Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahmin

Współczesna koieta

Polecane posty

Ok, w tym miejscu się nie zgadzamy. Ja skoków humoru nie uważam za słabość. W swoim życiu potrafiłem sobie wyselekcjonować taką grupę (grupy) osób, że nie jestem zmuszony do "konstruktywnego" wyrażania emocji? Czy się kiedyś na tym przejadę? Być może. Ale raczej nie mam problemów, by emocjonalnie radzić sobie z ignorancją. A już na pewno nie uważam za chore tego, że postępowanie najbliższych nam osób wpływa na nasze emocje... To nie jest ani męskie ani kobiece, tylko po prostu ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesctbtb v34, typowa suka-czyli nadstawić się,a poźniej nic nie robi tylko czeka na łożenie faceta...niezwykle ambitna ale to nie był temat głąbie xxx akurat u mnie to ja zarabiam najwiecej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dążenie do chędożenia było od zawsze dążenie każdej z płci, tylko teraz jest ono bardziej otwarte:) Nei, ja nie twierdzę, że współczesne kobiety są mniej kobiece, tylko, że bardziej skrywają tą kobiecość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj miokłajki
płaczu i gorszych dni No właśnie tylko że dzsiaj nie ma równości wobec facetów kurwa 😠 facet musi zawsze być męski i silny nie może mu sie podwinąć noga a kobieta jak jest silna to powie żę wyzwolona jest a jak słaba to zwali że przecież no jestem kobietą mam prawo do słabości macie większe pole manewru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] brahmin Ok, w tym miejscu się nie zgadzamy. Ja skoków humoru nie uważam za słabość. W swoim życiu potrafiłem sobie wyselekcjonować taką grupę (grupy) osób, że nie jestem zmuszony do "konstruktywnego" wyrażania emocji? xxx a co ci daje niekonstruktywne wyrazanie emocji?:P po 1 krzywdzisz innych, po 2 czesto wybuchy są ponad miare i po 3 wychodzisz na idiotę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj miokłajki
mikołaj miokłajki---> wiec jak sie dziecka dorobisz i stworzysz partnerski to pogadamy jak równy z równym Jak równy z równym mówisz ? :D no dobra a na razie nadal będę patrzył na Ciebie z góry :P:P:P malutka kobietko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoki humoru to nie jest słabość. Niezdolność do ukrywania emocji też nie. To zwykła cecha osobowości. Ma jedynie wpływ na sposób postrzegania nas przez otoczenie. Nie do końca wiem o co Ci chodzi w tym punkcie. Wszyscy jesteśmy różni. Mężczyźni i kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikołaj miokłajki---> przeczytaj jeszcze raz co napisała perwersyjna jolka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieviór Skoki humoru to nie jest słabość. Niezdolność do ukrywania emocji też nie. To zwykła cecha osobowości. xxx dla mnie to totalne nieradzenie sobie samemu z sobą. Mało tego jesli ma sie tego świadomosc i nie zgania na charakter mozna to w sobie zmienic czyli dojrzewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiecości kobiet nic nie zagraża póki będzie laatwiej jej wybaczane to, ze jest głupia niż to, ze jest brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fał zdolność do wyrażania silnych emocji rozładowuje stres. Wychodzimy na kretynów ale przynajmniej długowiecznych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj miokłajki
mikołaj miokłajki---> przeczytaj jeszcze raz co napisała perwersyjna jolka Ale ja się z tym nie zgadzam to znaczy zgadzam żebyście były nam równe ale nie zgadzam się że facet który popłakuje jest tolerwany no nie pierdolcie mi tu ja mówię że konkretnie to wam napisze krótko facet ma być MĘSKI a kobieta może być MĘSKA I KOBIECA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie wiem,w jaki sposób mógłbym tym krzywdzić innych 2. Nawet nadmierne wyrażanie emocji pokazuje szczerość tej osoy i otwartość, czyli bardzo atrakcyjne dla mnie cechy charakteru 3. W środowisku, którym przeywam wyrażanie emocji nawet gdy wiąże się z rzeczami irracjonalnymi nie jest oznaką idiotyzmu - czy stwierdzenie, że podoba mi się dziewczyna, u której nie mam szans świadczy o tym, że wychodzę na idiotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukając na siłę