Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Mycha

co tam slychac na kafeterii?

Polecane posty

jakies ciekawostki macie do przekazania, co sie wydarzylo w ciagu ostatnich dwoch miesiecy w Polsce o czym warto wspomniec? A tu wszystko po staremu czy moze cos mnie ominelo jednak? :classic_cool: Czujecie juz powoli nadchodzaca swiateczna atmosfere, czy nie obchodzicie swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda modowa
spieradalaj dziwko kamilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda modowa
jeszcze nie dotarło do ciebie fałszywa dziwo ze kaffe jest nasza? polksa masz inne fora uk de usa wiec tam wypierdaLANKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda modowa
JESZCZE NIE DOTARŁO DO CIEBIE FAŁSZYWA DZIWO ze kaffe jest nasza polska a ty masz swoje uk usa de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda modowa
to jest amerykanska kurwa ktora oatacza sie niemieckimi kuerwkami jak jej ich tak brak niech do usa je sprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiliscie sie bardziej chamscy, zaskoczyliscie mnie bo myslalam, ze gorzej sie nie da, wow :) Biest w koncu ktos znajomy sie pojawil :) jakis Weihnachtsmarkt zaliczony juz? ps. nie mam na imie Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no pojechali po bandzie jak nic... Pelna kultura po polsku :-) Tak bylam tydzien temu...grzaniec pycha :-) Mielismy dzis tez jechal ale meza bierze grypa wiec zostalimy w domu i pilismy drinki przy kominku patrzac na zawieje za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda modowa
wiekszaej chamki od ciebie to kaffe na oczy od roku 2005 nie widzialo wepchac sie komus na chama na włosci, nie pytac o nic chamsko jezdzic z kurwami z z de i ingwilowac gorszej kurwy nad te nie widzialam i jeszcz zale ze ktos kulturalnie fakiem zwrocil kurowm uwage. za niewlasciwie zachowanie i fakt ze maja domy i z kamila i innymi siorami piwnny mieszkac u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie :) pomaranczowy prymitywie daj luz swojej frustracji, nie oszczedzaj sie, ja rozumiem, ze moglas miec przesrany dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda modowa
gniazdo zmij amerykansko niemieckie fr./ zadna nie plaxci ale smrody gaz prad on placxi a one krzywdza mnie i on na to pozwala i sie dopomina milosci? za xco? z atakie zachowanie? na glowe upadl najpierw wyczyscic teren z dziwek i sior a k i inne. i nie 21 gr tylko na dniach jak ucyzni za pozno bedzie starym zdradzonym kawalerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egvfetwgfverw
mycha ty kurwiszonie zamknij paszcze i idz dalej rozkładac nogi przed swoim hitlerowcem helmutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda modowa
nikt nie ma zlego dnia to sa niezaprzeczalne fakty suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroscicie mi czegos czy jak? :D nie rozkladam nog przed helmutami kochanie, kup sobie dobra ksiazke to sie odstresujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda modowa
czego byciq suka? wpierdalqania sie komus na wlosci? czego tobie stara rocznik 57 pizdo mozna zazdroscic? to my mmay urode i mlodosc i dobre serce i bronimy sie jak sie hamowato suko zachwujesz juz 1,5 roku za dlugo a gdzie zadoscucznienie? za tak dlugi czas zlego 8 mises bite chamstwa od kurw i kuryw kamili z isora KURWA i 21 gr laskawie sie wyprowadza vbo sobie miesiac dali? co to ma byc? zadoscuznienie musi byc adekwanten do chamskiego zachowania jak ktos chce cos nsprawiac czyli wyprowadzka calego gniazda zmij wraz z kamila i siorami jej i fagasami w ciagu 24 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egvfetwgfverw
jebał cie helmut klaus peter 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda z kims mnie pomylilas, musisz wznowic poszukiwania wlasciwej osoby do ktorej masz te wszystkie zale, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egvfetwgfverw
To niemieckie kurwiszcze ma 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda modowa
nic nie musze ta suka i tak to zyta wymienicie sie nikami ito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooo w takim razie witaam :) chociaz raczej juz tu czesto wpadac nie bede, minely dwa miesiace prawie i dalej czasu nie bedzie raczej tyle ile bylo, ale ja akurat bardzo sie ciesze z tego :) Nic sie na forum nie zmienilo, nadal to samo blotko czy ominela mnie jakas ''afera'' czyli szum znudzonych pan domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda modowa
ale to bylo piekne forum magiczne dopoki sie tu nie zjawilas z tymi kurwami z zachodu. to nasze kaffe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic ciekawego, coraz gorzej sie robi, wieczorne rozmowy tez schodza na psy, trzeba naprawde trafic.. a co cie tak zajelo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam i faceta i prace i dziecko i nadal mam czas na kafe, zle ze mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda modowa
raczej nienawisc i sianie intryg przynajs ei kurwo do tego..jaka milosc ty zamiast sie chlopem w usa i bachorami swoimi zjmowac podjudzasz w poslce mycha kamila gniazdo zmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×