo
to jest prowo ale za sam pomysl i wpis to bym autorke zamknela w takim schronisku na okres swiateczny a potem wywalila w Nowy Rok na ulice. Bye bye suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To że ty nie palisz
to nie jest prowo, nie raz slyszalam od przyjaciolki ze tak sie robi. Wrecz przeciez daje dom dla jakiegos psa na kilka dni a wy macie mnie za suke? dasz palec chca cala reke jak zwykle. Dzisiaj jade do schroniska pod moje miasto i tam sie dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby dorosła kobieta miała takie pomysły to aż żal to czytać :o Mam lepszy pomysł! Oddaj córkę a za parę dni ją odbierz :o Dziecko czy pies.....jedno i drugie to istota i przywiązuje się do swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna mgła
już widzę jak córka będzie cię kochała, gdy zabierzesz jej tego upragnionego pieska po kilku dniach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież ona jej
Tego psa nie odbierze!!!przeciez napewno coś złego się przytrafi;auto potraci albo zły pan zabierze:O A potem rosną dzieci takich matek/rodziców i strach na ulice wychodzić!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dzieci z domu dziecka
na święta się bierze a później oddaje to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Stanisuaw Dupczenko
autorka ma dobre serduszko a wy na nią psioczycie, to tylko pies, a dziecko sie pobawi i znudzi, nic mu sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To że ty nie palisz
Jak zwykle jesteście najmądrzejsi. Byłam w schronisku pani powiedziała że nie ma problemu, że na święta jest dużo psów i jest z nimi kłopot i że jak wezme to będzie im lżej. Już sobie nawet wybrałam, wszystko nieodpłatnie tak jakyb na "gębe" Ale wy jak zwykle wszystko wiecie najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest prowo
Ok. Wypozycz pieska dla dziecka. Potem po swietach, jak bedziesz oddawala psa z powrotem do schoniska, spojrz mu w oczy a potem spojrz sobie w oczy - w lustrze. 4 letniemu dziecku psa ze schroniska, jako zabawke na Swieta. Non coments. Chociaz nie... Sucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosna jesteś
nie jesteśmy najmądrzejsi-jesteśmy LUDZCY ! nikt tu nie pisał, że to jest niemożliwe, tylko wszyscy potępili twoje zachowanie, nie potrafiłabym tak przedmiotowo potraktować żywej biednej istoty :-O jesteś wyrachowaną pozbawioną uczuć egoistką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy takich zakupach to
Wypozyczyc psa . Spoko wszystko dzis mozna. Mam nadzieje ze za iles tam lat coreczka ciebie komus wypozyczy i w pizdu. Powodzenia aby ci sie wredne psisko trafilo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecież prowokacja
nie nakręcajcie się bo to jakaś cipa robi sobie jaja z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na gotowaniu
nie często zdarzają się prowokacje stąd taka reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Dziecko też wypożyczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×