równouprawnienia każdym wreszcie facetom rodzić dzieci;) a co niech wiedza kurwa jaki to ból;) żartuję oczywiście, nie ma co ograniczać ani kobiet ani facetów niech sobie będą jacy chcą jeśli są kobiety które czują fizyczną i umysłową przewagę nad facet i dobrze im z tym to ok. Ja zostałam wychowana według zasady urlopu macierzyńskiego a nie tacierzyńskiego i to, że garnę sie do męskich robótek to tylko z konieczności w sensie braku męskiej ręki niż z własnej chęci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojne wyrazenie emocji daje ten sam efekt ale nie musze wychodzic na debilkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoki humorów mogą być wywolaane przez wahania hormonów. Trudno oczekiwać od kobiety, ktra ma te przypadłośc, ze siła woli zapanuje nad hormonami, żeby jej humor nie siadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście , że facet też ma prawo do słabości i gorszych dni , gorzej jak ma je nie ustająco a kobieta nie ma nawet czasu , żeby się troszke porozczulac nad sobą i zaznaczam , że nie jestem obiektywna . Poprostu tęskni mi się za okresem kiedy problemy były wspolne , radości i szczęście też. A od noszenia w związku spodni obtarł mi się uda , od dźwigania worków z węgle kręgosłup pękł mi wzdłuż , dlatego brak mi obiektywizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] brahmin 1. Nie wiem,w jaki sposób mógłbym tym krzywdzić innych 2. Nawet nadmierne wyrażanie emocji pokazuje szczerość tej osoy i otwartość, czyli bardzo atrakcyjne dla mnie cechy charakteru 3. W środowisku, którym przeywam wyrażanie emocji nawet gdy wiąże się z rzeczami xxx to spróbuj niekonstruktywnie wyrazić czyste wkurwienie :classic_cool: zobaczysz ile po tym zostawisz popiołu:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzamy w tej dyskusji do punktu czy kobieta ma być histeryczna, czy nie. Chyba nie o to Brahminowi chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieviór chciałem właśnie przekazać to, co Ty zrobiłaś, że wyrażanie emocji jest korzystne dla naszego zdrowia psychicznego i nie czyni z nas kretynów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshdhg
Współczesna koieta A co to jest ? jesteście dziwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- czy stwierdzenie, że podoba mi się dziewczyna, u której nie mam szans świadczy o tym, że wychodzę na idiotę? xxx brahinim wybacz ale czasem mamwrazenie ze niedouczony facet bierze sie za temat o którym kompletnie nie ma pocjecia:O to jest własnie konstruktywne...niekonstruktywne byłoby dobieranie sie chamskie do laski u której nie masz sznans bo własnie masz zwierzecą potrzebe zblizen:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj miokłajki
Ależ oczywiście , że facet też ma prawo do słabości i gorszych dni No tak ale to są słowa kobiety nie wybierają takiego mężczyzny na związek i nie dziwię się im więc mógłbym powiedzieć że nigdy nie będzie do końca równości :D ale ładnie pofilozofowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei, jeżeli Twoja definicja kobiecości jest prawdziwa, to jestem w 100% spokojny:) Moje wyrażenie wkurwienia wywołałoby raczej sporą wesołość niż krzywdę... Zrobienie z siebie debila, to wyrwanie sobie zębami włosów łonowych, ale nie rozładowanie napięcia jakie w sobie nosimy. Przecież każdy rozsądny człowiek zrozumie, że przesada w tym momencie jest wynikiem emocji i nie będzie jej wiązał z naszym intelektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby każdemu wollno wyrażać emocje, ale jak się facet rozplacze na filmie, to towarzystwo jakoś wciąż spogląda na niego jak na idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] nei_nei Skoki humorów mogą być wywolaane przez wahania hormonów. Trudno oczekiwać od kobiety, ktra ma te przypadłośc, ze siła woli zapanuje nad hormonami, żeby jej humor nie siadał. xxx a mnie sie udaje :classic_cool: znalazałam moment kiedy np zespół napieciowy sie pojawia nazwałam emocje które temu towarzyszą, okresliłam przyczyny i konstruktywnie wyrazam "jestem wkurzona i musze coś z tym zrobic" :P napiecie schodzi a ja nie wybucham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×