Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kira556

Separacja/rozwód - Kraków. Jest ktoś?

Polecane posty

Gość gość
Ja w sprawie rozwodu kontaktowałem się z http://dariuszsieka.pl sprawdź go, na prawdę dobry adwokat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia456
Temat ciężki bo od tego jakiego prawnika sobie wybierzemy tak będzie przebiegał cały rozwód.. Ja byłam na kilku spotkaniach z różnymi prawnikami, których polecano na forach internetowych. Dzięki temu mogłam porównać kto jest jaki i naprawdę mi to pomogło :) postawiłam na pana Marca bo ujął mnie tym, że wczuwa się w sytuację i jest bardzo wyrozumiały, w zasadzie czułam się jak na kawie z koleżanką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda31
Mi z ze sprawą rozwodową pomogła Pani mecenas Justyna Węgrzynowicz-Cichońska. Bardzo profesjonalna w swoim zawodzie, zebrała potrzebne informacje i wygrała za mnie sprawę dotyczącą opieki na dzieckiem. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc, tym bardziej, że był to bardzo cięzki okres w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój rozwód zresztą niezwykle ciężki znęcanie psychiczne przez eks w pakiecie nade mną przez pare ładnych lat prowadziła mecenas Aleksandra Wojciechowska, dla chetnych jej strona htt://awkancelaria24.pl. Sąd dzieki jej zaangażowaniu orzekł winę mojego eks i dla mnie alimenty, które zrekomopensują mi kawał straconego życia. Dziękuję Pani Mecenas i zawsze będę polecać każdej kobiecie, która odważy się powiedzieć dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzę jeśli powiem że życie mi uratowała pani Kowalik z kancelarii na stronie http://mk-kancelaria.com.pl/. Dzieci zostały przy mnie, a niestety mąż był dość blisko, żeby sporo tutaj namieszać...wynajął bardzo dobrego i drogiego prawnika, wyszukiwał jakieś „wymyślone” kłamstwa na mój temat...było ciężko, ale pani Magda naprawdę stanęła na wysokości zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiakrakow
Ja zawsze będę polecać panią dr Edytę Kozak-Hamala z kancelarii khm. Pani mecenas jest po prostu świetna i mocno „dożarta” jak to się mówi. Mój były mąż-psychopata był załatwiony na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr G
Wiedza,doświadczenie,profesjonalizm,-to są trzy słowa charakteryzujące Panią adwokat Olge Maciejewską.....jestem po rozprawie - trudnej dla mnie,ale pani Olga w sposób idealny mnie przygotowała do rozprawy,podbudowała psychicznie,i jestem zadowolony z wyniku końcowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tylko, że przed utratą majątku przy rozwodzie uratowała mnie kancelaria https://grzybkowskiguzek.pl. Nie sądzę, żebyś w poznaniu lepszych adwokatów rozwodowych znalazł. Wszystkie wskazówki adwokata się u mnie sprawdziły w 100%. Wróciłbym do nich od razu, gdybym coś podobnego miał znowu. Radzę przy rozwodzie jednak nie żałować na prawnika, bo mężczyzna w sądzie rodzinnym to jest gorzej teraz niż śmieć. Mówię szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kancelarię pani Kowalik w Krakowie. Na stronie http://mk-http://kancelaria.com.pl/ jest pełen opis oferty i kontakt. Konkretna rzeczowa osoba z bardzo sympatycznym i kulturalnym podejściem do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Godna zaufania jest Pani Justyna z kancelarii jwc przy ul. Ariańskiej. Korzystałam z jej pomocy w sprawie rozwodowej i dzieki niej wygrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A powiedzcie mi ile minęło od Złożenia pozwu do rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Bojanowski adwokat

