Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wujek dobra gwiazdka

Prezent na gwiazdkę

Polecane posty

Gość wujek dobra gwiazdka

Hej, Nasi przyjaciele robią remanent w pokoju dla dzieci i myślą o wyklejeniu ścian w jakieś wzorki,bajki itp Pod ten deseń chcemy im zrobić prezent i szukając w sieci znalazłem taką ofertę http://siedmiorog.pl/seria2145_nalepki_na_sciane Co o tym sądzicie ten wzorek z bajkami całkiem chyba fajny. Dzieci w wieku 2,5 i 1 rok Z góry dzieki wszystkim za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może fototapeta z jakimiś wzorami disneya . Teraz tak duzo jest tego w internecie, zwłaszcza na alegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna43
moja rodzina to niestety albo "stety" to sportowcy dlatego prezenty zawsze robię w sklepach sportowych..ostatnio znalazłam fajny sklep global-l.pl gdzie ceny sprzętów są dużo niższe niż w zwykłych sklepach.córce kupiłam rakietę, synowi i mężowi gogle na narty i zapłaciłam niecałe 400 zł..jak na taki sprzęt to nie wiele..jeśli ktoś ma rodzinę takich zapaleńców sportowych jak ja to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naklejki w prezencie-- no juz bez przesady!! lepiej pójść do jakiegoś sklepu z zabawkami typu ToysRUs i kupić jakąkolwiek zabawkę niż naklejki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giennnkowa
Chyba najlepiej bedzie wybrać jednak wyjatkowyprezent.pl To jest taki prezent który z pewnością zapamiętamy na naprawde bardzo długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy dla kogo ma być to prezent na gwiazdkę bo jeżeli dla naszych pociech,to można śmiało polecić dobre i ciekawe zabawki na DzieckoiTy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, ja na allinside.pl widziałam coś podobnego, tam jest dużo tanich i bardzo fajnych rzeczy, może z tego sklepu coś wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×