Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahmin

Współczesna koieta

Polecane posty

uhwerf---> za to kutas nie zwalnia cie z odpowiedzialnosci za dzieci oraz łozenie na ich utrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gdzieś słyszałam
że niby kobiety mogą mieć problem za kilkanaście lat ze znalezieniem partnera bo niby jak kobieta dzisiejsza robi się "męska" i przez to spada jej atrakcyjność wśród samców niby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v i to właśnie najbardziej mi się nie podoba, że Ty wiążesz emocjonalność ze słabością. Nie chcę kobiety zależnej od mężczyzny, ale związku, w którym obie jego części są wzajemnie od siebie zależne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj miokłajki
za to kutas nie zwalnia cie z odpowiedzialnosci za dzieci oraz łozenie na ich utrzymanie Przecież każdy facet taki robi i to od prehistori o czym ty pierdzielisz a wy od niedawna zaczełyście pracować :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi się by zaszły jakieś istotne zmiany, choć na pewno kobiety w Polsce z każdym rokiem coraz bardziej oddalają się od wizerunku siedzącej w domu, płaczliwej, wzdychającej samotnie Matki Polki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikołaj miokłajki za to kutas nie zwalnia cie z odpowiedzialnosci za dzieci oraz łozenie na ich utrzymanie Przecież każdy facet taki robi i to od prehistori o czym ty pierdzielisz a wy od niedawna zaczełyście pracować xxx kazdy? to koorwa skad rozwody? Jkabys przed oceną przeczytał co kobieta ma do powiedzenia i skad opowiesc o rąbaniu drzewa to byś wiedział że jest sama bo zniewiesciały doopek woli wygodę i kawalersie zycie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brahmin v i to właśnie najbardziej mi się nie podoba, że Ty wiążesz emocjonalność ze słabością. Nie chcę kobiety zależnej od mężczyzny, ale związku, w którym obie jego części są wzajemnie od siebie zależne xxx To nie ja uznaje emocje za słabosc tylko ty sąłbe kobiety za kobiecie:classic_cool: Jetsem kobietą z całym wachlarzem emocji z tą róznicą że je kontroluje czyli poznaje ;) i wyrazam konstruktywnie:P stad moze mało płacze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedząca w domu, płaczliwa Matka Polka jest dla mnie chyba jeszcze mniej atrakcyjna niż zagorzała feministka... Niepokojące jest to, że takie dyskusje zawsze schodzą na skrajności i jakąś dziwną płciową rywalizację. A to, że kobiety wiedzą czego chcą i głośno o tym mówią to dla mnie jedno z ważniejszych osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhwerf ale idiotyzmy,musi umieć się utrzymać i rozpalić w piecu - biedna,poszkodowana, facet nie nie musi robić? jesteś leniwą kretynką,co myśli że posiadanie c*pki zwalnia od pracy i wysiłku. a ty jesteś pieprzniętym palantem , który nie umie czytac ze zrozumieniem akurat robie to wszystko tłuczku jeden i posiadanie cipki z niczego mnie nie zwalnia , natomiast co niektórym palantom takim jak ty , wydaje się , że posiadanie kutasa załatwia wszystko i już nic ich nie obchodzi ,LAcznie z własną rodziną , ale jak widac dupków nie sieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego uważasz, że słabe kobiety uważam za kobiece? Smutek był tylko przykładem emocji, równie dobrze możesz w to miejsce wstawić upojną radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fał, dobór partnerki na podstawie rozmazanego po całej twarzy tuszu do rzęs (czy co tam wam się rozmazuje;) ) to w końcu także jakieś kryterium. Nie podważajmy go. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brahmin Dlaczego uważasz, że słabe kobiety uważam za kobiece? Smutek był tylko przykładem emocji, równie dobrze możesz w to miejsce wstawić upojną radość xx słabe czyli rozchwiane:P dla mnie chwiejnosc czy skoki humorów to słabosc....nie tylko jako domena kobieca ;) choc w duzej mierze to kobiety mają tego w nmnnadmiarze bo zbyt czesto tak mocno scalaja sie z męzczyzną że jego postepowanie czy ignorancja mają na nie ogromny wpływ:P a to jest chore;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczesna kobieta jest tym czym kiedyś był facet i odwrotnie🖐️ dziś kobiety:jeżdżą lepiej niż faceci, napierdalają się lepiej niż faceci, dźwigają większe ciężary niż faceci i sa odważniejszymi żołnierzami(żolnierkami;)) niż faceci, aha i noszą oversizy żeby wyglądać bardziej męsko;) a faceci: mówią bardziej piskliwym glosem niz kobiety, gotują, sprzątają lepiej niz kobiety i noszą rajstopy🖐️i teraz sie zastanawiam czy to juz efekt niekontrolowanej modyfikacji genetycznej na poziomie komórkowym czy wolna wola?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj miokłajki
bo zniewiesciały doopek woli wygodę i kawalersie zycie Ja bym tak nie zrobił jak bym miał dzicko oczywiście no cóż dzisiaj kobiety są wyuzdane i o sex nie trudno a że prwaie każdy facet chce wyruchać dużo kobiet to .....czasami tak wyjdzie :D właściwie ja jestem za wyzwoloną kobietą bo to prowadzi do wiecznego chędożenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałeś Brahminie ? Ona idzie popłakać. Każda kobieta dysponuje setką środków wyrazu, które zadowolą najbardziej wybrednych mężczyzn. Wystarczy odrobinę ją zmotywować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj miokłajki
współczesna kobieta jest tym czym kiedyś był facet i odwrotnie dziś kobiety:jeżdżą lepiej niż faceci, napie**alają się lepiej niż faceci, dźwigają większe ciężary niż faceci i sa odważniejszymi żołnierzami(żolnierkami niż faceci, aha i noszą oversizy żeby wyglądać bardziej męsko a faceci: mówią bardziej piskliwym glosem niz kobiety, gotują, sprzątają lepiej niz kobiety i noszą rajstopy i teraz sie zastanawiam czy to juz efekt niekontrolowanej modyfikacji genetycznej na poziomie komórkowym czy wolna wola? :D:D:D:D:D padłem mocne arnold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj miokłajki
Dążenie do chędożenia, również jest oznaką współczesnych kobiet No i o to chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słyszę lub czytaam gdzieś, ze kiedyś kobiety były baardziej kobiece, a mężczyźni bardziej męscy to mi się od razu w żołądku przewraca :O więc może dobrze, ze przyszlam pod koniec dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie zatem zdać się na chusteczki. Odpowiednio wyeksponowane dadzą dostatecznie silny efekt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego punktu widzenia wygląda to tak ; chce miec tyle samo do powiedzenia co facet z którym jestem - co wolno mnie wolno i jemu, chce miec prawo do śmiechu , płaczu i gorszych dni , ale jednocześnie pragne miec w nim oparcie , czasami lubie poczuc się słabą kobietką która szuka wsparcia na silnym męskim ramieniu. chce jednocześnie zachowac jakąś autonomie i prywatnośc , nie chce byc zależna finansowo . Tak , że przy całym równouprawnieniu , czasami chce poprostu byc tylko kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesctbtb
v34, typowa suka-czyli nadstawić się,a poźniej nic nie robi tylko czeka na łożenie faceta...niezwykle ambitna :) ale to nie był temat głąbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj miokłajki
ale radze wam jak chcecie mieć dzieci kiedyś to idźcie na badania genetyczne czy jest wasze bo z dzisiejszymi kobietami to .....po prostu lepiej sprawdź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikołaj miokłajki---> wiec jak sie dziecka dorobisz i stworzysz partnerski to pogadamy jak równy z równym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×