Jacek Bojanowski adwokat wziął ode mnie pieniądze za rozwód i nie przeszedł na ani jedną rozprawe. Do dziś trwa sprawa u Komornika o zwrot tych pieniędzy i jeszcze powiedział że i tak przegram. SKANDAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Moim zdaniem grunt do dobry adwokat, dla którego nie ma rzeczy i spraw niemożliwych.  Ja takiego adwokata znam z kancelarii w Lubinie woj Dolnośląskim. Kancelarię prowadzi Pan Grzegorz Buba od 2005 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja rozwodziłam się z mec Justyna -Węgrzynowicz Cichońska, kancelaria w Krakowie. Miałam trudny przypadek.. mąż przemocowy, do tego ukrywał dochody, nie chciał się wyprowadzić. Sprawa wygrana, na sali sądowej adwokat mojego męża został dosłownie "zjedzony" przez Panią Justynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Moją sprawę rozwodową, a później podział majątku prowadziła pani Justyna Węgrzynowicz - Cichońska, mogę ją polecić. Na stronie http://jwc-kancelaria.pl/ jest dokładny kontakt, najlepiej zadzwonić i się umówić na konkretny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Ogórek

Bardzo przeżyłam swój rozwód. Byłam załamana, nie wiedziałam z czym to się je, jak i co mogę zrobić, ale znalazłam adwokata - Justynę Węgrzynowicz Cichońską, która podała mi pomocną dłoń i wszystkim się zajęła. Jestem jej bardzo wdzięczna i ciesze się, że trafiłam akurat na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

Polecam kancelarię JWC w Krakowie i panią adwokat Justynę Węgrzynowicz-Cichońską! Rewelacyjna i profesjonalna pani, prowadziła moją sprawę rozwodową, jest bardzo rzetelna i ma duże doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylia11
Dnia 17.07.2019 o 17:50, Gość Julita napisał:

Polecam kancelarię JWC w Krakowie i panią adwokat Justynę Węgrzynowicz-Cichońską! Rewelacyjna i profesjonalna pani, prowadziła moją sprawę rozwodową, jest bardzo rzetelna i ma duże doświadczenie.

podpisuje sie pod komentarzem, Pani Justyna jest niezastąpiona 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Moją sprawę prowadziła pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska z kancelarii JWC. Wszystkim zajęła się profesjonalnie, wytłumaczyła dzięki czemu czułam się pewniej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodes

Znam w Krakowie kancelarię prosperitas która specjalizuje się w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego. Pomaga też frankowiczom w odfrankawianiu a nawet anulowaniu kredytu. Analizę umowy wykonali za darmo a samo spotkanie było bardzo rzeczowe i konkretne. Z kancelarii wyszedłem w przekonaniu, że banki nie są bezkarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na Grodzkiej w Krakowie działa kancelaria (znajdziesz ich pod adresem kancelaria.pl), gdzie można liczyć na pomoc w zakresie spraw rozwodowych. Prawnicy z tej kancelarii gwarantują profesjonalne podejście i prowadzenie spraw na wysokim poziomie. Duże doświadczenie po ich stronie i kompleksowe podejście do tematu, bo zajmuje się zarówno kwestiami, które są związane ze sprawami o rozwód jak i tez opieka nad dziećmi, podział majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa rozwodowa i opieka nad dziećmi jeszcze jest w toku, natomiast na tą chwilę ze współpracy z kancelarią Vindigo jestem zadowolony. Świetne podejście, wyrozumiałe jednocześnie kontakt z radcą bardzo dobry. Mam nadzieje, że ostatecznie uda się dla mnie tą sprawę rozstrzygnąć pozytywnie, choć jest też taka sytuacja, że druga strona mocno się stawia, ale tutaj na doświadczenie prawników zdecydowanie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecenas Malgosia Oleksiak-Szelag prowadzila moja sprawe rozwodowa, a sprawa byla nielatwa. Orzeczono rozwod bez zgody bylego meza ostatecznie, dzieki wlasnie pani Malgosi. Polecam Mosor Oleksiak-Szeląg kancelaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×