Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Kapijonka kochana szybkiego powrotu do zdrowia i do domu. Ja juz nie moge sie doczekać kiedy ten straszny rok sie skończy, mam duża nadzieje, ze 2014 bedzie lepszy dla nas wszystkich! Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna wesołych, wspaniałych wypełnionych rodzinnym ciepłem świąt. Niech Dzieciątko Jezus przyniesie ze sobą radość i wypełni Wasze serca miłością :) WESOŁYCH ŚWIĄT!!! a Tobie kapijonka współczuje - masakra co Ty tam przeżyłaś kurde :/ i dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny! ale mam dolinę...................... dzisiaj zobaczyłam swoją ranę....... :-( Bożeeee jak ja wyglądam ;-( jeszcze sączek tam jest więc wygląda to okropnie. jestem załamana. nadal mam mocny szczękościsk, lekarze obawiają się, że mogę mieć porażone nerwy....odechciewa mi się wszystkiego :-( przepraszam, ze Wam tu smucę............ Święta są, ale dla mnie to nie święta...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kapijonko, trzymaj się! Bardzo Ci współczuję. Nie sądziłam, że od zęba aż takie powikłania mogą być...przykro że w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Weszłam na chwilę... kapijonka, trzymaj się Kochana!!! Najważniejsze że już jest lepiej, powoli dojdziesz do siebie :). Przesyłam swoje wsparcie duchowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapijonka to masz Świeta :( trzymaj się, bardzo współczuję, mam nadzieję, że najgorsze za Tobą. Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! obżarte po Świętach???? ja taka głodna.................. jeszcze w szpitalu, ale goi się jak na piesku, na szczęście :-D prawdopodobnie jutro do domciu :-) w końcu utulę się w męża, utule moje niuniulki i będę najszczęśliwsza na swiecie :-) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeta swieta i po świetach :P a co gorsze juz prawie po weekendzie :P Obżarłam sie umiarkowanie było miło, ale naprawdę strasznie szybko te świeta minęły. Kapijonka ciesze się, że w koncu u Ciebie ok, niezle nas tu nastraszyłaś. A wszystko przez głupi ząb... Jak tam wysciskalas rodzinę, pewnie teraz nadrabiasz zaległości świateczne. Wazka, Inka jak tam na wojażach? Ja jestem troche przeziębiona, narazie Tymek zdrowy mam nadzieję, że go nie zarażę. W świeta bylismy w szopce, oglądal osła i owce- był zachwycony. Zwierzatka to ostatnio jego wielka milosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno, że już w domku. Zastanawiamy się nad feriami w tym ośrodku bo jest naprawdę taniutko za super jakość, masę jedzenia, zabiegi, sauna etc. Ale czas aktywnie spędzony bo i spacery i ping pong i apuapark...mały szalał. Katar tam mu minął, klimat mu służył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--- wazka, dawaj namiary na ten ośrodek, skoro tak tanio i fajnie, albo linka :) --- lolipop, Albertos też fan zwierzątek, generalnie wszystko jest cici :D, czyt. kot ;) --- Mnie chyba Bóg pokarał z obżarstwa :D, bo jakieś zatrucie mnie dopadło z piątku na sobotę i miałam burzliwą noc ;). A wigilię dopadło mnie przeziębnie, ale dość szybko przeszło, bo właściwie tylko katar i kichanie. Albert też ma katar, ale na szczęście nic poza tym. Oj umęczyliśmy się 6 dni z nim poza domem, ciągle gdzieś leci, coś łapie, w domu mamy wszystko pozabezpieczane, itp... Jutro ruszam na wyprzedaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapijonka, już w domku? :). Widzę że humorek dopisuje, cieszę się, że już prawie dobrze :). Jak to się stało, że się wdało zakażenie, pisałaś przed świętami że jest lepiej? Ale jak nie masz sił o tym teraz pisać, to nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka namiary na maila Ci wyślę :) warto, naprawdę. Jedyny minus brak sali zabaw dla dzieci. Wyślę Wam też kilka zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
