Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bkakakaka

UK - czy zmuszanie do pracy w Wigilie i swieta jest legalne?

Polecane posty

Gość donkapatke durniu
Anglicy NIE CELEBRUJA Wigilii! To jest polski zwyczaj kretynko i juz ktos ci wkleil czarno na bialym ale pewnie zbyt dlugie bylo i nie przeczytalas :D Anglicy swietuja Christmas Day i u mnie w miescie zamkniete sa wszystkie sklepy, restauracje, puby itd! Zrozum w koncu tlumoku, ze Christmas Eve nie jest zadnym specjalnym dniem dla Anglikow. Rece opadaja jakie tumactwo wyjechalo do UK :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mklmlk
Ameryka Południowa, niby masz racje, ale uwierz mi, Polacy sa chyba najbardziej wykorzystywanymi emigrantami w Europie (zaden czarny czy muzulmanin nie bedzie pracowac za takie stawki) i gdyby np. muzulmanie obchodzili wigilie i kazanoby im pracowac 24 grudnia, to bylaby afera na caly swiat. W Paryzu zamykaja niektore ulice, bo islamisci musza odprawic swoje modly w ciagu dnia, wiec mysle, ze uszanowanie faktu, iz dla Polaka 24.12 to dzien wyjatkowy nie jest wielkim poswieceniem biorac pod uwage na jakie ustepstwa wladze miast ida w stosunku do innych nacji. Polacy przez to, ze nie potrafia byc solidarni sa traktowani jak biali murzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donka....wiekoszc tutaj twierdzi, że anglicy nie maja czegos takiego jak wigilia... teraz wyobraz sobie ze masz firme...i zatrudniasz w niej ilus tam obcokrajowcow i wszyscy chca wziac wolne bo maja jakies tam swoje swieto w swojej kulturze...i moge zalozyc sie o 1000 zl , ze pierwsza myśl każdego z was byla by taka " a co mnie obchodza ich świeta" To co ja napisałam dotyczy sie także muzułmanów. Nie twierdze, że oni moga a wy nie. Im takze powinno sie poucinać te przywileje wszystkie. Ale to jest osobny temat i wcale nie jest to argument za tym, że wszyscy pracodawcy w Anglii muszą wam dawac wolne w wigilie. I bede powtarzać do upartego, że dostosowywać macie sie wy bo nie jesteście u siebie. A nie anglicy do was. I przestancie mi tutaj wyjezdzac z muzułmanami bo jak wiem jaka jest z nimi sytuacja i wierze wam, że polacy sa dyskryminowani. Ale muzułmanie to osobny temat. I jak Anglicy sobie naspraszali ciapatych i pozwalaja sobie wejsc na głowe to jest ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
przestancie z tymi muzulmanami, jak wam tak zle to zmiencie religie i tez bedziecie miec tyle wolnego przeciez w pierwszy dzien swiat nikt nie kaze wam pracowac! a wigilia to nie jest zadne swieto! i co z tego, ze anglikanski ksiadz powiedzial, ze jest? dla duchownych kazdy dzien jest jakims tam swietem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz zachorować 20/12 i wrócić po świętach, a jak chcą sick note to idź do lekarza i powiedz że masz biegunkę bo zatrułaś się czymś a po tym 48 godzin nie możesz pracować z żywnością. A tak z drugiej strony to w polsce ludzie leż pracują w wigilię, nawet na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet --> czyz nie uwazasz ze troszku za pozno na twoje rady? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererererererereeeeeeeeee
moze autorce sie na pzryszly rok przydadza :D patrzac na to co wypisuje to taka niemota, co w przyszlym roku nadal bedzie na tasmie stala i paczki przesuwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę, bo za 3 miesiące Wielkanoc i pewnie znowu powtórka z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amonou
Jutro jest nowy rok a ja dziś sie rozchorowalam , mam gorączkę jutro ie pójdę do pracy co mi grozi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LKSDTGGGGG
ZADZWON DO PRACY I SIE DOWIESZ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amonou
Bardzo zabawne. Dzwoniłam MUSZĘ MIEĆ ZWOLNIENIE, ale skąd mam je wziąć w nowy rok..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amonou
Pytam jakie konsekwencje mogę ponieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak zwolnienie jak to tylko jeden dzien? lekarz ci nic takiego nie wypisze na jeden dzien, musi byc ponad tydzien. jak jestes na kontrakcie stalym to niky nie ma prawa ci nawet nic powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eg011
Bo Polacy to ciapaki bez woli, zaszczute totalnie gorzej od chinoli. Tylu ich siedzi w UK i nic z tego nie wynika . Zobaczcie jak bezwzględnie islamiści egzekwują swoje prawa .A wy co ciamajdy ? Jak Ali czy Chaleb ma swoje ważne święto to wszyscy się z troska pochylają a wy nawet w przed Wigilją gęby otworzyć nie potraficie ! Jak jest 50% Polaków w firmie to chyba macie jakiś wpływ co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×