Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elka felka

Pamietajcie - 400 zł w kopercie na wesele to DZIADOWANIE

Polecane posty

Byliśmy wczoraj u znajomych, u których rok temu byliśmy na weselu. W kopercie daliśmy 400 zł. No i wczoraj, panowie sobie popili, i ówczesnego pana młodego wzięło na wspominki. A dokładniej, kto ile dał w kopercie. Stwierdził, że na wesele "powinno się dawać minimum 600 zł, a dużo ludzi dawało im 400 zł, a to już jest dziadowanie". Jego małżonka - trzeźwa - omal nie spaliła się ze wstydu. Bo widocznie ona pamiętała ile my daliśmy, a on chyba nie bardzo. Spotkanie skończyło się na tym, że mój mąż (z racji tego, że też już był trochę wstawiony) poszedł do auta po portfel, wyciągnął dwie stówy, położył na stole przed znajomym, zapytał czy teraz jest już okej i wyszedł.... Dodam, że pół roku wcześniej oni bawili się na naszym weselu i w kopercie od nich dostaliśmy UWAGA! UWAGA! - 400 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maki5
no i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to są własnie
polskie wesela. NIGDY W ŻYCIU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekksiisi
A czy mąż tej koleżanki się z wami kontaktował później? Co zrobił wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaator
hehe niezle maż dojebał ... to sie nazywa cieta riposta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalall
dobrze mu zrobił że dał te 200 zł, kretynów nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesio z Wrocławia
Na wesele zawsze przybywam samochodem wartym 300 tys, a wręczam pustom kopertę. Na moim weselu ludzie zostali poinformowani, że nie chcemy kasy i dawali prezenty :) Tak to powinno wyglądać, nie podoba się? Żreć pustą koperte! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesio z Wrocławia
Pustą* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GretaBarbo
i prawidłowo. Wesele to nie jest impreza zarobkowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekksiisi
Wydało się, jesteś debilem, Czesio "pustom", pierwszy wyraz do dziennika :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesio z Wrocławia
Przecież się poprawiłem, poza tym to błąd spowodowany archaicznym T9 nie gryź, bo za krótkie kły masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojiojo
nie zal wam 600zl na takich materialistow?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę studentę
Nie ma to jak robić wesele dla kasy, mam nadzieję, że moja rodzina i znajomi mają inne podejście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalad
dobrze zrobil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaator
no czesio to kozak jestes. urusł bys do nieba w moich oczach jakbym na zaproszeniu przeczytała ze nie życzysz sobie dawania kasa a np. skromne upominiki. a nie tak jak dzisiaj sie czyaz ze chca jakies wina zamiast kwiatow czy totolotki ... toz to kurwa żallll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że kolega jak kolega, będzie udawał, że nie pamięta, ale znajoma chyba szybko na oczy nam się ze wstydu nie pokaże. Już wczoraj widziałam, że ma ochotę męża widelcem zadźgać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalad
ale zaraz zaraz, kto trzyma portfel w ktorym sa 2 stowy lub wiecej w aucie skoro z niego wychodzi na impreze(czyli nie bedzie go jakies kilka godzin) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaator
no jak normalnie, jedziesz do kogos na impreze domowke nie koniecznie w bloku zona niepijaca i wszystk ozostaje w aucvie, poco dzwnic kluczami od domu czy siedziec z portfelem w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaator
a co mialbys robic na weselu i to sam chyba ze wzia bys partnera .... ale chyba na zakrapianym weselu nei wyszło by ci to na zdrowie znajac polska tolerancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaator
wesela sa zajebiste. ja chodze na wszystkie na które zaprosza. ostatnie było we wrzesniu . teraz bedzie chyba w styczniu. na weselach nie pije i sie kozack obawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliboli
wiecie, takie rzeczy sie tylko w polsce dzieja. Mieszkam za granica i tutaj, mimo iz ludzie sa troszke bardziej majetni niz Polacy, nikt nie daje tyle kasy na wesela, wrecz przeciwnie, prezenty sa skromne i nie ma zadnych regul typu "nie wypada dac mniej niz xxx". I niech mi ktos powie, ze wesela to nie impreza zarobkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żelisław
1. żądanie kopert jest dziadowskie 2. nie stać mnie to nie robię wesela ani innych hucznych imprez 3. wesela to wiocha 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka wwww
"urusł"? banda dyskutujących o gównie analfabetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej nie wiem
eh, to się facet skompromitował, materialista jeden... u nas na weselu też ludzie dawali nam koperty - po cholere mi 5 pościeli itp... ale kilka osób dało nawet po 100zł - każdy daje ile ma, ja zapraszam jako gości, nie mają obowiązku nic mi dawać, ale jeśli chcą to wiedzą, że wolałabym pieniądze niż rzecz, która niekoniecznie mi się przyda. A już wyliczanie, że ktoś dał za mało (w ogóle w jakich kategoriach jest to liczone, jest jakiś przelicznik odnośnie ile będzie ciepłych dań, jakiej klasy jest restauracja itp????) to totalne buractwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my specjalnie daliśmy im tyle ile oni nam, bo nie chcieliśmy, żeby na przykład mieli wyrzuty typu: kurcze, oni dali nam 500, a my im tylko 400...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia-Liza
w tym roku bylam na 2 weselach ludzi poniżej 30 lat. wiadomo są na dorobku więc mieli zastrzeżenia co do prezentów. oczywiście zadnych kwiatów tylko jedni toto drudzi alkohol. chcieli - dostali. ale w grudniu ide na wesele starej ciotki. obydwoje są już jako tako ustawieni materialnie a mimo to życzą sobie koperty i alkohol zamiast kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×