llllllkkkklll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w robocie, ale kręcę sie jak smrod po gaciach, rozleniwilam sie :) Mąż dzwonił, że Tymek u babci awanti zrobił- 4 dni jej nie widział. Z łapami do niej wyskoczył, darł sie i nie chciał do niej iść- super! Ostatnio bardzo podkreśla swoją niezależnośc i uparty jest jak wół- ciekawe co bedzie dalej - az sie boję :] Inka co tam wyhaczyłas na wyprzedażach. Wazka tez jestem ciekawa tego ośrodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misza twoje dziewczynki wyglądają na takie aniołki :P Gaba jak sie nie uśmiecha wygląda na bardzo dojrzałą dziewczynkę a Pola ma zawadiackie iskierki w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misza świetne dziewczyny, śliczne i potwierdzam - wyglądają na grzeczniutkie. Wysłałam namiary na osrodek i kilka zdjęć z wakacji światecznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! My dzisiaj byłyśmy na szczepieniu. Pani doktor stwierdziła, że jest za wysoka ja na swój wiek. Nie wiem czy to prawda no, ale cóż. Nie zmierzyli mi jej, ale waży 12 kg słoń jeden. Kapijonka kochana jak tam się czujesz ? Z zębami nie ma żartów ! Wazka fajnie, że fajnie :-). Inka co tam na kupiłaś ? Lolipop kobieto Ty się za pracujesz. Kupilam miesiąc temu Olce fajny kubek z rurka i cwaniara nie chce z niczego innego pić. Miszka zgadzam się aniołki dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 kg? Wcale nie wygląda na tyle :) a ile ma wzrostu, że za duża? Mały dziś śpi od 14.30 (zaraz 3h będą) a już spał raz. Mąż zwichnął nogę i pomęczę się z nim do 10.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lał zazdroszczę spania. Moja śpi góra godzinę dziennie. No według mojej miary ma +/- 85 cm nie ustoi w miejscu. Nie orientuje się czy to dużo czy mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Kobiety. żyję................ jetem w domu już. Inka, pytasz się jak to się stało????? sama nie wiem............zakażenie poszło prawdopodobnie od igieł od znieczulenia. jestem na tyle wytrzymała, ze brałam to za normalny ból po usunięciu zębów. a to ogromny ropień, ten drugi topień jakiś. nie wiem, nie znam się. w każdym razie zakażenie szło do serca. fioletowa linia kończyła się na wysokości ramion....... pomyśleć, że usunęłam dwie zdrowe ósemki ze wskazań neurologicznych.......... dwie zdrowe.............. i takie powikłania! oj nie ma z artów z zębami, nie ma. jetem 8kg na minusie............ ważę 60 kg przy wzroście 170cm..... marzyłam o tym, ale na Boga nie za cenę takiego cierpienia. nie życzę najgorszemu wrogowi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E to jakaś fest wysoka nie jest. Moja babcia stwierdziła, że ma ponad metr zatkało mnie hehe Ona rano jak się budzi przychodzi do nas i budzi nad wkłada palce do oczów, mi dzisiaj z liścia serwowala kilkanaście razy pierwsze słowo to jest mama am. Mlekiem się nie zadowoli. Dzisiaj zjadła na śniadanie: jajko smażone, 100 ml mleka, później starte jabłko, danonek, zupę pomidorową z ryżem gotowaną na wodzie, ziemniaki, ziemniaki po raz drugi i zaraz będzie mleko i spać. Normalnie małe sumo. Muszę się wziąć za sałatki. Jakos nie wiem co nam zrobić do jedzenia... Będzie 12 osób więc trochę tego musi być. Jak tam plany na Sylwestra ? My chcieliśmy skoczyć na rynek na godzinkę, ale kurde disco to nie mogę klimaty. Scena mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach niestety pozostał jeszcze szczękościsk....... mam nadzieję, ze to nie efekt porażenia nerwów, bo dziad nie chce schodzić. ćwiczę ze szpachtułkami........ aaaa wazka, fajnie, ze wyjazd się udal.zazdroszczę :-) daj namiary na ośrodek. Inka, co upolowałaś?????? na wyprzedażach????? lolipop, widzę, że mały to niezły agent :-P przypomina mi sie moje dziecię starsze jak było małe. zuzla już jet inna. a Kacperkowi zostało :-P podkreślanie swojej niezależności zawsze i wszędzie. :-D Majka, 12 kg? to nie jest za dużo przecież. bez przesady :-) Dziewczynki, Szczęśliwego Nowego Roku!!!! Oby był lepszy od poprzedniego :-) a może dla niektórych nie musi :-) Niemniej jednak obie zyczę lepszego ;-) Narazie wiele wskazuje znowu na zmiany w naszym życiu. az się boję, a z drugiej trony cieszę........ ale zobaczymy co to z tego wszystkiego wyniknie ;-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, to byłam ja Kapijonka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majka. dobrze się czuję , dziękuję :-) zadziwiająco dobrze, ale nie zdradzam się...... tak dobrze jak się mąż mną opiekuje :-P a muszę przyznać, że radzi sobie znakomicie:-D. no i blizna też nie będzie jakaś straszna, na szczęście. goi się ładnie, więc pierwsze wrażenie na szczęście było błędne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×